Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » La roche posay effaclar vagy Vichy jobb krémet ajánlotok pattanásokra? fórum

La roche posay effaclar vagy Vichy jobb krémet ajánlotok pattanásokra? (tudásbázis kérdés)


8. gribedli*** (válaszként erre: 7. - Artiny)
2015. febr. 18. 18:18
Nem tudom, mi az a cicaplast, de ez eltünteti a hegeket. Nem elhalvànyítja, hanen eltünteti
2015. febr. 18. 18:13
ez olyan mint a cicaplast? ami a regi hegeket kepes elhalvanyitani?
2015. febr. 18. 11:40
Ja, egyébként ha a két általad leírt márkából választhatnék csak, akkor én is a la roche posay-t választanám, de a neostrata kifejezetten bőrproblémákra, hegekre specializálódott (pont, hogy ezen kívül más termékei nemigen vannak).
5. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Artiny)
2015. febr. 18. 11:35

Neostrata 20AHA high potency cream-et használnék ezek helyett. Van arclemosó hab is, szintén glikolsavas.


Ez kezel bármilyen régi heget és megakadályozza az újak keletkezését, nem tömődnek el a pórusok, sőt, felszabadulnak a felesleges keratintól, de kideríteném, mi az oka elsősorban, ha valami egészségügyi probléma, akkor azt is muszáj lesz kezelni, mindenesetre magát a tünetet ez a krém elmulasztja és szinten tartja.

4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 2. - Pilus)
2015. febr. 17. 21:57
Márka szempontjából csatlakozom.
2015. febr. 17. 21:55

Voltál már orvosnál, hogy mitől vannak pattanásaid?


Lehet, hogy egyik sem használ, mert esetleg valami problémád van, olyat eszel, ami kiválthatja, vagy hormon probléma.

Barátnőmnek a Bioptron lámpa hozott tartós sikert.

2015. febr. 17. 21:54
A roche nagyon jó márka,jók a termékei.Bár ezt nem ismerem,de ezt választanám.Elfogult vagyok:)
2015. febr. 17. 21:48

La roche posay effaclar vagy Vichy jobb kremet ajanlotok pattanasokra?

Én la roche posay effaclar Duot krémet neztem ki

...


[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook