Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lábműtét után a kutya 3 hétig nem állhat lábra. Van ilyen? fórum

Lábműtét után a kutya 3 hétig nem állhat lábra. Van ilyen? (tudásbázis kérdés)


5. Bucóka20 (válaszként erre: 4. - 37403e3af4)
2012. jún. 21. 21:37
Én is ezt mondtam apának,erre azt mondta h az állatorvosnak a kutyájának is volt ilyen problémája és egy ketrecbe tartotta.:OO
2012. jún. 21. 20:53
Olyan nincs hogy nem állhat fel 3 hétig, apukád tuti félreértette. hogy gondolta apukád? Lekötözitek? Amíg fáj a lába a műtét után, addig nem is fogja terhelni, és amúgy is gipsz lesz rajta, ezáltal utána sem. Lépcsőzés tilos, futkározás tilos. Kertben is pórázon SÉTÁLHAT, semmi futkosás. Ugyanúgy lehet mint eddig, csak ne terhelje. Ki hallott ilyet, hogy nem kelhet fel... ezen fennakadtam :)
3. Bucóka20 (válaszként erre: 2. - Bázis22)
2012. jún. 21. 20:44

Panelban lakunk a 4.-en,igaz van lift.De elköltözünk,amíg felépül,kertesbe leszeünk.


Én nem értem,neten mindenki azt írja,h felállhat,csak arra a lábára nem,amit műtöttek.Ez érthető is.


De édesapám váltig állítja,h 3hétig egyáltalán nem állhat fel a kutya,csak annyira amikor pisil+kakál,rövid pórázon...és ennyi.


De 3hétig,h lehet azt megcsinálni,h ne álljon fel??

Hát belebetegszik abba,h fekszik!!

Nem hiszem el amúgy,h ilyen van,szerintem apum valamit nagyon félre értett.

2. bázis22 (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2012. jún. 21. 20:38

Még nem hallottam ilyet. Kertes házban laktok? Hogy lehet így megoldani a kakit, pisit??


Lehet adnak hozzá valami támaszt, hogy ne tudjon ránehezedni a lábára. Én olyanról tudok, hogy ilyenkor gipszel rögzítik, egy kutyának nem lehet megmagyarázni, hogy nem léphet a lábára.

2012. jún. 21. 20:31

Sziasztok!


Holnap műtik a kutyusomnak a lábát(hátsó),mert az ínszalag kiugrok amikor úgy lép.

Apum volt a dokinál és ő is viszi majd a műtétre,és a doki azt mondta h 3hétig nem állhat EGYÁLTALÁN lábra a kutyám!


Ilyen van???


Volt már valaki akinek műtötték ilyen problémával a kutyáját?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook