Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lakásdekoráció fórum

Lakásdekoráció (beszélgetős fórum)


2019. aug. 17. 10:07

Kedves mindenki, aki ezt olvassa.

Készítettem egy egyedi hangulatlámpát uszadék fából.

Mivel nekem a kék a kedvenc színem, ezért a repedéseket kék színnel töltöttem ki.

Az ismeretségi körömben akadt egy olyan javaslat, hogy Tegyek mögé piros led szalagot olyat, amit hullámozva váltakozik és akkor olyan lenne, mintha egy izzó láva lenne. Arra lennék kíváncsi, hogy a többség mit javasolna. Maradjon így, vagy legyen piros?

Tudom, hogy itt nem szabad másik oldalt reklámozni, de csak így tudom megmutatni.

Itt lehet megnézni a képeket. woodenathome.blogspot


A válaszokat előre is köszönöm.

2013. jan. 13. 05:32

"Kérjük, ne reklámozz (se terméket, se üzletet, se más honlapot)!"


(Másolat a hozzászólás fölül.)

2013. jan. 12. 21:19

[link]


Vendéglátó egységek, lakások, autók, motorok, pólók stb airbrush festéssel történő dekorálását vállaljuk kedvező áron! Válasszon egy képet és mi elkészítjük Önnek bármilyen felületre, bármekkora méretben garanciával! Cégünk eddig elkészült referencia munkái kérésre megtekinthetők.

2010. jan. 8. 19:01
Ez a suszter dolog nálunk is igaz. :) Az én férjem festő, de idén festőt fogok hívni, vagy nekiugrok én, mert soha sem ér rá. Nagypapám még gyerekkorában, az apjától leste el a faragást. Már amennyire ideje volt. Korán árván maradtak. Van egy asztalos rokonunk, aki kb. 10 éve csinálja az ágyunkat. :) Azóta persze vettünk.
19. Molly1 (válaszként erre: 18. - A3028ee38c)
2010. jan. 8. 17:58

Semmi baj, nekem meg a lányaimért kellett mennem az oviba.

Az én párom asztalos, ő is tud szép dolgokat csinálni, nagyon ügyes a szakmájában, de sajnos mindig csak másoknak dolgozik. A miénkre soha nincs ideje. Tudod, a suszternek a cipője lyukas stb.

Nálunk többnyire én találom ki, és kivitelezem is az ötleteimet. Persze ha nagyon kell, akkor segít ő is.

A faragás pl. nem megy neki, mindig szerette volna megtanulni. Biztos klassz dolgokat lehet készíteni.

2010. jan. 8. 15:28

Bocsi, csak most jöttem vissza, aludt a kicsi.

Többnyire igen. Ha fával kell dolgozni, akkor a nagypapám is beszáll, mert nagyon ügyes, sokat farag, többnyire állatfigurákat.Apukám nemrég fodrászpultot csinált a tesómnak. Még nem láttam, de állítólag nagyon jó lett.

17. Molly1
2010. jan. 8. 12:55
Egyébként nagyon ügyes férjed van. Nálatok mindenki ilyen kreatív?
16. Molly1 (válaszként erre: 13. - A3028ee38c)
2010. jan. 8. 12:54

Elhiszem hogy jól néz ki.

Mi a nyárra tervezzük, hogy grillezőt építünk a kertbe, azon is nagyon el tudnám képzelni ezt a módszert.

2010. jan. 8. 12:36
Ja! Nem a mostani cserepet használta, hanem még a régi, nagyszülők féle cserepet.
14. Molly1 (válaszként erre: 12. - A3028ee38c)
2010. jan. 8. 12:34
Aha, így már világos.
2010. jan. 8. 12:34
Mi kandallót is használunk fűtésszezonban, ami a konyhában kapott helyet. Elég üresnek tűnt a hely körülötte, ezért férjem kicsit rendezkedett ott is. Bontott, de jó állapotú tetőcserepet megtisztította, összetörte, majd csemperagasztóval a kandalló mögötti falra ragasztotta. Nagyon jól néz ki!
2010. jan. 8. 12:30
Kicsit meg kell csiszolni azt a részt, ahova ragasztasz. De tényleg csak finoman. Mi a decoupage-hoz tapétaragasztót használunk.
11. Molly1 (válaszként erre: 9. - A3028ee38c)
2010. jan. 8. 12:25

Ez nagyon tetszik, biztos csini lett. Én is festettem már át egy kis játéktartó padot. Mivel a lánykáim szobájába készült, így az alap halvány rózsaszín lett, és pasztell színekkel kicsi pónikat festettem az elejére. Zománcot használtam én is.

Viszont azt nem tudtam, hogy lehet a zománcra dekupázsolni.

2010. jan. 8. 12:23
Gyrekőcöknek csináltunk kis asztalt hulladék fa anyagból, célbadobós játékot, az udvarra házikót, stb... Szeretünk gipszet önteni. Tavaly gipsztojást kaptak a barátaink húsvétra. A bonbonok szív alakú dobozából is kedves ajándék készülhet anyáknapjára, vagy Valentin napra. Papírmaséból is sok szép dolog készíthető.
2010. jan. 8. 12:18

A cipős szekrényünk is saját gyártmány. :)

Ott is egy valahol +látott szekrényt alakítottunk át. Az alpszín piros lett, majd ragasztószalaggal "bekockáztuk", és ráfestettünk kékkel. Olyan ragasztót használtunk, amit festésnél az ablaküvegre ragasztanak. Elfelejtettem a nevét. :) A polcok festésénél a 2 színt felváltva használtuk.

2010. jan. 8. 12:13
Zománccal
2010. jan. 8. 12:06
Bocs, az előbbi kérdés akart lenni.
6. Molly1 (válaszként erre: 5. - A3028ee38c)
2010. jan. 8. 12:04
Milyen festékkel festettétek le,
2010. jan. 8. 11:57
Tavaly lányom szekrényeit cseréltük le. Ráakadtunk egy régi ifjúsági bútorra, ami 2 szekrényből állt. Felújítottuk, amit nagypapám végzett, majd férjem alaposan lecsiszolta, lefestette fehérre, végül decoupage technikával díszítettük, lakkoztuk. Helyes, katicás-lovas szekrények lettek. Ugyan így díszítettünk 2 éjjeliszekrényt is, amik még a dédnagymamé voltak. :)
2010. jan. 8. 11:51
Én keretezett vászonra festek absztrakt képeket, amiket a netről nézek le.
2010. jan. 8. 11:50
Mi elég sokat "alkotunk" itthon, gyakran az egész család. Pl. a karácsonyi ajándékok (a felnőtteké)is saját készítésűek voltak, többnyire. :)
2010. jan. 8. 11:48

ez nagyon jó ötlet engem is érdekel


én pezsgős üvegeket festettem üvegfestékkel vázává, illetve üvegmatrica festékkel csináltam mandalákat, ezek díszítik a bejárati ajtók feletti üveg részt, illetve decoupage-t szoktam néha

2010. jan. 8. 11:44

Sziasztok.

Nagyon érdekelne mindenfajta lakásdekorációs ötlet, amivel viszonylag olcsón széppé lehet varázsolni egy lakást. Minden apróság szóba jöhet. Érdekelne az is kinek mi a hobbyja, vagy éppen mit gyűjt.

Beszélgessünk!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook