Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lábtörés jobb-gyorsabb gyógyulásához milyen homeopátiás szer alkalmas? fórum

Lábtörés jobb-gyorsabb gyógyulásához milyen homeopátiás szer alkalmas? (tudásbázis kérdés)


6. f64f0d9a69 (válaszként erre: 4. - Marcipan1)
2010. febr. 17. 11:02

Mind a 2 szer nagyon jó, de azonnal kellett volna kezdeni, azért még biztosan jó lesz.

A másik Ambrosia artemisiaefolia - én is használom még, mert a parlagfűtől nehezebben tudok megszabadulni...

A homeo könyveket letöltötted?

Jobbulást kívánok!

2010. febr. 17. 02:30
Arnica montana nagyon jó különbözö baleseteknél, hegesedést segíti, vérrögöt akadályozza. Szegény kismanó, jobbulást neki
4. marcipan1 (válaszként erre: 3. - F64f0d9a69)
2010. febr. 16. 23:32

Szia


köszi, nekünk is ezt javasolták. Lementem tegnap a gyógyszertárba, ott adták ezt, amit te írtál, meg valami Árnica-t is mellé.

Nekem tavaly a parlagfűallergiámon nagyon sokat segített egy homeo. szer ( a neve nem jut most eszembe ) azét gondoltam, hogy a kisfiamnak is hasznos lehet valami...:)

2010. febr. 16. 08:19

Csont összeforrását segíti:Calcium Phosphoricum 9CH

napi 2x3golyó.

A használati utasításra ugyan 5 van írva, de már nagyon soxor megírták, elég a 3. Legalábbis mi így használjuk

Lehet venni sokféle homeo könyvet, nagyon jók!

sok gyümi, zöldség lenne jó...

2010. febr. 14. 16:00
Kisfiam két hete a napköziben leesett a mászókáról, eltört mindkét lábszárcsontja a bal lábszárán. Az orvos 4 hét(!!!!!) fekvőgipszet írt, hogy még véletlenül se terhelje a lábát. Igyekszünk az étkezését optimálisan alakítani, de nagyon rossz evő...:( Kap gyerekvitamint, de szeretnénk, ha a kis lábai szépen gyógyulnának, hogy ne kelljen a rosssz összeforradás miatt újra eltörni. Hallottunk arról, hogy vannak a csontosodást elősegítő homeopátiás szerek. Ha valaki ismer ilyent, kérem segítsen!!!
2010. febr. 14. 15:56
Lábtörés jobb-gyorsabb gyógyulásához milyen homeopátiás szer alkalmas?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook