Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lábfejemen, alsó lábszáramon rengeteg apró kiütés lett alatta begyulladt a bőröm, nagyon viszket...Mi lehet ez? fórum

Lábfejemen, alsó lábszáramon rengeteg apró kiütés lett alatta begyulladt a bőröm, nagyon viszket...Mi lehet ez? (tudásbázis kérdés)


2010. aug. 21. 16:50
Köszönöm,lehet,hogy a canesten-t még megpróbálom,de félek attól is,nehogy túl sok mindennel kezelgessem...:((Gombához nem túl nagy terület ez így hirtelen?
2010. aug. 21. 16:32

Basszus!

Ha van otthon Betadine azzal tudod fertőtleníteni, az jó gomba-, baktérium meg vírus ellen is.

Próbáld csak ki nyugodtan. Ecseteld le szépen!

És nyugodj meg!

:)

5. 0c930ce391 (válaszként erre: 4. - Badgirl77)
2010. aug. 21. 16:29
Én bekenném canestennel..talán nem árt...Jobbulást Neked!
2010. aug. 21. 16:27
Sziasztok4Nagyon el vagyok keseredve,mert nagyon csúnya.3-4 tenyérnyi területen szinte egybefolytak a kiütések,vastagon gyulladt,vörös az egész.Hétfőn tudok orvoshoz menni,addig mit kezdjek vele?Próbáltam Neogranormont,körömvirágkrémet,kamillás lemosást,semmi javulás...Nem gyantáztattam,nem ért vegyszer..semmi..Allergia,ekcéma,gomba...????
2010. aug. 21. 16:26

napkiütés pl.

Én behintőrporozom, és egy másfél, két napon belül teljesen elmúlik.

2010. aug. 21. 16:24
Gomba. :-(
2010. aug. 21. 16:22
Lábfejemen, alsó lábszáramon rengeteg apró kiütés lett alatta begyulladt a bőröm, nagyon viszket...Mi lehet ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook