Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kutyát a fogyásért? fórum

Kutyát a fogyásért? (beszélgetős fórum)


24. 3532273647 (válaszként erre: 23. - Regin_a)
2013. jún. 11. 22:02
Vasárnap jön a kutya.Az uszkár minden méretét el lehet engedni,persze,nevelés kérdése
23. Regin_a (válaszként erre: 21. - 3532273647)
2013. jún. 11. 08:39

amikor pórázra tettem,úgy néztünk ki,mint ha lopnám a kutyát"



Waaaaa, Lyó duma!

Én is csak azért vittem a pórázt később, mert a közteresek maceráltak, de rá nem csatoltam

Nem, kivéve azt a néhány bkv-s utazást

Akkormeg szóltak hogy szájkosár, hát ráhúztam a pofájára egy vastag befőttes gumit

Nagyon nem tetszett neki, de a gazdáért mindent


Törpeuszkár nem tudom mennyire nyugodt vagy izgága kutya, mennyire lehet szabadon elengedni utcán

A napokban láttam egy lányt, kis uszkár el-elmaradt mögött, bóklászott, haverkodott, de aztán tűz, rohant a csaj után

Barátnőm foxi keverék kutyáját az utcán nem lehet elengedni, minden ragaszkodása ellenére sem.

2013. jún. 11. 08:29

Beleszerettem egy kutyába,többször beszéltem,levelet váltottam a gazdijával,szerintem ő az igazi(erősen esélyes)

Szerintem az jelent valamit,hogy az összes képet kimentettem a netről,amelyiken hirdetik.

12 hetes kertes házban lakó energiabomba,egy "hibája" hogy törpeuszkár.Felrakok egy képet,ezüst színű lesz.Szóval,kicsit nagyobb lenne,és már elhoztam volna

21. 3532273647 (válaszként erre: 19. - Regin_a)
2013. jún. 4. 17:45

Nem futni szeretnék,csak rendszeresen mozogni(séta esetleg később kicsit gyorsítva)Óriásuszkárom volt,a belvárosban is póráz nélkül közlekedett,amikor pórázra tettem,úgy néztünk ki,mint ha lopnám a kutyát.


Az emlék miatt nem mertem én sem,most lett volna egy lehetőség,hogy esélyem legyen elszakadni tőle(és talán elszántság is),de senki se állt mellém a családból,így nem lesz kutsám.

2013. jún. 4. 15:10
a kutya nem eszköz
19. Regin_a (válaszként erre: 18. - 3532273647)
2013. jún. 4. 12:51

El kellene kezdened futni és aztán csak kutya

Forditva önbecsapás, mert csak sétáltatni fogod

Uszkárt alig láttam póráz nélkül, úgymint foxi fajtát sem, ezek nem olyan mentalitásuak hogy el lehessen engedni.

Futásra inkább vizsla, , dog, német juhász, hogy a border collie-t ne is emlitsem.


Anno én sem tudtam másik kutyát beválallni az emlék miatt, ma már másért nem, pedig jó fejek a kuttyok, bármilyen fajta.


A leglényegesebb, hogy egész nap mi lesz vele

Mert arra kutya hogy csak este vagy hétvégén te foglalkozol vele, arra nem

Nekem szerencsés volt a helyzetem, vittem magammal majd' mindenhova, melóba is

2013. jún. 4. 12:09
Örlődöm már régen,hogy kellene...de részben a család,részben az úgysem lesz olyan...miatt halogatom.
2013. jún. 4. 12:00
Azért NE!
2013. jún. 4. 11:57

Ami elgondolkodtató,hogy azt mondta az orvos (nagyon a legyen kutya mellett van),hogy kapott szeretet nélkül nem megy a fogyás.Itt van anyu(furcsa,elég befele forduló.de én is az vagyok),aki azt hajtogatja hogy ne zabálj,mozogj és fogyni fogsz,és egy kamasz lány,aki most megy át minden tekintetben a változáson(természetesen szeret és nagyon jó gyerek)

Szóval,a szeretet lenne a kulcs?

2013. jún. 4. 11:53
Anyu ellenzi,a gyerek semleges...a KUTYÁMMAL is ez volt,megszerették egymást.
14. f799cac10e (válaszként erre: 12. - 3532273647)
2013. jún. 4. 09:37
igen értelek.remélem sikerül mert itt az a lényeg a cukorbetegség komoly dolog vigyázni kell vele. majd írj hogy mi van veled, esetleg lett-e kutyusod.csak ügyesen. kitartást
13. 051afb3266 (válaszként erre: 11. - 3532273647)
2013. jún. 4. 09:33
Na haragudj, hogy ezt írom de szerintem még nem állsz lelkileg készen egy új kutyusra, mert ahogy kivettem az írásodból, még nem tudtad elengedni teljesen az elvesztett kutyust. És gondolj bele, hogy most egyet magadhoz veszel és tényleg elkezded összehasonlítgatni a másikkal, esetleg csalódást okoz az új jövevény,és ezt a negatív kisugárzást megérzik az állatok és ez egyikőtöknek sem tenne jót
12. 3532273647 (válaszként erre: 10. - F799cac10e)
2013. jún. 4. 09:31

Ezért is kellene a család hozzá,nem lehet úgy vállalni,hogy a többiek ellenzik-bár az előzőt is ellenezték,utána meg imádták.

Havonta eszembe jut,hogy kellene egy másik,de mindig elnyomtam magamban,most ez a laboreredmény százszorosan erősítette bennem...most "csak" a fogyásért kellene,de napok alatt(vagy hamarabb) társ lenne.Lehet,hogy a cukorértékbe kapaszkodom,mert úgy érzem,ezzel tudom a családot meggyőzni?De bennem van a "megcsalom" érzés is.

Nehéz.

Hazajönnek,azt mondják,hogy nem,akkor nem,de úgy érzem,jobban kiállok mellette,mint egy szobabicajért

2013. jún. 4. 09:24

A szívem mélyén szeretnék,csak megcsalásnak(tudom,hülye kifejezés) érzem az előző kutyámmal.Tuti megszeretném,esetleg hasonlítgatnám az előzővel,de tudom,minden kutya más jellem.

Tuti nem tárgy lenne,egy mankó,akit nem a hónom alatt hordanék.

Nyírok kutyákat,többet el tudnék képzelni közülük,igaz,van olyan is,akit el nem fogadnék.Ezt a kutyát én "formálhatnám".Most a családot kell magam mellé állítani,egy pozitív visszajelzés sokat segítene

2013. jún. 4. 09:24
és a másik hogy neki vannak lesznek érzései mivel élőlény nem tárgy. akit megszeretsz azért felelősséggel tartozol tudod mint a kis herceg mesében ,ha olvastad.
2013. jún. 4. 09:23
Nekem terhességi cukorbetegségem volt, az előírt diétától sokat fogytam. Napi 150g szénhidrátot ehettem meghatározva, hogy mikor mennyit. Ha szeretnéd, priviben megírom, hogy volt.
2013. jún. 4. 09:18
a fogyást először agyban kell eldönteni és a lelket kell rendezni mert lelki okai is lehetnek a hizásnak . került a cukrot, lisztes dolgokat, tésztákat, csokikat, csipszeket, colát minden cukros italt s az alkoholt mert ez mind hizlal sétálj sokat, nem feltétlenül kell hozzá egy kutya.
7. Solycsi bébi (válaszként erre: 3. - 3532273647)
2013. jún. 4. 09:18

Szerintem van rá más módszer is. Kezd el valamit és ha egyszer lesz egy kutyus akibe beleszeretsz, akkor vond be majd őt is az edzésedbe. Semmiképp ne fordítva! Mi van ha mégsem szeretitek úgy meg? Vagy mi van ha már nem lesz ez a módszer hatásos, mert eltelt 9 év és másképp reagál a szervezeted. Akkor rá fogsz haragudni?

Sok sikert és kitartást kívánok, a cukorbetegség nagyon komoly baj, amíg van rá lehetőség, tegyél meg mindent, hogy elkerüld! :)

2013. jún. 4. 09:18
Ha csak azért akarsz kutyát , hogy lefogyj akkor nem kéne, mert nem egy sporttárgyról van szó, ami ha nem válik be, akkor félreteszem a sarokba. Csak akkor szerezz egy kutyust, ha tényleg szívből szeretnél, ha hiányát érzed és a fogyás csak másodlagos cél legyen. Még egyszer szeretném hangsúlyozni, hogy egy élőlényről beszélgetünk és nem egy tárgyról.
5. 3532273647 (válaszként erre: 2. - F799cac10e)
2013. jún. 4. 09:15
magamat természetesen,a kutya mozgásra kényszerítene
4. Solycsi bébi (válaszként erre: 1. - 3532273647)
2013. jún. 4. 09:13
Küldtem egy kutya-jelet, hátha lefogysz tőle. :D
2013. jún. 4. 09:13

Sziasztok!

Volt egy okos,pótolhatalan kutyám,9 éve halt meg.Akkoriban fogytam le,a 9 év alatt visszajött a 30kiló.Pénteken voltam laborban,a cukorbetegség kapujában vagyok,fogyással visszafordítható még.Azért szerezzek be kutyát,hogy mozogjak?A szívem szerint nem kellene,hasonlítgatnám az előzőhöz(mindenképpen uszkár kellene,de nem az a méret).A célért vállaljam be,és megszeretem?Nálam nagyobb kutyabolond kevesebb van,az utcán minden kutyát megsimogatok,gazdikkal beszélgetek.A család nem örül,de nem tudják még a cukrot.-az előzőt se szerették volna,de szerelem lett...

2013. jún. 4. 09:10
őt akarod fogyasztani?szegény
2013. jún. 4. 09:07
Kutyát a fogyásért?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook