Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lakásmaffia fórum

Lakásmaffia (beszélgetős fórum)

12. Bless the child (válaszként erre: 8. - Pacsirta01)
2022. szept. 6. 14:15
Darth Vader a szomszédod?
11. Amaunet (válaszként erre: 10. - New(l))
2022. szept. 6. 13:09
A bejegyzést olvasva el is hiszem, hogy halálsugárral bombázzák.;)
10. New(l) (válaszként erre: 9. - Semleges)
2022. szept. 6. 09:55
Azért a halálsugár kissé science fiction...
9. semleges (válaszként erre: 8. - Pacsirta01)
2022. szept. 6. 08:10
Ilyen van?
2022. szept. 6. 07:18
Bizony ilyenek vannak. Magam is a lakásmaffia m karmaiban vagyok már egy ideje, de még élek. Ki tudja meddig? Kibérelték a mellettem lévő két lakást és éjjel-nappal válogatott kínzásokkal akarnak rávenni a lakásom elhagyására. El akarják adni a nevemben, de hát útban vagyok. Az elmúlt hónapok alatt 3x kellett új személyik csináltatnom, mert ellopták a táskámat, irataimmal, pénztárcámmal együtt. Mire rájöttem hogy kulcsuk van alakásomhoz, ez már 3x megtörtént. Mérges gázokkal árasztják el a lakásomat, altatógázzal a szobámat. Generátor és vmilyen kristályok segítégéval - Tesla találmányát felhasználva - "halálsugarakat állítanak elő, azzal bombázzák a fejemet, és minden szervemet, izületeket, stb. Brutális, kegyetlen pszichopaták és nem tehetek semmit. Rendőrség zsebben.
7. 303b0747dd (válaszként erre: 6. - Gabenic)
2012. jan. 30. 04:46
Jézusom,ilyenek vannak?! Ez szörnyű!!!
2012. jan. 30. 04:01

...... elején elkezdem saját házamat tervezését mely Magyarországon xy település xy szám alatt található. .... március elejével el is kezdtem az építkezést és az év .... szeptember 1-vel be is tudtam költözni a 160 nm es kétszintes családi házba.

Úgy gondoltam hogy megteremtek mindent ami csak kell egy szerető család számára, legyen otthonunk, egészségünk, boldogságunk és békességben élhessek mint egy átlagos ember!


..........-én xy született ..........-án édesanyám eladott egy xy területén lévő örökségből származó földterületet mely 0000hrsz alatt található régi nevén xy mely 4197nm volt.

Ezt a földterületet 30 000 000ft ért tudta a család értékesíteni mely vételárát két részletbe kaptuk meg. Ebből a pénzből szerettük volna későbbiekben felépíteni a társasházunkat, mely a család számára anyagi biztonságot hozott volna létre.


..........ban elhatároztam hogy segítek testvéremnek felépíteni az ő családi házát is mivel az enyém után nagy érdeklődését mutatta és rengeteget segített nekem, úgy gondoltam hogy én is viszonozhatom a sok segítséget neki amit az életben és a házépítésnél adott nekem. Elkezdtem felépíteni xy született 0000 ............én Testvérem kétszintes családi házát mely ............ út szám alatt található.


----- év nyarán kezdtem el a társasház tervezését a Testvérem háza építése közben. ........ szám alatt 0000 es hrsz lett volna található mely a család tulajdonában lévő telken és egyben saját családi házam telkére lett volna a xy út vonallal párhuzamosan építve.


Ez a társasház 2db 50nm es üzlethelységből 3db lakás és 1db raktárból ált volna . De ennek az építkezésnek az összege mely 450nm lett volna körülbelül 60 000 000 millió ft lenne. 450nm x 133 000 ft-al = 59 850 000 ft


Ehhez az építkezéshez egyedül se erőmmel se pénzügyi helyzetemmel nem lettem volna elegendő a felépítéséhez .

Az építkezéshez kellett alapítanom egy vállalkozást melynek a neve xy kft

----------én lett Dr xy ügyvéd úrnál elkészítve a szerződés.



.....őszén az interneten adtam fel hirdetést mely www.xy.hu található www.Expresz.hu és az www.iwiw.hu oldalon található meg.

A hirdetés feladása után 1-2 hétre telefonon jelentkezett is egy illető aki építkezési vállalkozónak adta ki magát xy néven mutatkozott be nekem.

Ezzel az illetővel egy lakhelyemhez közeli nyilvános helyen találkoztam is címe xy nevű ételbár –kifőzde melletti Sörözőben –Pubban .

Felvázoltam terveimet hogy társak tudnánk lenni ebben a társasház építkezésében ha megtudunk egyezni a részletekben. Ha felépítjük az társasházat akkor 1db 50 nm-es üzlet és egy rak tárat kap cserébe. Már akkor kevesellte és kisebb vita alakult ki kettőnk között. Ezután elváltunk és azt mondtam hogy átgondolom amit ő mondott hogy 2db üzlet és 1db rak tár lenne az övé. Én az ő telefonszámát nem kaptam meg azt mondta hogy jelentkezni fog.

Hazamentem és élettársammal xy született ........... megbeszéltük a dolgot hogy nem kéne ezzel az emberrel üzletet kötni mert rossz érzésünk volt vele kapcsolatba.

Ha nem megy a magunk erejéből akkor inkább nem vágunk bele az építkezésbe!

Ez előtt már elkezdem intézni hitelt építkezési költségekhez az ERSTE banknál.


..........-én megszületett a kisfiunk xy!


-----ben hívott telefonon xy, aki később kiderült hogy Maffia tag lehet akik későbbiekben xy néven mutatkozott be. Zsarolással, lopással, pénzbehajtással és lakás elkobzással foglalkoznak és elég nagy banda hálózathoz tartoznak, mert későbbiekben a xy fenyegetett meg aminek a rendőrség is tudomása van.

De a legrosszabb hogy a vezetője Ami azt jelzi hogy nagyon nagy ismeretsége van és bár hova elér a keze!


xy felhívott és találkozni akart velem, eljött hozzánk és a házunk előtt elmondtam neki arra hivatkozva hogy jön a gazdasági válság inkább nem kezdünk bele ebbe az építkezésbe.

Pedig az igazság az volt ,hogy féltünk attól, hogy valami uzsorások és lakásmaffia kezébe kerülünk. De ezt nem mertem mondani mert nem akartam kimutatni a félelmet előtte. De igen is rettegtem mert nagyon erőszakos modora és beszéde volt velem szembe. Inkább a válságra hivatkoztam hogy nem jó az időpont és nem érdemes felépíteni a társasházat.

Erre a „ xy „ ideges lett azt mondta hogy lesz ennek még következménye!

Mindenesetre furcsa volt hogy fenyegetőzik semmi konkrét dolgot nem ígértem meg és nem is beszéltünk. Ezután elváltunk és Én nem foglalkoztam a fenyegetőzéssel.

A „ xy mind két alkalommal új fajta ezüstszínű terepjáróval érkezett de a rendszámát nem figyeltem meg.

Másnap az élettársammal beszélgettünk és megvoltunk győződve hogy nem tisztességes szándék vezérelte az illetőt, hanem a telkünkre pénzünkre és családi házunkra szerette volna elvenni tőlünk.


Én E közbe a testvérem házát építettem, ami kimerítő és fárasztó hónapok alatt készülődött. De mindig az lebegett a szemem előtt hogy ez csak a javamra válik ha mennél több gyakorlatot szerzek az építő iparban és nem utolsó sorba de nagyon örültem testvérem örömének hogy elkészül a családi háza.

..... közepére készen is lett Szerkezet készre amit már csak a belső burkolatok és a külső hőszigetelés és a színezést kellet megcsinálni a házon!


.......ban megkeresett a „ xy” 2 verőemberrel megfenyegetett engem és élettársamat ha el álunk az építkezéstől akkor az életünkkel fogunk fizetni érte, erre nyomatékosságul megütött többször is és megrúgott, hogy vegyük fenyegetésnek a dolgot.

Ez után elmentem a rendőrségre feljelentést tenni , de a panaszomat nem vették jegyzőkönyvbe , arra hivatkozva , hogy nem volt orvosi látleletem az ütés nyomairól.

Pedig nem nagy emberi tudás kell hogy megalapítsa valaki hogy be van lilulva az arcom és véraláfutásos volt. Ami 5 napig látszódott is. Ezzel az indokkal elküldtek és kioktattak hogy nincs elég rendőr , hogy minden ügyel foglalkozzanak. Van nekik ennél fontosabb dolguk is és ne tartsam fel a munkájukba.

Ha Magyarországon a Rendőrtől sem lehet segítséget kérni akkor kihez forduljak?

Élettársam és Én innentől fogva rettegésben éltünk féltünk kimenni az utcára, ha ki is mentünk akkor azt lestük hogy mikor támadnak meg megint.

De dolgozni el kellet járnom de viszont az élettársamat és gyermekemet nem engedtem ki a házból még vásárolni se ne hogy bántódásuk érjen.

.......ben kaptam felkérést egy ugyan olyan mint amit idáig építettem kétszintes családi ház építésére ami a Budapest .......... címen és a 0000hrsz található xy és felesége volt a megbízó. Ezt azért vállaltam el mert a Kisfiam jövőjét szerettem volna megalapozni egy kis pénzel vagy egy lakást szerettem volna venni mire nagykorú lesz.


Ezt az építkezést ...... elején kezdtük az építkezést.

Ennek a háznak a szerkezetkész állapotáig kellet dolgoznom mert a belső munkákat az Tulaj szerette volna befejezni saját erőből.

Ezt az építkezést elég nagy titokba tartottam hogy ne legyem még nagyobb problémám ne hogy megtudja valaki is! Gondolok a xy és a Maffiára! Mert akkor nem csak nekem de talán a építtetőnek xy és családjának is problémája lehetett volna ha ez kitudódik.


Eközben míg az építkezést csináltam és mellette volt a munkahelyem ami Budapest volt mint hentes napi 4-5 órában Az ......BT-nél Vezetője xy.

Kerestem az ismeretségeket hogy ki tudna nekem segíteni abba hogy a Bélát lerázzam magamról és egyszer és mindenkorra békén hagyjon . Többek között megkerestem

Szászi Szabin zászlóst aki a Budapesti Rendőrségen dolgozik a BRFK-nál

xy nyugalmazott rendőrt.

xy volt magánnyomozót.

xy befolyásos milliomos építőipari vállalkozót hogy ilyen helyzetbe mit lehet tenni.

Amikor elmondtam hogy mi történt velem és családommal és megmondtam hogy ki a fenyegetőm és bántalmazó akkor azt mondák hogy ezzel az emberrel ne húzzak ujjat mert nincsen semmi esélyem hogy a rendőrség tesz ellene valamit is. Hiszen őket is a kezükbe tartsa. Annyit mondtak. A rendőrök is csak emberek és nekik is van gyengepontjuk hiszen van családjuk!!!

Legtöbben azt javasolták hogy ha van pénzem akkor fizessek vagy ha nincsen akkor meneküljek előlük mert más választásom nagyon nincsen mert ezek a Maffia tagok nem könyörülnek senkinek. Elsőnek csak szavakkal terrorizálnak utána veréssel ha ezek nem jönnek be vagy nagyon tartja az ember magát akkor késelés- csonkítás ha ez se jön be akkor megölik a kiszemelt áldozatokat és nem nagyon adnak rá módot hogy megtalálják a maradványait!

Ezek után nem volt könnyű helyzetem és nem sok jóba reménykedtem csak a mindennapi imádkozás és a család tartott reményt bennem!

----- ------- között fenyegetett minket hetente néhány alkalommal néha xy volt máskor meg két behajtó embert küldött.


Telefonon az rutin volt a fenyegetés és kiabálás és azt is tudatta hogy a rendőrségre ne merjek menni mert annak úgy is következménye lesz és ha megyek is akkor azt ő úgy is tudni fogja.


..... végén volt olyan hogy a kocsival mentem ....... úton leszorítottak , megállásra kényszerítettek üvöltöttek velem és a családommal fenyegettek és megütöttek. A másik pedig vásárolni voltunk a Tesco áruházba miközben négy férfi odalépett hozzánk és fenyegetni kezdtek és ujjal mutogattak hogy ki leszek csinálva a családommal!


.....ban mentem focizni az edzés után a teremből kijöttem és esélyem se volt a védekezésre mert hátulról megtámadtak és megvertek!

Nem tettem fejjelentést a Rendőrségen! Mert az első alkalommal is csak nagyobb bajom lett belőle és mint mondta xy hogy úgy is tudomást szerez róla. Több mint valószínű de neki van ott embere!



.... tavaszán is folytatódott a terror és az egyik találkozásnál megmondtam xy hogy az Erste banknál intézett hitelemet visszamondtam és már nincsen pénz amiért fenyegetni tudna. Nem tett különbséget és azt mondta hogy vegyem fel a hitelt vagy kicsinál engem erre nyomatékul hasba vágott miután a földre estem leköpött!


.....ban reggel elmentem dolgozni délután kijöttem a munkahelyemről és láttam hogy megrongálták az autómat. A személygépkocsimat bal hátulját Leöntötték savval és a bal sárvédőt összerugdosták és ütés Nyomai voltak láthatók. Kihívtam a kerületi rendőrséget és jegyzőkönyvet vettek fel a rongálásról de erről soha nem került hivatalos papír a kezembe a fejjelentés után!



......-án Reggeli órákban mentünk párommal ........... rendszámú .....autómmal miközben megállítani nem tudtam többszöri próbálkozásra sem az autómat hiába nyomtam a fék pedált és a nagyobb balesett elkerülése végett a mellettem lévő árokba húztam és borultunk az autómmal. De hála az Istennek nem történt komolyabb bajunk csak párom ütötte be a fejét a kocsi tetejébe.

Az ottani szemtanuk hívták ki a Rendőrséget és helyszínelést végeztek.

Rendőr felhívta a figyelmemet hogy szemmel láthatóan megrongálták a fékcsövet!

Egyből össze ált a kép a fejembe! Ez a xy műve volt nem véletlen baleset!

Ezen a fényképen még látható volt a kocsim eredeti állapotába mellette a Párom és kezében a kisfiam.

Ezután a totálkáros autot ledtam és vásároltam egy xy autot.


A következő megkeresésemkor ezt burkolva célzott az incidensre és azt is mondta hogy ez csak a kezdet ne nagyon szórakozzak most már és ne is húzzam az időt! Ezután megütött és elment a társaival.



...... megkerestem xy Hivatalos .....barátomat és rövid beszélgetés után felajánlotta a xy található nyaralójukat és azt mondta hogy egy jó darabig nyugodtan ott lehetünk és nagy valószínűséggel nem fognak ránk találni.

El is kísért minket és ott is aludt velünk egy éjszakát hogy nyugodtabbak legyünk. Még a Balaton partjára is lementünk egy kicsit fürdeni hogy oldja a feszültségünket mert nagyon idegesek voltunk és depresziósak is az állandó rettegéstől.

Ezek a fényképek akkor készültek. A Páromon nagyon is látszódik a szorongás jelei!


De ez nem volt elég mert a harmadik nap megtaláltak minket! Nem tudok rájönni hogy hogyan találtak meg minket mivel csak az egyik szomszédunknak mondtam meg hogy egy pár napig nem leszünk itthon és nézzen rá a házra, követhettek minket az indulás kezdetétől.

Egyik délelőtt ránk törték az ajtót és besötétítették az ablakokat hogy ne láthassanak minket.

Két napig tartottak fogva minket a Nyaralóba és addig egyfolytában terrorizáltak és fenyegettek minket egész este ébren tartottak és kiabáltak meg félemlítettek minket. Állandóan csak a pénzt akartak tőlünk !

Ezután a Páromnak injekciós tűvel fecskendeztek valamit a vénájába és azzal fenyegettek hogy méreg van benne és ha nem kap ellenszérumút akkor 48 órán belül meghal!

Nem volt min gondolkodnom és azt mondtam hogy megszerzem a pénzt nekik de viszont cserébe hagynak békén minket örökre. Engem elengedtek Páromat és kisfiamat pedig ott kellett hagynom míg nem viszem a pénzt és ha a Rendőrséget vagy más segítséget merek hívni akkor azon nyomba megölik a családomat.

Visszamentem ....Bankba kivenni a pénzt ami 2 000 000 ft volt a váltságdíj. Ezt a xy nevezetű telekért kapott összegből tudtam kifizetni.

Amint megvolt a pénz már is mentem átadni a hogy a családomat biztonságba tudjam!

Amint ez megtörtént láttam párom keze tiszta véraláfutás volt és megvolt dagadva, kérdeztem hogy mit adtak be neki de csak nevettek és azt mondták ez mindig beválik!


xy ekkor azt mondta hogy tudtunk volna békében is együtt dolgozni ha én engedelmeskedtem volna nekik és nem kellett ezt végig szenvednünk.

Ekkor elmentek és azt mondták hogy a Rendőrségen ne nagyon menyünk mert akkor nincsen semmi kegyelem és nem játszadoznak velünk. De most már nem fognak minket keresni és élhetünk ahogy akarunk. Erre Én nem vetettem keresztet nem hittem teljesen el neki mert ezek után hogyan is bízhatna az ember?

Visszamentünk a Családommal házunkba és beszéltem a xy és mondta hogy nagyon sajnálja a dolgot hogy pont az ő nyaralójába történt meg az egész és nem értette hogy hogyan találtak meg minket pont ott. De mondtam hogy ez nem az ő hibája mert szerintem bárhol megtaláltak volna! Rendőrségre eszem ágába se volt menni mert bíztam hogy vége ennek a rémálomnak és féltem attól hogy xy betartja a szavát és végez velünk.


.....be elhatároztuk hogy új életet kezdünk és amit eddig nem tettem meg megkértem párom kezét hogy eltudjam venni feleségül.

Elújságoltuk minden rokonunknak hogy esküvőnk lesz ..... nyarán!

Párom rokonai akik ...... élnek az esküvő hallatán megszerettek volna ismerni engem mivel még nem találkoztunk. Küldtek egy meghívót hogy látogassam meg őket Párom a pici végett nem tudott velem utazni így hát egyedül jöttem ...... 10 napra. Párom addig leköltözött a nagyszüleihez.


..... én jöttem először ...... Párom rokona xy hívott meg és ő is jött ki a reptérre értem. Itt létem alatt nem mondtam el nekik hogy az utóbbi időkben milyen szörnyűségeken mentem át a családommal csak arra szerettem volna gondolni hogy most már kifizettem a pénzt ezeknek a gazembereiknek és nyugodtan élhetünk ezek után, boldogságban.

Megpróbáltam jól érezni magamat de azért minden nap telefonáltam a Páromnak hogy minden rendben van –e vele és Kicsi fiammal. Nagyon rendesek voltak velem az ittlétem alatt és nagyon odafigyeltek rám ami kifejezetten jól esett nekem. Megbeszéltük hogy amikor lesz az esküvőnk akkor jelezzük nekik és ők is ott lesznek a nagy napon.


...... mentem haza Magyarországra és a repülőtéren várt a családom és újra arról álmodozhattunk hogy milyen lesz az esküvőnk.

De ez sajnos nem sokáig lehetett így mert nemsokára ujjbab incidens ért engem.


......-én újra megkerestek a Maffia tagjai. xy köztemetőből jöttem hazafele a Nagypapám és a Nagymamám sírhelyétől amikor az xy útra kanyarodtam rá és kb 500 méterre elém vágott egy sötétkék vagy fekete Szinű Bmw vagy Mercedes típusú személyautó . Leszorítottak az úton, újabb fenyegetés és verés ért . Pedig már azt hittem vége, nem keresnek többet. Ekkor újból elmentem feljelentést tenni a rendőrségre, de azt mondták holnap jöjjek vissza. Másnap visszamentem, egy papírra írtam fel a feljelentésemet, de a jegyzőkönyvet most sem vették fel. A jegyzetemet átadtam a xy rendőrnek. De később kiderült, eltűnt a rendőrségről.


....... este megkéseltek és megvertek .... ......utcaban. A párom vitt el a kórházba, mert megtámadtak, leütöttek,megkéseltek és vérzett a bal karom . Szíven akartak szúrni, de lélekjelenlétemnek köszönhetően csak a kabátomon tudtak egy 40 cm vágást okozni. A kórházhoz érve 3 rendőr volt a bejáratnál. Párom odament hozzájuk és elmondta mi történt, erre segítségnyújtás helyett csak annyit mondott, hogy majd az orvos megmondja mi a teendő és otthagyott minket. Azt hittük, hogy áttelefonálnak a xy rendőrségre és megkezdik a nyomozást és kimennek a helyszínre. Orvosnál elláttak és javasolták a kórházi megfigyelést, de családomat nem mertem egyedül hagyni és inkább saját felelősségemre eljöttem. Másnap a rendőrségen nem tudtam megtenni a feljelentést, másnapra hívtak be. Felhívtam a Központi Rendőrséget ...... és elmondtam, hogy nem akarják felvenni a jegyzőkönyvemet. Ezek után tudtak fogadni és megtettem a feljelentést, de csak a .................. bűncselekmény jegyzőkönyvét vették fel, az előzményeket. Azt mondták hogy az most nem érdekli őket csak a mostani dolog!

Megjegyezve a jegyzőkönyvet se a teljes elmonddásba irták le!


Személyi védelmet kértem a rendőrségtől, de annyit mondtak, hogy 3 nap az elbírálása és értesítenek postán, amit a mai napig nem kaptam meg. Házunkban úgy tudtunk lakni, hogy fegyveres testőrt fogadtam, de 2 nap múlva felmondott. Megkérdeztem hogy miért és azt mondta erre hogy ezekhez az emberekhez Ő kevés hozzájuk és nem tud megvédeni és neki nem éri meg hogy elveszti az életét. Szerintem Ő is bajba került és megfenyegették a Maffia tagjai!


........ egy hurokra kötött kötelet találtam a kapunk mellet nekünk címezve, hogy megölnek minket. Azonnal vásároltam önvédelmi fegyvert és kértem rá engedélyt.


------------15-én megkerestek engem és megfenyegettek, hogyha nem adom nekik a ....... szám alatti telkemet és házamat, akkor megölnek minket, ezért küldték a kötelet, hogy arra leszünk felakasztva. Rendőrségen ismét kértem személyi védelmet, de nem adtak egyértelmű választ, csak annyit hogy levélben értesítenek 3 nap múlva.

A megkéselésemtől két hétre hívott fel egy rendőr, hogy szeretne fényképeket készíteni a támadás helyszínéről. Kérdeztem, hogy nem aznap este vagy másnap reggel kellett volna megtenni? Most szeretne nyomokat keresni az elkövetőről? Erre nem válaszolt és elköszönt. . Ezek után már nem tudtam mi tévő legyek. Nem tudtam, hogy a rendőrség is benne van vagy csak őket is megfélemlítés alatt tartják. Ezért nem tesznek semmit a maffia ellen és az én és a családom védelmében.


........... este kaptam egy hívást és rögzítettem. Rendőrségre vittem és ezek után úgy éreztem, hogy vége az életünknek és megölik a családomat és engem a Maffia tagjai.


........... megtalált xy azzal fenyegettek meg ha nekik nem sikerült meg félemlitenie akkor majd a barátai fogják ezt mert oda adta a ügyet más embereknem. Azt mondta hogy a xy vezetüjével beszélt és mostantól nekik fogok tartozni. Könyörögtem neki hogy hagyjon minket békén mert én nem tartozok semmi féle pénzel!!! Nevezett és még bucsuzoúl leköpött és belém rúgott a lágyékomba.


A mindenki tudja hogy ők a legkeményebb maffia tagok Magyarországon és nagyon nagy összeköttetésük van a Rendörségen és a legmagasabb kormány embereivel bár mit el tudnk intézni pénzel és fenyegetéssel!



.......-án Eladtam tulajdonomban lévő xy típusú xy rendszámú autómat Párom testvérének . Vettem repülőjegyet és mindenünket hátrahagyva menekültünk.


......... én kaptam egy SMS-t xy telefonjáról. Idézem. „Este meg állt egy fekete A8-as Audi a ház előtt ordibáltak belőle, hogy megdöglesz! Az a baj a rendszámot nem láttam mire kiértem már messze voltak.”

Ő azért volt a házba hogy szüleimre vigyázzon mert ők laktak az első ház részbe.

De ők is elköltöztek otthonukból ismeretlen helyre.


..... általában telefonon és e-mailben tartottam xy a kapcsolatot és rokonaimmal és úgy értesültem a dolgokról hogy még mindig keresnek minket Magyarországon!

......én kaptam meg a levelet a személyi védelmemmel kapcsolatban hogy elutasították! Ez azt jelenti hogy körülbelül 45 nap telt el a kérvényemtől amire azt mondták hogy három nap múlva választ kapok! A levélben azt a választ kaptam hogy nem merült fel olyan adat , életem és testi épségem közvetlen életveszélyben lett volna.

Magyarországon csak az minősül ha fejbelőttek volna?

És 45 napig tétlenül kellett volna várnom hogy segítenek-e a Magyar Rendőrség vagy nem?



........ én Sajnálatos módon Meghalt Párom édesapja xy! Legelső gondolat hogy nekünk ott kell lenni a temetésén és ezt diktálta a szívünk de leveleztünk xy és azt mondta hogy eszünk ágába ne jusson eljönni hisz biztos abba hogy otthon csak a halál várna ránk! Ezt a dolgot senki ne élje át hogy a szeretteit nem kísérheti el az utolsó útjára!



.........én Meghalt az Én Keresztapám xy akivel menekülésünkig mindennapos kapcsolatban voltam! Már ekkor nem tudtam hogy miért van ez a sok megpróbáltatás az életünkbe és mért kapunk ennyi nehézséget?


.......án Irtam egy e-mailt a rendőrségnek hogy tudnak-e valami felvilágositást adni az ügyemmel kapcsolatba. De semmit se válaszolt a Rendörség emberei.

Ezek az emberekre kellene bíznom a Családom és saját életemet?



...........én ellopták Párom Testvére xy autóját ami menekülésünk előtt az Én Tulajdonomba volt. Ez egy xy. es rendszámú autó volt. Feljelentést tett a rendőrségen!

Ugyan az nap a Rendőrségről hazamenet megfenyegették hogy mondja meg a sógorának vagy is nekem hogy „ legközelebb nem a kocsiját hanem az életét vesszük el” Az autóról tudott leírást adni egy fekete színű xy rendszáma xy.

Nem hiszem hogy ezek a dolgok nem fűggenek össze mivel a e-mail ota 8 nap telt el amit a rendőrségnek irtam és godolom ezzel is akarták tudatni velem hogy ne érdeklődjek mert erről is tudomásuk van!


.......án küldtek egy levelet nem volt rajta feladó csak be volt dobva a postaládába a ........ szám alá és benne fegyver töltények és egy írás volt egy papíron amin ez ált. „ A következőt a fejedbe kapod! „ A levelet testvérem találta meg mivel neki szoltam hogy ellenörizze a fütésrendszert és nézzen szét nem tőrtek-e be a házunkba.

Feltételezem és tudom hogy ezt a Maffia tagok csinálták ezt is!

5. Bosziii (válaszként erre: 4. - Akymo)
2011. nov. 21. 11:38
Csak amit elmondasz :-) Privibe... ha gondolod... köszönöm előre is!
2011. nov. 19. 22:55
Sajnos én is részese lettem 7 éve , azóta is nyögöm. Mit szeretnél tudni róla?
3. Bosziii (válaszként erre: 2. - Nala63)
2011. nov. 8. 10:50
visszaírtam
2011. nov. 8. 10:43
Írtam privit:))
2011. nov. 8. 10:14
Sziasztok. Akinek vannak rossz "élményei" kérem írja le, akár itt, akár privát. Bár a neten lévő összes dolgot elolvastam, mégis kíváncsi vagyok olyan ember véleményére, tanácsaira, aki esetleg tapasztalatból "beszél".

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook