Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lakás hitelből! fórum

Lakás hitelből! (beszélgetős fórum)


8. Kenza23 (válaszként erre: 7. - Ani2)
2009. jún. 17. 19:47
nem tudom, hogy pontosan hogyan működik, mert bankonként változó szabályok lehetnek. Remélem a legjobban jöttök ki a dologból.
7. Ani2
2009. jún. 17. 16:03

Már mis is gondolkodtunk rajta, de nem nagyon érné meg erre felé nem olyan árak vannak. 25-30eFt kiadom a hitelem meg 75eFt most!

Ez nem úgy van hogy aki megveszi az vagy ugye a bank átutalja az én bankomnak leveszi amivel tartozom a többi meg az enyém.? Mert ha a mostani svájcival számolunk akkor kb. 1MFt maradna nekünk.

Nagyon remélem h minél előbb megveszik és mi sem bukunk rajta annyit!

2009. jún. 17. 14:53
én a heyletekben kiadnám albérletbe a lakást, és odaköltöznék HA lehet a kertesházban élő anyósomhoz vagy szüleimhez. Az albéletpénzből fizetném a lakás törlesztétést stb. Vagy van " hitelkiváltó" hitel is, keressetek egy bankost vagy pénzügyest..az a gáz,hogy ha eladjátok a lakást és a bankanak nem ér annyit mondjuk mit a felvett a hitel, a megmaradt különbözet hozzáadódik az második új lakásra felvett hitelhez,így könnyen lehet,hogy nem éri meg..Remélem sikerrel jártok.Remélem jól adjátok el a lakást, és kifizethetitek a bankot, ha olyan szerződésetek van..
2009. jún. 16. 22:11

Keresnetek kellene egy ingatlanközvetitőt,akinek esetleg külföldi érdeklődőjük is van.Ebben a gazd. helyzetben,talán az osztrák stb vevők jobban érdeklődnek lakás után.

Ott vannak még az újsághirdetések is /külföldi lapba is/.

Vagy még az internetre feltenni /osztrák oldalra is/. Remélem tudtam segiteni.

4. Ani2 (válaszként erre: 2. - 89b99f816e)
2009. jún. 16. 18:36

Mert mindig is családi házban laktunk anyuékkal ill. laktam anyósékkal is. Majd úgy döntöttünk, hogy külön jövünk, úgy gondoltuk nekünk egyenlőre elég a lakás 56m2. De mégsem , nem bírom megszokni, hiányzik a kert, h kiüljek a teraszra , sütögessünk... Szinte csak lefekvéskor jövök haza anyuéknál ill anyóséknál vagyunk!

És minél előbb szeretnénk eladni csak gondoltam hátha lehet igy is! De akkor jobb ha mi, csak ki kell várnunk :-(

3. tenkne_helga (válaszként erre: 1. - Ani2)
2009. jún. 16. 18:29
Olyan nics,hogy vissza adod a banknak a lakást,hiszen nem a banktól vetted nem?!Azt,hogy mennyit buktok a lakáson az nektek biztos nem mindegy.Ha már a bank elárverezi,mert nem tudjátok fizetni a részleteket,akkor buktok a legtöbbet.Próbáljátok ti eladni,mert így kedvezőbben jöttök ki belőle.
2. 89b99f816e (válaszként erre: 1. - Ani2)
2009. jún. 16. 18:25

Jaj :(

Miért nem szerettek ott lakni?

1. Ani2
2009. jún. 16. 18:22

Sziasztok!


2 éve vettünk lakást hitelből. De már nagyon megbántuk, h lakást vettünk ( utálunk itt lakni). Szeretnénk eladni, de hát a mostani helyzetben elég nehéz lesz. Lehet olyat, h a bankba bemegyek és "vissza adom" a lakást a banknak?

vagy ilyen nincs? Azt tudjuk, h igy is ugy is bukni fogunk a lakáson! :-(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook