Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lábfájás, izomhúzodás? Volt valakinek hasonló tünete? fórum

Lábfájás, izomhúzodás? Volt valakinek hasonló tünete? (beszélgetős fórum)


8. szófia2.0 (válaszként erre: 1. - Marcsykaa)
2012. dec. 17. 00:54
Biztos, hogy nem izomhúzódás?
7. dittke14 (válaszként erre: 1. - Marcsykaa)
2009. aug. 19. 20:36

Szia!

Nekem már volt olyan h amikor felkeltem annyira fájt a bokám h egész nap rá sem tudtam állni és rájöttem h nekem a fáradtságtól jön ki.

Amikor iskolaidőben nem tudom kialudni magam rendesen.

Én is vizes ruhát raktam rá.És próbáltam nem nagyon terhelni sokat pihentetni.

6. Marcsykaa (válaszként erre: 5. - 021ff75d72)
2009. aug. 19. 15:35
És olyankor csak a bokád fáj? Nekem csináltak már röntgent "hátha csontkinövésem van", de nem volt. Ezen kívűl az orvosom részegen még 3 éve megállapította, h nekem érszűkületes a lábam... na de én már nemtudom mi van vele... most bekentem izomlazítóval a térdem alatti izmot, ahol fáj, rá vizes ruha, és fáslival átkötöttem! Remélem minél előbb rende jön.
2009. aug. 19. 15:03
Nekem gyakran van.Most is pl.a jobb bokám fájdalma miatt csak sántítva tudok közlekedni.Semmi megeröltetöt nem csináltam és ki sem bicsaklott.Egyszerüen ok nélkül fáj.Mi mond az ortopéd orvos:majd elmúlik.Általában 2-7 nap alatt szokott elmúlani.Addig sántítás vagy helyben maradás.Röntgent még a bokámról nem csináltak.
2009. aug. 19. 14:50
Lehet valami kopás. Ezért kérdeztem a derekadat. Nekem van néhány porckorongsérvem, ami miatt a lábaim szoktak fájni néha. Elképzelhető, hogy valahol hasonló kopásos problémád van (térd, csipő) Menj el orvoshoz, esetleg tornázz.
3. Marcsykaa (válaszként erre: 2. - A0c1361e44)
2009. aug. 19. 14:46
szerintem igen! a derekammal nem volt probléma idáig
2009. aug. 19. 14:45
Derekad egészséges?
2009. aug. 19. 14:44
Nálam már 3 évvel ezelőtt kezdődött! A bal lábamon, először csak a bokámba éreztem fájdalmat, majd ez kierjedt a térdem alattig. Akkor bekentem izomlazítóval, mert anyukám azt mondta meghúzódott a lábam a sok menéstől, kb 1 hét alatt múlt csak el, de addig majdnemhogy rá sem tudtam állni a bal lábamra. 3 hét után tegnap megint jelentkezett ez a problémám. Most pedig nem húzódhtatott meg, mert egész nap nem csináltam olyat! Biztosan nem! Volt már valakinek hasonló panasza? És hogyan kezelte?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook