Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kutyaszitter fórum

Kutyaszitter (beszélgetős fórum)


5. emagdi (válaszként erre: 3. - 0Csilla001)
2016. nov. 16. 11:49

értem. nem tudom, lehet, hogy elvállalnák úgy is, hogy elviszed hozzájuk a kutyát. egy kérdést megér:)


persze, legjobb ismerősnél v rokonnál elhelyezni a kutyust, de gondolom most nem tudtál ilyet szervezni magadnak. én úgy lennék vele, hogy ha már totál idegenre bízom az állatot, akkor az valamilyen "cég" legyen, szóval hivatásszerűen foglalkozzon ilyesmivel. egyrészt mert ő garanciát vállal arra, hogy megfelelően ellátja az állatot, másrészt nem először csinál ilyet, szóval várhatóan sok meglepetésben nem lesz része.

2016. nov. 16. 08:24

Szia!

Én nem vagyok ismerős Pesten , de a facebookon van egy csoport.Az a neve,hogy ,,Minden, ami kutya,, ebben a csoportban az orszag minden tajáról vannak és mindenki nagyon kutyás :D Sztem tudnak neked segíteni. Sok sikert

2016. nov. 15. 10:03
Koszi a linket, csak sajnos ez olyan, hogy a gazdi hazaban vigyaznak a kedvencre.Nem szivesen engedek be idegen embert a hazamba ugy , hogy othon se vagyok.
2016. nov. 15. 09:59
2016. nov. 15. 09:56
Sziasztok.Nem ismer valaki , olyan személyt Budapesten vagy környékén aki szivesen vigyáz kutyára akár pár napra is.Elutazunk pár napra és nem tudjuk kire bizni kedvencünket (1 éves Labrador).Kutyapanzioba nem szívesen adnánk be , rossz tapasztalatunk van ezzel kapcsolatban.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook