Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lakótárs fórum

Lakótárs (beszélgetős fórum)


15. missyO
2011. szept. 13. 19:50
Köszönöm mindenkinek!!! Azt hiszem a legokosabb ha kerülöm a srácot! :)
2011. szept. 13. 18:52
Én biztos a páromat választanám, ahogy ezt pár évvel ezelőtt tettem is. Az új azért érdekelt, mert új volt, mert Vele nem voltak azok a problémák, amik a párommal, mert még egy vár volt, ami bevételre várt. Nem mentem bele. Utána pedig azt gondoltam, hogy kisértésnek küldték az életutamba, de jól vettem az akadályt, és büszke voltam magamra. Persze azóta is jönnek kisértések, jópárszor olvadozok, de amikor haza jövök a férjemhez, akkor mindig elégedetten konstatálom, hogy Ő az, aki mindig mellettem lesz, és nem csak egy numera vagyok Neki. Hozzáteszem én jóval idősebb vagyok Nálad, és az én életem már úgymond "beállt" :).
13. andi6020 (válaszként erre: 1. - MissyO)
2011. szept. 13. 18:41

Maradj otthon és tanulj.

Inkább a palid lógjon nálad, mint Te nála. Már ha neked nincs lakótársnőd. Ha van, akkor inkább talizzatok lakáson kívül.

12. air
2011. szept. 13. 18:05
Nem tudom nekem volt egy nagy szerelem amit nem mertem bevállalni ,mert külföldi volt ,mai napig gondolok rá .Milyen lenne vele:(
11. correct (válaszként erre: 1. - MissyO)
2011. szept. 13. 17:56

Ha "megkapnád", már nem érdekelne. Utána meg, bánnád. Ez csak vonzódás. :)

Tedd túl Magad rajta, ne érdekeljen.

De azt sem mondom, hogy 20 évesen a mostani párod lesz veled életed végéig!

Fiatal vagy. Majd meglátod :)

10. missyO (válaszként erre: 9. - Banita32)
2011. szept. 13. 17:54
Köszönöm. :)
2011. szept. 13. 17:53

Az életben mindig lesznek kísértések. A te döntésed hogy engedsz e nekik vagy sem. Ha csak szexuálisan "izgat" a másik csávó akkor hagyd a fenébe, ha már érzelmileg is akkor gondolkozz el.

Lehet hogy a mostani párod az igazi, lehet hogy nem. 20 évesen még nagyon fiatal vagy, de lehet hogy te már megtaláltad.

Ésszel dönts és akkor nem fogod megbánni.

2011. szept. 13. 17:50
hehe:) Voltam hasonló helyzetben. 17 múltam és első párkapcsolatomat "tapostam". Mi eljutottunk a - nem lakó, hanem edzéstárssal a csókig, de nem tovább. Elmenekültem a közegből. Most már nincs meg az első szerelem, más okok miatt. És nagy-nagyon bánom, hogy elmenekültem a vibráló-borzongó-aligváromhogyhozzámérjen fiú közeléből. Így minimum eggyel kevesebb jó dologra emlékezhetek majd vissza amikor majd a hamut is mamunak mondva kötögetek a kandalló előtt a dédunokáim körében:)))
2011. szept. 13. 17:47
De én szeretem a barátomat. És félek hogyha otthagyom, és belevágok valami újba, később megbánom.
6. csgybzs (válaszként erre: 4. - MissyO)
2011. szept. 13. 17:25

De ha már Te is látod, akkor mi a kérdés? Nyilvánvalóan nem elég jó a jelenlegi kapcsolatod, ha kialakul mellette valami más is.


Ha már idáig el tudtál jutni, akkor kár a jelenlegi kapcsolatodban maradni szerintem.

5. air (válaszként erre: 3. - Zebracsikó)
2011. szept. 13. 17:19
Hamar??minek ?Xd
4. missyO (válaszként erre: 3. - Zebracsikó)
2011. szept. 13. 17:18
énis ettől félek.. ha egészen őszinte akarok lenni.. :/
2011. szept. 13. 17:17
vagy még most gyorsan összeköltözöl a pároddal és elfelejted "Rómeót", vagy nagyon hamar az ágyában kötsz ki! :)
2. zebracsikó (válaszként erre: 1. - MissyO)
2011. szept. 13. 17:17
hajjjaj, alaposan belezúgtál :)
2011. szept. 13. 17:15
Szijjasztok! 20 éves lány vagyok. Most kezdtem el egyetemre járni, ahogy a barátom is. Külön suliba járunk, és külön albérletben is vagyunk. Már 1,5 éve vele vagyok, minden téren jól megértjük egymást. Ezt fontos leszögezni. De van újabban egy kis baj.. Gyakran lógok nála, és van egy lakótársa, akivel először csak beszélgettünk, majd elindult vmi.. Nem is tudom megfogalmazni hogy mi, de egyszerűen ha látom, beszélünk, megmozdul bennem valami és látom hogy ezzel ő is így van. Remeg a lábam, rosszul leszek, szinte izzik körülöttünk a levegő. Nem akarok semmit sem tőle, nem akarom megbántani a párom, de vannak pillanatok mikor úgy érzem hogy nem bírom ki.. Ti voltatok már ilyen helyzetben? Próbálom kerülni a srácot, de közben minden percben arra vágyom hogy hogy láthassam,k megérinthessem... Mit tegyek? Segítsetek!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook