Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » L-Karnitin tabletta fórum

L-Karnitin tabletta (beszélgetős fórum)


2011. júl. 13. 11:20

Hahó!!

Én majdnem minden nap zumbázok legalább egy órát és kalóriaszámolósdival diétázom.

Ajánljátok hozzá az L-Karnitin tablettát?

Patikában vagy bioboltban lehet beszerezni?

28. 6b006fc769 (válaszként erre: 26. - Doryyy)
2011. máj. 9. 20:33
Az edzőtermet passzolom, mert mi itthon tornázunk, még ha olyan is, mint egy gyengébb edzőterem:) Szóval ebben nincs:D
27. 6b006fc769 (válaszként erre: 26. - Doryyy)
2011. máj. 9. 20:32

Elvileg vannak olyan digitális mérlegek, amik azt is mérik.

Nálunk az egyik patikában van olyan készülék, ami súlyt, vérnyomást, testzsírszázalékot is mér, és ki is nyomtatja.

26. Doryyy
2011. máj. 9. 20:28
:D azokat az izmokat a hasamon hordom,és sajna látszólag az hurka :)egy edzőteremben meg tudják mérni a testzsiromat?
25. 6b006fc769 (válaszként erre: 12. - Doryyy)
2011. máj. 9. 20:07

Hehe, én vészmadár vagyok (szóval nem szeretem a csodaszereket) de ez más. Ezt én is szeretném szedni, de még szoptatok:) Férjem szedi, neki nagyon hatásos, persze edzés előtt veszi be fél órával. A DM-esből hármat szokott.

Meg kéne nézni a testzsír-százalékodat, lehet, hogy tényleg nem vagy túlsúlyos, hanem nagyon izmos:)

24. Doryyy
2011. máj. 9. 19:31
Mennyi idő után kellene beindulnia a fogyásnak??1-2 hét intenziv mozgás és diéta után azért már kellene,nem?Nekem heti 1 kg már elég lenne...
23. Doryyy
2011. máj. 9. 19:29
Hát amit a gépek mutatnak,az olyan 155-165 körüli,az fölé nem tudom vinni.De lehet kellene vennem egy saját pulzusmérőt?!
22. Málnapuding (válaszként erre: 21. - Doryyy)
2011. máj. 9. 19:09
Pedig ez jó. Milyen pulzussal csinálod?
21. Doryyy
2011. máj. 9. 18:08
Elliptikus téner,futás,bicaj,taposás.A végén egy kis izomerősítés,sulyzózás,de abbol csak keveset.A másfél -2 órás edzésből ez a rész kb 20 percet jelent...
20. Málnapuding (válaszként erre: 19. - Doryyy)
2011. máj. 9. 17:56
Na itt rontod el. Fura, de ahhoz hogy fogyj, enni kell és ráadásul rendszeresen. Meg este nem szabat szénhidrátozni (korpás keksz pl) Nem írtad le, mit edzel. Súlyzózol? Kardiózol?
19. Doryyy
2011. máj. 9. 17:27
Hát reggel jóllakok,hogy legyen erőm edzeni később meg végig csinálni a napot.Ebédre egy szelet hús,mennyiségre hát...hogy ne legyen a mennyisége miatt lelkifurdalásom...Nem mondom hogy tenyérnyi adagot,vagy hogy fél adagot,mert ez csak zöldség,abbol bármennyit lehet.Ha olyan van,hogy nincs kedvem magamnak külön főzni,akkor az otthoniakkal együtt eszek,ami éppen van,de abból csak keveset,arra már mondanám hogy fél adagot...Vacsorára meg igazábol hogy ne maradjak éhes,annyi joghurt,esetleg valami korpás szendvics,de sokszor elvagyok egész este ugy hogy csak délután ettem utoljára.Otthon könnyebb fogyóznom,az biztos,Munkába már nehezebb,olyankor iszom a kávét meg a csalánteát,hogy evés helyett valamit csináljak...
18. Málnapuding (válaszként erre: 16. - Doryyy)
2011. máj. 9. 17:21
Becsapósak ám a kenyérpótlók. Mennyiségek mekkorák? Hogyan edzel?
17. Doryyy
2011. máj. 9. 17:15
Januárban volt egy hetem,mikor hirtelen 2 kg lement.Akkor minden nap a héten ebédre párolt hús borsóval volt...Reggelire mindig tojás,vacsira meg éppen hogy valami...Hamar meg is untam ezt az étrendet.De aztán utána éppenhogy csak valami,és azóta meg csak lesem a mérleget és megy el a kedvem...:(
16. Doryyy
2011. máj. 9. 17:11
Hát az édesség maximálisan elhagyva,ha nagyon nem bírok magammal akkor is csak étcsokit eszem,persze nehéz hogy semmi édesség,mert azért a hétvégi sétálás mellé jár egy tölcsér fagyi is néha...:)De ennyi.Sok zöldség,ebédre egy szelet hús,párolt gomba mellé vagy borsó.Tésztát már csak egy keveset a vasárnapi levesből eszek.Tojás,főtt tükör vagy rántotta(lecsó).Kenyér semmi,maximum kornspitz,abonett,hamlett...Egy csomó müzli délelőtt és napközben sok joghurt,kefír.Úgyhgy nem értem,de már olyan sokszor feladtam volna,csak akkor eszembe jut,hogy már mennyi pénzem elment edző bérletekre,meg diétás kajákra...
15. Málnapuding (válaszként erre: 13. - K.Andi89)
2011. máj. 9. 17:00
Drukkolok a babához!
14. Málnapuding (válaszként erre: 12. - Doryyy)
2011. máj. 9. 16:59
Miket eszel? Mit edzel, milyen intenzitással? Nekem január óta -30 a mérleg, úgyhogy most nagyon benne vagyok :-D
13. k.Andi89 (válaszként erre: 9. - Málnapuding)
2011. máj. 9. 16:53
határozottan igy éreztem énis :) habár nincs még bébi a pocakomban, de tervezve van, igy nem kezdem el szedni. amugy korábban szedtem, és énis maximálisan meg voltam vele elégedve :)
12. Doryyy
2011. máj. 9. 16:52
Köszönöm szépen a segítő válaszokat! :) Attól tartottam,pont a vészmadarak fogják olvasni,és megkapom,hogy ilyeneket eszembe ne jusson beszedni,mert mzogni kell és egészségesen enni bogyók nélkül...Sajnos már mindenféle fogyit kipróbáltam,és kevés a sikerélmény.165 cm magas,75 kg vagyok,november óta heti 2-3 nap edzőterem,és azóta 4!!kg minusz,ami kicsit elkeserít...Most még kevesebbet eszem,meg egy halom csirkehúst,de ha most sem indul be ugy igazán a fogyás...akkor már tényleg elhiszem,hogy nincs is rajtam felesleg...:D:D
2011. máj. 9. 16:50
Na a válasz fele lemaradt: nem sportolós napokon reggel, sportolós napokon edzés előtt úgy fél órával vedd be. Én is úgy szedtem régen és most is úgy fogom.
2011. máj. 9. 16:45

Le hurrogóóóóóóóóóóó??

De miért ??Ez egy tök normális kérdés .

Én be is jelöltem kedvencnek és vissza -vissza nézek kinek mi erről a tapasztalata .


A kérdéseidre viszont nem tudok válaszolni:-((

mert nem használtam még de szerintem biztos le van írva valahol .


Az alma ecetet viszont ittam minden nap reggel este egy -egy evőkanállal vízbe teába stb keverve kb 1 dl nyit csináltam és húzóra ittam :-))

Nagyon sok jó hatása van gyorsítja az emésztést nagyon jó az ízületekre.

Hogy a kettő együtt mit produkál ??

Háááááááátt az passz

9. Málnapuding (válaszként erre: 7. - K.Andi89)
2011. máj. 9. 16:45
Eszedbe ne jusson! Terhesség alatt nem szabad! Akkor étrenddel diétázz és ne bogyókkal. Fogyózni meg olyankor tilos!
8. Málnapuding (válaszként erre: 6. - Doryyy)
2011. máj. 9. 16:44
Almaecet nem oszt nem szoroz. Kezdésnek 1000mg-nál ne vegyél be többet. 3 hónap után mehet 1500mg, de annál több ne.
2011. máj. 9. 16:41
és terhesség alatt lehet szedni vajon? nem hiszem mondjuk...
2011. máj. 9. 16:38
Jaj,de jó!Nagyon örülök,hogy nem lehurrogó hozzászólásokat kaptam....Ez erőt ad ,hogy belekezdjek.Én is vettem,sima DM-eset.Még nem kezdtem el szedni,de akkor neki állok.Olyan napokon kell bevenni,mikor sportolok is,vagy a pihenő napokon is szabad?ÉS az mennyire gond,ha az almaecet kapszulát is szedem mellette reggelente??Lehet egyszerre a kettőt?ÉS kb.mekkora adagot kel egyszerre bevenni?1 vagy 2 darab kapszula?Mert sokat nagyobb adagot ajánlanak,mert hogy hatásosabb...
5. Móriczka (válaszként erre: 3. - Málnapuding)
2011. máj. 9. 16:36
Jahh jahh ..... én is éppen ezt írtam :-))
4. Móriczka (válaszként erre: 1. - Doryyy)
2011. máj. 9. 16:36

Én még nem próbáltam...... .

úr isten most látom csak ez nagy szó :-))

Na szóval még nem próbáltam de azt hallottam róla hogy nagyon jó zsírbontó hatása van ,de csak mozgással össze kötve :-))

3. Málnapuding (válaszként erre: 1. - Doryyy)
2011. máj. 9. 16:32
Energizál. A testben amúgy is előforduló aminosav, aminek szerepe van a zsírbontásban. Önmagában nem fogyaszt, de diétát sporttal kiegészítve nagyon tud segíteni.
2011. máj. 9. 16:32
Szuper! Én sima mezeit szedtem, azt ami a DM-ben kapható, és nekem nagyon bejött:)
2011. máj. 9. 16:31
Van valakinek tapasztalata az L-Karnitin tablettával kapcsolatban??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook