Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lakik valaki a Skót-felföldön? fórum

Lakik valaki a Skót-felföldön? (beszélgetős fórum)


2013. ápr. 23. 12:07
valaki biztosan
13. d68657db8f (válaszként erre: 12. - Ef2f473e6d)
2011. szept. 29. 20:16
ezmiez?
2011. szept. 27. 21:34

286. anyus82 2011-09-27 21:00

Gratulalok!En a Pasi vagyok, orulunk, h a hulye kitalalt forumokra mindjart ugranak az emberek!Ha valaki ertelmes, igazi forumot nyit, a kutyat nem erdekli!!Jokat derulunk a hozzaszolasokon, orulok, h havi 12 napot dolgozom es ennyi szabad idonk van:) A gep mogul azt ir az ember amit akar, ki latja a masikat, senki!Latom mennyien raernek!!Tovabbi szep, unatkozo estet kivanok mindenkinek!!!:):D :D es most a szivatlak anyam stop volt, tobbek kozt:D :D :D

11. Seven of Nine (válaszként erre: 10. - 17dfdcec7d)
2011. szept. 7. 13:54

Az alapjan sorolsz be ide meg oda , mert nem vagyok hajlando csak ugy idegeneket beengedi a lakasomba? haha hat most a gondolkodasod alapjan besorolhatnalak valahova:) de nem teszem:)


tolem, lehet magyar, ausztral, norveg vagy japan, akkor sem engedek be IDEGEN embert, hogy pacsmagoljon a konyhamba, hasznalja a furdomet, wc-met??a kutyaja meg osszeszorozzon mindent? csak azert mert kirandulni akar, de nincs kedve kifizetni a BB-t , ami mellesleg nem olyan draga?

Viccelsz?


tedd mar a szivedre a kezed, Te beengednel akarkit a hazadba? raadasul , ugy , hogy gyereked is van?? (aztan reggelre, meg eltunne par dolog jobbik esetben,rosszabbik esetben....meg ki tudja , mert messzirol jott ember azt mond, amit akar)


Masreszt eszembe se jutna, hogy par fityinget megsporolva bekoltozzek egy csaladhoz! Meg a kerdest se tennem fel nekik!


egyszeruen bizalmatlan vagyok es manapsag szerintem joggal lehetek is es a gondolkodasom meg nem annak a fuggvenye, hogy Magyarorszag melyik reszerol jovok!!


Masreszt szerintem eleg sokan vannak azon a velemenyen,amelyen en, hogy idegen embert nem engedunk be se ejszakara , sem semmikor! Elkepzelheto, hogy a te gondolkodasoddal van baj


Csak annak lehet segiteni, aki engedi, ezek utan gyozkodd tovabb magadat, reszemrol a tema lezarva.

2011. szept. 6. 20:13
Koszonom a kedves,segitokesz szavakat,termeszetesen a gondolkodasodbol erzekelheto,h az atlag magyaroktaboraba,Te is nyugodtan besorolhatod magad!Koszonom szepen,mar ott is vagyunk a szallason,es egy fantasztikus magyar csaladot fogtunk ki,es fantasztikus a kornyek,teszek majd kepeket,h legyen mit feltorolnod az asztalrol.Biztos Te is Kelet Magyarorszagbol vagy,vagy a Draga Budapest ill kornyekerol,h nem delipartrol lehetsz az fix!Koszonjuk szepen,nagyon jol erezzuk magunkat,egyedul az idojaras ami nem kedvez,de hat van Merrel bakancs,es mindenfele meleg ,tura ruhazatunk!!
2011. szept. 6. 10:55

arra gondoltal, hogy egy magyaroknal elaludnatok??


hat nem tudom , de en momentan idegen embereket nem engednek be sem ejaszakara, sem par orara


a masik, ha elmegyunk itt egy par napop kirandulasra, azert mar elotte kinezem a neten, hogy milyen bb-k vannak a kornyeken, mennyibe kerul, cimet, telszam,kepeket(meg a gugli terkepen is megnezem, utcaszintben is) stb mert ha nem tennem, akkor kovalyognom kene hogy huhu hol is aludjunk, na talalunk egy bb-t de tiszta kutyaszor(merugye az angolok sok helyre beengedik a kutyat), ok vissza a kocsiba, a masik nagyon draga, a harmadik a preri pitsaba van, a negyedik meg egy lepra

de Te tudod


Amugy jo utat es jo kirandulast! Biztos nagyon szp lesz!

8. 17dfdcec7d (válaszként erre: 6. - D68657db8f)
2011. szept. 5. 15:05
kedves Tisztas neked is nagyon koszonom!!!utana fogok nezni annak amiket irtal:)
7. 17dfdcec7d (válaszként erre: 4. - Seven of Nine)
2011. szept. 5. 15:04
Koszonom az infod!nem uj a terv skociarol,gondoltam a szallas sem elsz nagy megprobaltatas,ha mas nem jon ossze maard a szalloda,csak arra gondoltunk,h esetleg ha lakik ott valaki,es helye is van inkabb fizetnenk oda mint draga szallodara.Es egyebkent meg van a konkret terv,6 allomasos korutazas,csak gondoltam,ha valaki tud mast is,amierol mi nem tudunk akkor azt is beiktatnank,koszike ket honapja tervezzuk az utat,hogy lefixalt szallasunk ennyi ido alatt miert nincs ,mert barhol meglehet szalni,es nem feltetlen muszaly lefoglalva legyen:),vannak ilyen B,B-k azokat nem muszaly foglalni:)
6. d68657db8f (válaszként erre: 5. - D68657db8f)
2011. szept. 5. 11:09
Javitok: Fort Augustus van ott, Fort William kicsitt delebbre, a Glasgow fele vezeto uton. (az az egyik kedvenc reszem :).
2011. szept. 5. 11:06

Szia, hat nagyon szivesen, bar nem sokat segitettem. Annyit tudnek esetlek, hogy szetnezek, eppen ma megyunk arra. :)

A Loch Ness Inverness es Fort William kozott van, Fort William tenyleg csodas kis falu, erdemes megnezni. Viszont szallas ugyben lehet, hogy erdemesebb Invernessben, mert az egy nagyvaros, es nagyobb esellyel talalni olcso(bb) szallast. Autoval josztok? Mert akkor ugy lenne erdemes.

Igen, a felfoldon elek, annak is a legelhagyatottabb vegen, az eszaki csucsokben. :) Mindenkeppen azt javaslom, hogy erre induljatok majd el - de sajna nem tudom, hogy milyen latnivalokra gondoltatok.

Del fele is csodas, GlenCoe egyszeruen fantasztikus, es sorolhatnam.

Ha megirod, hogy mit teveztek (korutat, vagy 4-5 nap egy helyen) akkor megprobalok szetnezni. Viszont a kutyulit sajnos nem biztos hogy sok helyen latjak szivesen. :( Na, de majd kiderul. :)

4. Seven of Nine (válaszként erre: 3. - 17dfdcec7d)
2011. szept. 5. 10:39

Hello:)


miert nem irod be a gugliba, hogy bed and breakfast near Loch Ness

szerintem annyit talalnal, hogy meg meg is unnad nezegetni


nameg Skocia azert eleg nagy nem biztos , hogy talalsz itt valakit, aki pont ott lakik a to mellett, plane azert sem , mert ott semmi munka es nem nagyon mennek oda kulfoldiek


a masik, hogy ha a heten mentek , akkor maskor idoben kezdj el nezelodni szallas, latnivalok stb utan (szerintem)

3. 17dfdcec7d (válaszként erre: 2. - D68657db8f)
2011. szept. 5. 10:23
Szia,Kedves Tisztas!Koszi,h irtal:),nem hotelra gondoltam,valami magan szallas,ami nem draga,Lokness kornyeke:)a tavat mindenkepp szeretnenk megnezni,talan Te Skociaban laksz,azon belul merre?Mi olyan kis olcso szallast keersnenk.:):)3an vagyunk,parom,kisfiam es en,es egy 9 hetes Jack Russel kolyok szoba kutyi.:)Tudnal esetleg segiteni nekunk,szallas ,ugyben?gyonyoru,latnivalos,helyeket szeretnenk megnezni,epp nezegettem kulonbozobb utiterveket,szep helyeket amit erdemes megnezni.a heten mennenk valamikor ,kb 4,5 napra.angliaban elunk egyebkent,es tolunk kb 8 oras ut Skocia
2011. szept. 5. 01:27
milyenre gondoltal? hotel vagy maganlakas? hova josztok?
2011. szept. 5. 00:21
skociaba mennenk jovoheten ,nem tud valaki szallast??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook