Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kutyaszakértők figyelem! Hogyan kell törzskönyveztetni a kutyámat? fórum

Kutyaszakértők figyelem! Hogyan kell törzskönyveztetni a kutyámat? (tudásbázis kérdés)


7. hotdog68 (válaszként erre: 6. - Tundek)
2009. máj. 14. 07:59
hát ez a baj, hogy a tenyésztőt nem találom. vannak testvérei, de nem tudom hol, és, hogy van-e törzskönyvük. egyébként a szülők versenygyőztes, szép kutyusok. Csak akkor azt gondoltam, minek a tözskönyv, úgy sem akarom tenyészteni.....
6. tundek (válaszként erre: 2. - Hotdog68)
2009. máj. 14. 06:41
szia ha volt a testvérei közöl valamelyiknek és a szülőknek is van akkor kérhetsz róla, de he nem törzskönyves valamelyik szülő akkor nem kaphatsz. A MEOE sok mindent nem tud tenni a tenyésztőt kell megkeresned, mert neki kell kezdeményezni a törzskönyv kérését mivel az ő kutyáitól van a kiskutya. Bármikorra visszamenőleg lelehet törzskönyveztetni ha a szülőknek van. De ha olyan drágán vetted akkor feltételezem, hogy van tk. nekik.Vedd fel vele a kapcsolatot.
2009. máj. 14. 05:32

szia


a MEOE az akivel fel kéne venned a kapcsolatot, mert ők adják ki a törzskönyveket, ők minden kérdésedre meg fogják adni a választ.


[link]

2009. máj. 13. 23:01

[link]



Talán itt találsz a kérdésedre választ, vagy legalább megteheted az első lépéseket.

szép éjszakát!

3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 2. - Hotdog68)
2009. máj. 13. 22:56
Úgy tudom lehet. Megnézik a fajtáját , küllemét megfelel-e? Az ebtenyésztők szövetsége adja ki ha jól tudom. Keress rá a neten esetleg.
2009. máj. 13. 22:48
Két éves elmúlt a gyönyörúséges beagle kutyám, és nagyon drága volt, akkor nem kértem törzskönyvet hozzá. De most szeretnék barátnőt neki, és elvinném kiállításra, de hogyan lehet ilyen korban törzskönyveztetni. Egyáltalán lehet-e? mi a módja? Sajnos akkor nem így gondolkodtam mint most.
2009. máj. 13. 22:46
Kutyaszakértők figyelem! Segítségre lenne szükségem törzskönyvvel kapcsolatosan.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook