Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Küzdj, s bízva bízzál! Ételallergia... fórum

Küzdj, s bízva bízzál! Ételallergia... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Küzdj, s bízva bízzál! Ételallergia...

16. sztika
2012. aug. 10. 06:57

EPXbody fizet Önnek,hogy lefogyjon!

"" Igaz,van sok cég,és sok kihívás, de mi vagyunk az egyetlen cég, amely fizet azért, $ 500-ig, hogy lefogyjon! Ellenőrizze a tényeket!

Az EPXbody 90 napos életmód versenyén résztvevők a következő díjakat kapják:

1-19 Font ( 1-8,62 kg ) fogyás esetén egy EPXbody póló!

20-29 Font (8,62-13,15 kg) fogyás esetén minden leadott Fontért $4-t fizet a Cég!

30-39 Font (13,15-17,69 kg) fogyás esetén minden leadott Fontért $6-t fizet a Cég!

40-49 Font ( 17,69-22,23 kg ) fogyás esetén minden leadott Fontért $8-t fizet a Cég!

50 Font súly lefogyása esetén $ 500 az Ön jutalma a 90.napon!

Regisztrációkor írja be az e-mail címét!


Látogassa meg ezt a honlapot, hogy többet megtudjon: [link]


Töltse ki az adatokat, és válaszoljon ! EPX Body 1000,00 $ készpénz augusztusban! Nézzen körül, és iratkozzon fel, mint forgalmazó ugyanazon a napon, és akkor bekerül a $ 10,000.00 csapatba!


[link]


[link]

15. poly13
2012. júl. 17. 18:03
Sajnos én ia alergiás vagyok, és nem csak a laktózra, hanem a tejfehérjére is. Igaz én születésem óta asztmás vagyok, Negyvenéves korom után jött ki, nekem nagyon hamar meállapították, mivel fulladási rohamok voltak az első tünetei. Feltünő volt, hogy a gyümölcsleves után voltam mindig rosszul, imádom és sokat bírok belőle enni. Igazi megoldás csak az, ha elkerüljük a fogyasztását. Ezt azért írom, mert nem csak a felvágottban, hamen a gyógyszerek vivő anyagaiban a tabletták bevonó anyagaiban is jelen van. Akinek ilyen problémája van tanácsolom, gyógyszerszedéskor az orvossal, illetve kiváltáskor a gyógyszerésszel beszéljen, főleg,ha helyettesítő gyógyszereket ajánlanak. Az étrendkiegészítők és egyéb vitaminok is tartalmazhatják. Ha oda figyelünk, akkor teljesen tünetmentesek lehetünk. Az ételalergia tényleg elmúlhat, nekem gyerekkoromban tojás allergiám volt, de már nincs. Most ez van helyette.
2012. júl. 7. 12:27
Mi sajnos ugyanezt a kálváriát járjuk a két éves kislányommal. Neki hónapok óta tartó emésztetlen széklete van és az arca, nyaka piros pöttyös. Már a 2 hónapos kora óta tejmentes diétán van, most akarják visszaterhelni. Orvostól, orvosig viszem, de még nincs eredmény.
2012. júl. 2. 16:56
milyen felvágottat találtál,mert nálunk a fiam tartósítószer allergiás.hátha jó lenne.
12. era005
2012. júl. 2. 11:25
Xyzal gyógyszert szedem.
2012. júl. 2. 11:23
10. Totyka (válaszként erre: 8. - Era005)
2012. júl. 2. 10:26
Era állapotom jelentősen javult, de nem eresztem el magam, nagyon odafigyelek, legfőképp arra, hogy tejterméktől mentesen éljek! Melyik gyógyszert szeded? ha gondolod szívesen adok tanácsot, és nem csak neked bárkinek! barcsai.liza@gmail.com címre írjon aki akar!
2012. júl. 2. 10:22

Szegény... Rettentően sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy! Annyira mérges vagyok az orvosokra, mert egyszerű logikával kikövetkeztethető válaszokat sem képesek adni...

A felnőttkori laktózérzékenység elmúlhat, gyakran van, hogy stressz okozza és aztán pár év múlva eltűnik.

Nagyon remélem, hogy jobbul az állapotod!

8. era005 (válaszként erre: 7. - Wecuska)
2012. júl. 2. 10:15

Sajnos nekem is felnőttkorban jött ki az allergiám. Orvostól orvosig jártam senki nem tudta megmondani, hogy mi okozza a csalánkiütést, már nyolc éve küzdök vele. Felírták az allergia gyógyszert amit azóta is mindennap szedek, fél szemre letudtam csökkenteni az adagot, de ha egy nap elfelejtem bevenni, másnap már iszonyúan elkezdek viszkedni.

Szerintem aki felnőtt korban lesz allergiás valószínű nem gyógyul ki belőle, csak a tünetek csökkenhetnek.

2012. júl. 2. 08:45
én felnőtt koromba lettem allergiás.Meggyógyúlhatok még,vagy ez már így marad mindig?
2012. júl. 2. 08:30

Nekem 8 évbe került, mire rájöttek, hogy mi a bajom. Hiába jártunk orvostól orvosig, nem találtak semmit. Tejcukorérzékeny voltam, de nem javult semmit az állapotom, mindig ráfogták, hogy nem tartom a diétát. 6 évesen 16 kg voltam, nem akartak óvodába sem engedni emiatt. Szerintem együtt lehet élni ezekkel a dolgokkal, bár nem túl pénztárcabarát azt meg kell hagyni. Valójában már nem vagyok tejcukorérzékeny, de van helyette más érzékenységem. Manapság sajnos egyre gyakoribb, de ebben a világban én nem is csodálkozom ezen.

Mindenkinek mielőbbi gyógyulást és tünetmentességet kívánok!

2012. júl. 1. 22:20
Szia Totyka, milyen felvágottakat ehetsz amitől nincs kiütésed?
2012. júl. 1. 19:37
cserélhetnénk recepteket.én is tej tojás meg még szójára vagyok allergiás
3. Wecuska (válaszként erre: 1. - Totyka)
2012. júl. 1. 19:31
szia.nekem is szinte ugyanilyen lassan ment mire belátták,hogy allergiás vagyok.Nekem is teljesen át kellett alakítanom az étrendemet.
2012. júl. 1. 17:03
Szia! További jobbulást kívánok neked!
2012. júl. 1. 13:08
Madách Imre szavaival élek. Ez az én mottóm. Lassan másfél éve.
Történetem apró részletei megtalálhatók naplómban, ennek ellenére, mégis e cikk megírására adtam fejem. Ismerje meg minél több ember, amivel remélem sokaknak tudok segíteni, s talán megmenthetem őket a vak találgatásoktól.

Ugrás a teljes írásra: Küzdj, s bízva bízzál! Ételallergia...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook