Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kutyák mentése... fórum

Kutyák mentése... (beszélgetős fórum)


3. bumburka (válaszként erre: 1. - SacSac)
2011. nov. 1. 12:26

Határozottan IGEN!!!!!!!!!!!!!!!!!

Milyet?Ez kérdés volt?Gondolom nem gondoltad komolyan....

A halál árnyékába került kutyus számomra teljesen mindegy milyen fajta.Magam is fogadtam örökbe egy kutyust.Hetekig kóborolt a környéken.A végén már lábra sem tudott állni.A férjem hozta haza az ölében.Azóta a család részévé vált.Kuvasz egyébként.Számomra a fajta nem számít.Vidáman ugrándozik a hatalmas udvaron.Luigival,a törpe spánielemmel olyanok,mint a testvérek.Olyan,mint egy macska.Hízeleg,soha senkit nem bántott.Túl szelíd.Akárki bejön a kapun,mégcsak meg sem ugatja.IMÁDJUK.

2. Jázmin1975 (válaszként erre: 1. - SacSac)
2011. nov. 1. 11:53

Én is be fogadnám a világ összes kobor,éhező állatjait ha tehetném,nyítnék egy akkora állatmenhelyt,hogy az összes ilyen állat elférjen.

Én inkább az állatokon segítek mint a szegény embereken mert az állat az annyíra meg tudja hálállni.

2011. okt. 31. 22:53
Ha tehetném az összes kobor állatot befogadnám,de mivel nem tehetem igy csak 3 kutyusból 2 befogadottam van.1 hónapja kellett elengednünk a negyedik kutyusunkat,akit ponosan az utcáról hoztunk be a fagyhalál elöl.13 évig élt az utcán egy közért elött,a közért bezárt a kutyus magára maradt,igy került hozzánk,sajnos már csak 1 évig lehetet igazi családja:(((((((Szóval a kérdére a válaszom igen,igen és IGEN.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook