Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lakáscsere, hogy kezdjünk neki? fórum

Lakáscsere, hogy kezdjünk neki? (beszélgetős fórum)

8. moonlight13 (válaszként erre: 7. - Zopa)
2012. márc. 16. 13:52

Azzal csak az a gond, hogy ha nem akarsz semmit ráfizetni, úgy meg nem igazán fogsz találni! Merthogy mindenki a tartozásaival küzd! Tehát valószínű, hogy azt legalább ki kell fizetni, és utána mehet a csere!

Vagy hogy gondoltad ezt az egészet?

Lehet, hogy olyat is találsz, aki csak a rezsi miatt akar kisebbet, és nincs tartozása, de ő meg biztos ráfizetést kérne.

7. Zopa (válaszként erre: 6. - Moonlight13)
2012. márc. 16. 11:37
Semmiképpen nem szeretnék még több hitelt felvenni.Teljesen igazad van a mai világban...tény hogy azért lenne jó a csere..nos megpróbálom a kicsit nagyra hátha v.kit érdekel ez a verzió is:)Köszönöm
6. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Zopa)
2012. márc. 16. 09:40

Nekem az első lakáscserém hármas csere volt, úgyhogy minden megoldható! A csere technikailag sokkal egyszerűbb, mert mindenki egyszerre költözik és egyszerre szabadul meg a lakásától!

Adj fel hirdetést, hogy kis lakást szeretnél nagyobbra cserélni (paraméterekkel! Szerintem jók az esélyeid! De én nagyon meggondolnám, hogy egyre nagyobb hitelt vegyek a nyakamba!

5. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Zopa)
2012. márc. 16. 09:37
Azért azt jól gondold át, hogy a hitelhez még felvegyél hitelt a mai világban!
4. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Zopa)
2012. márc. 16. 09:36

Ha jól értem, még több hitelt akartok felvenni a nagyobb lakáshoz?

Ha cseréltek, a tartozást átrakhatja a bank a másik lakásra, és ott fizeted tovább! De érdeklődd meg a bankodtól!

A csere manapság lehet, hogy célszerűbb lenne, mert most mindent nagyon nehéz eladni! Mivel Te kisebbet szeretnél nagyobbra cserélni, szerintem jók az esélyeid, mert Te fogsz ráfizetni a másik félnek, és sokat szeretnének az adósságtól szabadulni!

3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Zopa)
2012. márc. 14. 22:30
Régebben volt hitel átvállalás, most nem tudom, hogy működik-e még. A hitelt a vevő átvállalta,ha a bank hitelképesnek ítélte az új vevőt.
2. Bcicus (válaszként erre: 1. - Zopa)
2012. márc. 14. 22:24
Kifizetitek a hitelt és vesztek másikat. Ha nincs annyi kp-tek akkor az előlegből is ki lehet fizetni és utána másikat venni, de azzal számoljatok, hogy manapság max 50% hitelt kaptok.
1. Zopa
2012. márc. 14. 22:21
Párommal és kislányunkkal másik lakásba költöznénk,amelyben kényelmesebben elférnénk.A meglévő lakás azonban részben van csak kifizetve,a többi hitel.Milyen megoldások lehetnek ilyen esetben?Jó lenne a csere is de az a ritkább.....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook