Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lakodalomba mibe illő menni? fórum

Lakodalomba mibe illő menni? (tudásbázis kérdés)

13. lamoni (válaszként erre: 11. - Ancika22)
2011. máj. 31. 21:30
Szerintem egy szatén ruha tökéletes választás esküvőre, csak ne estélyi jellegű legyen, hanem olyan koktélos, nyárias stílus. Válassz vmi szép színt és ha jó a szabása nem fogsz belesülni se.
12. cuky (válaszként erre: 1. - Ancika22)
2010. júl. 6. 08:38
Bármit felvehetsz, de ne öltözd túl a menyaszonyt. A szalagavatós ruhák olyanok mint a menyasszonyi ezért ne ved fel, hiszen nem te leszel a menyaszony.Öltözz csinosan és egyszerűen.
2010. júl. 6. 08:30
köszi szépen mindenkinek. a szalagavató stílusúnál arra gondoltam, hogy olyan anyagból.. ilyen szaténosból.. vagy abba belefogok sülni? de az ilyen vékony pamut béna anyagú ruhákat nemszeretem az a baj..
10. Bri*
2010. júl. 5. 20:30
A szalagavató-stílusú ruha már túlzás. Én nyáron valami könnyed, csini, nyári színűt választanék, bővebb aljrésszel, hogy ha táncolsz, pörögjön.
2010. júl. 5. 20:03
Feketét semmi esetre se vegyél fel. Elegáns legyél, és még véletlenül se legyen túl kivágott vagy kihívó a ruhád, mert az sértő a menyasszonyra nézve. Visszafogott, elegáns, de csinos.
8. marcsix (válaszként erre: 7. - Marcsix)
2010. júl. 5. 20:02
Szerintem ilyenkor nagyon nem lehetséges túlöltözni a menyasszonyt... De ha véletlen találsz valami írtó feltűnő ruhát, azt ne vedd fel :D
7. marcsix (válaszként erre: 1. - Ancika22)
2010. júl. 5. 20:01
Szerintem nyugodtan felvehetsz olyat. Nálunk legalábbis vidéken nyugodtan kiöltöznek az emberek, vesznek arra a napra egy csini rucit. Akár kösztüm szerűt, akármilyet. :) A lényeg, hogy jól érezd magad benne.
2010. júl. 5. 20:01
Egy tuti fehérben illetlenség,a többi mehet,de ne túl kihívó,ne túl átlátszó ne túl rövid,ne túl passzos...mert aznap illik a menyasszony alá öltözni:)))))
2010. júl. 5. 20:00

Attól is függ mennyire "puccos" esküvő lesz.

Én valami szines, vidám nyári ruhára szavaznék.

4. kefekötőke (válaszként erre: 1. - Ancika22)
2010. júl. 5. 19:59
Azért anyutól kérdezd meg nem-e Te vagy menyasszony!Akkor leggyakrabban tiszta fehérben szoktak.))))
2010. júl. 5. 19:59
szerintem amiben kényelmesen tudsz szórakozni,úgy hogy közben csini is vagy,egy a lényeg ne öltözd túl a menyasszonyt:)
2. mamcili (válaszként erre: 1. - Ancika22)
2010. júl. 5. 19:59
kényelmes elegáns ruha
2010. júl. 5. 19:58
Augusztusban megyek egy lagzira, de sajnos fogalmam sincs, hogy miben menjek.. nem akarok feketében menni, valami színes ruhát szeretnék. lehetséges olyan, hogy túl csinire öltözködök?! mert például vannak ugye a szalagavatók.. egy ahhoz hasonló ruhában ha elmennék akkor túlöltözött lennék?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook