Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lány vagy fiú kutya? fórum

Lány vagy fiú kutya? (beszélgetős fórum)

16. Vica69
2023. márc. 25. 05:37
Havanese kutyám fiú volt.
15. Csillagszem38 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 24. 12:08
Igen, nagyon fickós, kisfiú kutyám van, áprilisban fogják ivartalanitani.
2023. márc. 24. 12:06
fiú
13. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 24. 07:39

Szia!

Nekünk volt már német juhász szukánk, ő már nem él. Most német juhász kanunk van.


Ha a szíved a kan felé húz, akkor válassz kant. Ha nem akarod, hogy nagyon „fickós” legyen, akkor ivartalaníttasd!

De ha mégis szukát választasz, ugyanez a tanácsom: ivartalaníttasd.

Lényeg, hogy felelős gazdi legyél.

2023. márc. 24. 07:28

Nekünk kanunk van. Lassan 2 éves, ivaros, francia bulldog.

Egy igazi szeretnivaló bohóc. Akárhova utazunk vele, sehol nem jelöl.

11. tien
2023. márc. 24. 07:17

Nekünk csajunk van.

Ultra domináns, ezerrel pörög,keményfejű , akaratos.

Viszont imádja az embereket ,a gyerekeket ,az új dolgokat, minden érdekli.


Rám nem hallgat.

Ivartalanított ,befogadott terrier keverék.

Összességében:fajtától és neveléstől is függ.


Azt hittem kicsit nyugodtabb lesz az ivartalanítás után ,nem lett.

10. Bichi (válaszként erre: 7. - Timycat)
2023. márc. 23. 23:13
Nekem volt pár kan kutyám, de egyik sem akart idegen lakásban/házban sem jelölni...
9. secret8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 23. 23:12

Első kutyának szuka kutyát javasolnék. Nekem az a tapasztalatom, hogy szelídebbek, könnyebben szoktathatók.

De igazából nem a neme, hanem a fajtája a lényeg. Nem mindegy, hogy milyen temperamentumú, nagyságú, hely- és mozgásigényű kutya: zsebreteszed, vagy vadászol vele, öleb, vagy munkakutya stb. Az alapján válassz, ami úgy érzed, illik hozzád.

8. Lufthansi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 23. 22:39

Tele vannak a menhelyek aranyos kutyusokkal.

Én soha nem vettem, mindig örökbe fogadtam.

7. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 23. 21:27

Kant. Húgomnak van ilyen is olyan is, mind ivaros, tenyészkutyák. A kan kutyus sokkal, de sokkal könnyebben kezelhető, sokkal kedvesebb a személyisége is.

A kannak annyi hátránya van, hogy a házban ahol lakik totál szobatiszta, de ha idegen helyre, akár házba megy be akkor azonnal emeli a lábát és mindent is körbe akar pisilni, ha nem vesszük észre körbe is pisil.

Ja meg az autógumit, húgom miatta nem áll be az udvarra, a kutya rommáhugyozza a felnit meg a gumit is, egyiknek se tesz jót.

A lányok ha ivarosak és tüzelnek akkor véreznek, ha nincs rajtuk bugyi összecsepegtetnek mindent, plusz irtó büdösek olyankor. Nálunk a lányok a keményebb fejűek, egyértelműen falkavezér pozícióba törekszik mind, nem jönnek ki egymással. A kan kívülálló a "cicaharcban".

A lányok ugatósabbak is, üldözik a macskát, sajnos volt már gyilkosság is. Az egyik szuka hajlamos rákapni az emberekre is. A kan bárkivel és bármilyen állattal kijön, nem bánt senkit.

2023. márc. 23. 21:26
Ha lesz kutyusom, kan németjuhász lesz. :)
2023. márc. 23. 21:22

Szuka.

Volt kan kutyám is,de az nem igazi.

4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 23. 21:04

Nekem most van első kan kutyám, nagyon szeretem, de szuka lenne újból, mert a szukák a csatorna fölött pisitek, míg a kan mindent lepisil. Ivartalanított, de állandóan jelől az utcán.

Egyébként nevelés kérdése is, milyen lesz.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2023. márc. 23. 21:03
köszönöm, jogos
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 23. 20:59
Bármelyiket (szuka vagy kan) választod, ivartalaníttasd.
2023. márc. 23. 20:57
Sziasztok! Ha kutyust vennétek akkor lányt vagy inkább fiút választanátok? Én utóbbit választanám, de a fiú kutyásoktól kérdezem, hogy nagyon fickósak? Mert nem akarom, hogy mindig a lány kutyák után futkorásszon. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook