Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lágyéksérv műtétje lesz jövő hónapban 5 éves fimnak. Tapasztalat? fórum

Lágyéksérv műtétje lesz jövő hónapban 5 éves fimnak. Tapasztalat? (beszélgetős fórum)


5. c9b1fd22de (válaszként erre: 1. - Doboska.p)
2010. szept. 18. 07:49
sziasztok:)gyerekkkoromban is tulestem rajta minkét oldalon volt 2napot töltöttem bent a korházban(anyám mesélte:)sajnos felnöttként kiujjult igy 6évvel ezelött a jobb oldalit ujra mütötték és 1évvel ezelött a baloldalit.javasolnám h feltét kérdezd+a dokit h teszbe hálot mütét közbe a gyereknek(ha ujra kiakarna ujulni az vixa löki és vixaforr!)sajnos sok helyen sporolnak...igy no mindenki kap vhol+automatic beraknak.remélem tudtam segiteni.
2010. szept. 18. 06:18
a fiamat tavaly műtötték 2,5évesen. 1napot kellett a kórházban töltenie, kb. 10órakor műtötték és aznap nem ehetett semmit előtte este óta. másnap úgy ugrált, mint akivel előző nap nem történt semmi, igaz a branül helyét meg az infúziót sokáig emlegette
2010. szept. 17. 21:18

1-2 nap.

Az én nagyfiam 8 hónapos volt amikor lágyéksérvvel műtötték. Ez már ugyan nagyon régen volt, de nem volt semmi probléma. Másnap délután hazajöhetett.

Ez még Pesten volt, a Heim Pál Kórházban.

Ne izgulj, biztos nem lesz semmi gond.

Hol műtik?

2010. szept. 17. 20:24
Bocsánat LÁGYÉKSÉRV!!!
2010. szept. 17. 20:23
Sajnos nem ússzuk meg a műtétet. Van közületek valaki aki túlesett már ezen? Mire számíthatok??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook