Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Küzdött már valaki visszatérő fülfájdalommal, dugulással? fórum

Küzdött már valaki visszatérő fülfájdalommal, dugulással? (beszélgetős fórum)


2009. aug. 24. 21:57
Már nem aktuális,de azért gondoltam megírom,hogy kiderült,gomba okozta gyulladásom volt,ami 6 hetes kezeléssel szerencsére elmúlt :) .
16. correct (válaszként erre: 15. - F2ee98befc)
2009. ápr. 12. 18:18
Azt, hogy humbuk, és üzlet ez is. Hogy a meleg hatására a belül lévő viasz olvad bele a gézbe, és az egyetlen ami hasznos benne, az a melegség a fül számára, amit viszont bármivel el lehet érni.
15. f2ee98befc (válaszként erre: 14. - Correct)
2009. ápr. 12. 17:24
Mit mondott az orvos a fülgyertyáról? Mert érdekelne. Mert én erről orvossal nem beszéltem.
14. correct (válaszként erre: 13. - F2ee98befc)
2009. ápr. 12. 17:06
Nekem is használt, épp ezért említettem meg anno a Fül-Orr-Gégészeten. Hidd el, ha hiszel valamiben, az hatni is fog. De sajnos ahogy elmagyarázták a doktorok, humbuk. Nehezemre esett, de hiszek nekik. :(
13. f2ee98befc (válaszként erre: 12. - Correct)
2009. ápr. 12. 17:03
Csak jót tudok mondani, a nagyobbik lányom évekig küzdött a füldugulás, és a fülfájás miatt, Én is csak azért próbáltam ki, hogy veszteni valónk már nincsen alapon, vagy segít, vagy nem. Nagyon jó volt. Néhány alkalom után meg szűntek a panaszok, és a dugulás is. Azóta nem is fáj a füle. De persze mindenkinek más a tapasztalata, és a véleménye. Az egyik ismerősöm is használta, mert neki is állandóan el volt dugulva a füle, és neki is hasonló jó tapasztalatai vannak.
12. correct (válaszként erre: 11. - F2ee98befc)
2009. ápr. 12. 16:46

Én is szeretem, de állítólag nagy humbuk, ami azért jó pénz hoz, és a "placebo-hatása" is megvan...

A Fül-Orr-Gégészek abszolút haragszanak rájuk...

2009. ápr. 12. 16:26
Én a fülgyertyát ajánlanám, a lányomnak csináltam, 4 napig, és használt. Kárt nem csinál, ha kipróbálod.
10. correct (válaszként erre: 1. - Bogyeszkusz)
2009. ápr. 12. 15:31
Csak dokival. Lehet vezetéses hallásvesztésed, ennek semmi köze a váladékhoz, amúgy meg okozhatja pl. az is, ha állandóan fülpálcikázol. Hallójáratgyulladásod is lehet tőle.
9. Bogyeszkusz (válaszként erre: 8. - Klenca)
2009. ápr. 6. 09:20

Igen,ez már mind megvolt 3szor is,de nem szeretnék életem végéig havonta fül-orr-gégészhez járni :(

Azért köszi szépen!

2009. ápr. 5. 23:09

Fül orr gégész!!!


Lehet fülmosás, felszúrás, csíkozás, gyógyszer, amit csak jónak lát.

Gyors gyógyulást csak így lehet.

7. Bogyeszkusz (válaszként erre: 6. - Martian)
2009. ápr. 5. 22:40

Értem. csak nekem mostanában elég sűrűn csinálja ezt,csak nem rohangálhatok minden hónapban 2szer emiatt dokihoz?! de ha nincs más választás,kedden rákérdezek én is.

Köszi neked is!

2009. ápr. 5. 22:28

nekem rendszeresen bedugul megkérdeztem mit csináljak vele, hogy ne duguljon, azt mondta a doki, hogy semmit


amikor bedugul kimossák, nem kell babrálni, és akkor nem gyullad be

5. Bogyeszkusz (válaszként erre: 2. - Nívea)
2009. ápr. 5. 22:28

Ez jó ötlet,nekem eszembe sem jutott,pedig szoktam használni gyertyát,akkor kipróbálom fülre!

Köszi szépen!

4. Bogyeszkusz (válaszként erre: 3. - Binky)
2009. ápr. 5. 22:27

Egyszer azt mondták belső hallójáratgyulladás,utána már külső volt... Talán azért tér vissza a gyulladás,mert nem kezelik ki normálisan,vagy elképzelni nem tudom.

Füllhallgatót egyébként sem szoktam használni,de ezentúl nem is fogok!

Köszi szépen!

2009. ápr. 5. 22:21

Menj el másik orvoshoz, mert ez lehet, hogy gyulladás lesz...

amúgy nekem is dugult már ela fülem tartósan, napokra, akkor kimosattam, azóta nincs probléma.

Fülhallgatót viszont neked egyátalán nem szabad használnod, lehet, hogy attól visszatérő.

2009. ápr. 5. 22:12
Én fülgyertyával kezelem. Bár nekem nem szokott fájni, csak bedugulni, de arra hatásos. 2 havonta mindig bedugul, de akkor egy csomaggal elégetek és megint jó egy darabig.
2009. ápr. 5. 21:55

Sziasztok!

Augusztus óta szenvedek a fülemmel,először csak fájdogált,aztán be is dugult. Egyik orvos sem mondta el,mitől van ez,mire kellene figyelnem stb.,szimplán kiszívták a fülem és gyógytekercset tettek bele,plusz fülcseppet is írtak fel,de sajnos havonta visszatér (most csak a dugulás,néha kis fájdalom),már nagyon unok folyton orvoshoz járkálni.

A tv-ben reklámozott sprayt kipróbáltam,semmi hatás,csomó fülcsepp,semmi :(

Valakinek esetleg nincs valami ötlete,hogy mitől lehet vagy hogy a dugulást hogyan tudnám doki nélkül megszüntetni?

Előre is köszi! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook