Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lakatlan sziget, lehet belőle paradicsomi állapot? fórum

Lakatlan sziget, lehet belőle paradicsomi állapot? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
10. 0f7f8f506d (válaszként erre: 9. - 3b4055e2b2)
2006. júl. 10. 15:13
én is a tengerhez közel akarom, persze nem annyira közel, hogy elmossa:)És kicsit akarok, nem nagyot, és legyen benne "lógó ágy", abban aludnék. És persze pasikra is szükség van, úgyhogy jelentkezzenek ők is ide:).
2006. júl. 10. 15:07

Lányok!


Pasikra is szükségünk lessz úgy látom!Merthát tény , hogy némely dologban nélkülőzhetetlenek! Kezdjük talán az elején. Mindannyian képzeljük el, hogy hova épitenénk a hajlékunkat? Én speciel közel a tengerhez és szeretnék egy kicsi de takaros hajlékot ahol csak az éjszakát tölteném és a többit szabadban! És Ti?

2006. júl. 10. 14:14
Én lennék a postás néni, aki mindig mosolyogna az ügyfelekre és nem lenne sorban állás:))
2006. júl. 10. 14:10
Én is szeretnék szigetlakó lenni, bár dolgozni nem akarok, mert per pillanat gályázom 3 helyen... Úgyhogy ha a béke szigetére mehetnék, akkor hosszú ideig (kb 2 nap :D) nem csinálnék semmit... Aztán nem bírnám, csinálnom kéne valamit :D.
2006. júl. 10. 12:48
meg azt hiszem alapítanék egy bankot is, az mindenhol jó üzlet:)))
2006. júl. 10. 12:40
én szívesen megszervezném a környező szigetekkel a kereskedelmet
4. 'szti (válaszként erre: 1. - 3b4055e2b2)
2006. júl. 10. 11:29
Ha megépül(nek) a ház(ak) én szívesen berendezném, imádok ilyesmivel foglalkozni. Munkámhoz köze nincs :-)
2006. júl. 10. 11:29
Én is szívesen veled tartok, tök jó lenne egy lakatlan szigeten, főleg a tenger mellett.Válalnám a hajózást, és persze a halak kifogását, vagyis a horgászást:)))
2006. júl. 10. 11:26

Fantasztikus ötlet:)) Én szívesen veletek tartok.


És vállalnám körutazások, kirándulások, animációs programok szervezését.


:)

2006. júl. 10. 11:21
Bár tudom, hogy a sorsom nem kerülhetem el, pláne azzal, hogy elmenekülnék egy lakatlan szigetre!De szeretek álmodozni és úgy gondolom semmi sem lehetetlen!Ha sok jó társammal és szerettemmel megvehetnénk közösen egy gyönyőrű szigetet eljönnétek velem?Mi lenne az első amit tennünk kéne itt!Segítsetek játékosan kialakitani, hogy jól érezhessük magunkat!Faw-nak máris megvan a hívítása, gondolom sok csodálatos képet lehetne ott készíteni! Tudom gyerekesen hangzik, de szeretem a bennem lakozó gyermeket! Játszhatunk?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook