Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lakáseladás-jelzáloghitellel terhelt ingatlan fórum

Lakáseladás-jelzáloghitellel terhelt ingatlan (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2010. jún. 23. 12:41
Ha csak 10 millióért adod el,Akkor a fenn maradt 4 millát hogyan fogod kifizetni,mert ugye a kétmilliót szeretnéd,ha nektek maradna meg?Erről nem tudok nyilatkozni,de úgy tudom,hogy eladni csak úgy adhatod,ha ki van fizetve rá a jelzálog teljes egészében.Mi is 2 éve vettük fel a hitelt,nem ennyit az igaz,de nem tudom én sem eladni,mert nem tudok venni másikat:(((
2010. jún. 23. 12:38
A segítségeteket szeretném kérni.2 éve lakunk ebben a lakásban és szeretnénk eladni.De mivel svájci frankban vettük fel sajnos több a hitel rajta mint amennyit felvettünk. 10 milliót vettünk fel és amit vissza kellen fizetni az 14 millió. 140 ft volt még a svájci frank amikor felvettük mosmeg 207 ft. A kérdésem az lenne ha eladjuk 12 millióért mert ugy néz ki lenne rá vevő a banknak akkor is tartozunk, hogy a bank adhat -e a fenntmaradó 2-3 millióra nekünk hitelt??? Mindenképp el szeretnénk adni mert fizetni nem tudjuk sajnos. A másik kérdésem az lenne hogy megtehetjük-e hogy papíron 10 millióért adom el amugy 12 -ért hogy maradjon is? Várom a tanácsokat, tapasztalatokat.Köszönöm előre is!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook