Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lakáskorszerűsítési támogatás!Ha nincs önrészed akkor nem is lehet pályázni? fórum

Lakáskorszerűsítési támogatás!Ha nincs önrészed akkor nem is lehet pályázni? (tudásbázis kérdés)


2011. júl. 15. 11:07
Engem is érdekelne a téma. Ha megtaláljátok az oldalt, ahol erről infók vannak, kérlek, hogy linkeljétek be ide, vagy küldjétek el nekem privátba. Előre is köszi!
7. hcs2 (válaszként erre: 6. - Gyöngyi)
2011. júl. 15. 11:02
nem feltétlenül!!! Nem olyan bonyolult egy ilyet kitölteni! Előbb meg kell nézni a pályázati adatlapot!
2011. júl. 15. 09:50
Az a baj, hogy a pályázatot meg kell iratni egy céggel, ami sok pénz elvisz belőle!
5. hcs2
2011. júl. 15. 08:16

A támogatás minden esetben vissza nem térítendő, utófinanszírozású. - Ez azt jelenti, hogy Te kifizeted és utána megkapod az összeget, amit nem kell visszafizetned, de a pályázatot már előtte be kell nyújtanod, és kiderül, hogy nyertél-e. Szóval azért nem "zsákbamacska".

A támogatási intenzitás 40-50%. - Ez pedig annyit tesz, hogy nem az egész összeget fizetik ki, hanem a költségek 40-50%-át, de lakásonkánt maximum 3-5millió forintot.


Remélem segítettem! :)

4. 7e992805d2 (válaszként erre: 2. - 52fd553855)
2011. júl. 15. 08:13

Szinte minden pályázat így működik, nagyon ritka az amikor önrész nélkül lehet pályázni.(magánszemélyeknek nem is igen van, inkább csak a vállalkozásfejlesztésben, ha pl. munkahelyet teremtesz)


És lássuk be ez a normális, mire fel kapna valaki "ingyen felújítást", valamit azért tegyen is érte.

2011. júl. 15. 08:09
EZ engem is érdekelne!
2011. júl. 15. 07:19
1980-ban épült házban lakunk.Nincs pénzünk szigetelésre,ablakcserére,radiátor cserére.Itt ez a pályázat,de úgy hallottam elöbb meg kell csinálni a felújítást és csak utána HA megnyered a pályázatot kapsz pénzt.Tényleg így működik?
2011. júl. 15. 07:16
Lakáskorszerűsítési támogatás!Ha nincs önrészed akkor nem is lehet pályázni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook