Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kutyám összeragadt egy másik kutyával, lehet baja? fórum

Kutyám összeragadt egy másik kutyával, lehet baja? (tudásbázis kérdés)


13. Dodi44
2021. aug. 7. 00:57

A him kutyak testi felepitese mas mint legtobb mas allat himeknek.

A megtermekenyiteshez szukseges himvesszoje ugy van felepitve, hogy a testetol kezve szamitva, ket verrel telitodulo dudor van rata, ami az aktus alatt lassan felduzzad, hogy a megtermekenyites utan, ne csusszonak szet a nostennel.

A nosten huvely bemenete zaro izmai, osszehuzodnak, es a himtagot nem engedik kicsuszni belole a ket oldali felduzzadt csomo resze.

Amibol egy ido utan eltavozik az osszegyult ver, es a ket testresz eltudja egymast hagyni. Ezert tortenik az un. "osszeragadas" a kutyaknal.

Biologia, testek mukodese. Sok informaciot talalhatunk ra a konyvtarakban is.

2021. júl. 28. 21:01

Én is ettől tartok. Pedig...

(Úgyis hiába írnám)

11. Bless the child (válaszként erre: 10. - Guruljka)
2021. júl. 28. 20:39
Nyomkodta a telefonját
2021. júl. 28. 20:12

Az állatorvosnak meg kellene mondani, hogy az a nyavalyás kutya nem nézte a naptárat.

Nem az összeragadás a lényeg, az csak átmeneti dolog.

A szuka gazdája sem érthető, tüzelő kutyát nem viszünk a futtatóba. De a kan kutya gazdija vajon mit tett a kezdeti érdeklődés és az összeragadás közötti időben?

Vagy ha a kutyájával van, akkor mégsem a kutyájával van?

9. papája (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2021. júl. 28. 20:06
Szívférgességet a szúnyogok terjesztik.
8. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 28. 20:04
Vemhes lett, de gondolom ez csupa öröm.
7. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 28. 19:55
Ajjaj! Itt is van baj. Többszörösen.
2021. júl. 28. 19:35
Igénytelen alatt szerintem gondozatlanra célzott. :)
2021. júl. 28. 19:33

Az "igénytelen" kutya nem egyenlő a beteg kutyával.

Én többek között ezért sem viszem a kutyámat ilyen helyekre. Ivartalanított, oltott, féreghajtott, ennek ellenére nem szeretem ha más ismeretlen kutyákkal van.

Ha meg mégis futtatóra viszed az ebet, végig legyen rajt a szemed. Már csak azért is, mert még nem ivartalanított.

4. Bless the child (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2021. júl. 28. 19:31
Selytettem😂
3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 28. 19:28

Az az utca széli céda odatartotta magát? 🤣

Majd beperelnek "gyerektartásért" Valószínű ikrek lesznek. 🐩 🐶 🐕 .


Ha a te kutyád féregtelenítve van, oltva akkor nem lesz bajjja. A babéziát kullancstól kaphatja, de szívférget kaphat.

2021. júl. 28. 19:23

Igénytelen szuka. 🤣🤣🤣


Nemi betegsége akár lehet is.

2021. júl. 28. 19:11
Egy pillanat alatt történt futtatón voltunk és ott sikerült be, a kérdésem az lenne hogy lehet e bármi bajja? A szuka kutyus eléggé igénytelen volt,itt most az érdekelne hogy babézia vagy egyéb nemi vagy bármi betegséget nem kaphatott? Nem is selytettem hogy megtörténhet,8 hónapos a drnő 1 éves kor után ívartalanította volna, és fogja is de ez most be sikerült.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook