Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kutyák együtt fórum

Kutyák együtt (beszélgetős fórum)


13. komoly
2011. jún. 27. 18:25
Tegnap meglátogattam a kicsi kutyámat,nagyon aranyos kis picike,Ugyan még mindig attól tartok,a két kutya nem jön ki egymással
12. komoly
2011. jún. 24. 18:29
Az sem baj,ha nagy félig szobakutya,a kicsi meg csak az lesz?A nagy kutyát napközben ha nem vagyunk itthon kizárjuk a lakásból a kicsi meg bent fog maradni,vele ugy fogok bánni mint egy panelkutyával
2011. jún. 24. 01:32
A szomszédban volt egy hatalmas 4 éves közép-ázsiai juhász kutya, akihez hoztak egy pici tibeti spanielt. Azt látni kellett volna, hogy mit művelt a nagy a kicsivel. Sajnálom, hogy nem vettem fel videóra, mert annyira édesen játszottak együtt. Sajnos, rossz vége lett, mert a kicsit a szomszéd kutyái áthúzták a kerítés alatt, így kimúlt szegényke. A gazdija menteni akarta, de a nagy megharapta, így a nagy kutyának mennie kellett. Ez mondjuk egy szomorú eset, de nem feltétlen fogja bántani a nagy a kicsit. Meg kell próbálni, szoktatni kell őket egymáshoz. Az is igaz, hogy a nagy kutyának nem volna szabad a kicsit bántania. Ez majd akkor derül ki, ha együtt lesznek. Amit korábban írtak, együtt semmiképpen ne egyenek, mert azt nehezen tűrik a kutyák.
2011. jún. 23. 21:28

A mi labink nagyon jól bánik a kisebb testű kutyákkal, inkább őt cincálják, mint ő piszkálná őket. Volt nálunk vendégségben egy hétig border collie, aki fele olyan súlyú sincs, mint a mi kutyánk, és vele is jól kijöttek.

De az etetés valóban jobb külön, azon tényleg összeveszhetnek. Ne legyen ott egyik sem, amikor a másik eszik.

9. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 8. - Komoly)
2011. jún. 23. 20:18
Nekem óriás schnauzer volt,törpe snacival és semmi gond nem volt, és a szomszédban de átjártak a lakásokba, volt édesapámnak egy dogja, nagyon nagy barátok voltak. A nagyok védték a kicsit, az szemtelenkedett az idegen kutyákkal, és utána rohant a nagyok menedékébe :DD
8. komoly (válaszként erre: 7. - 9b10f3d7ff)
2011. jún. 23. 20:13
Nagyon tartok tőle,mert ez a kicsi ,ilyen kicsi marad
7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 5. - Komoly)
2011. jún. 23. 20:10

Nem, legalábbis nekem nem volt ilyen tapasztalatom.

Hasonló eset volt, sőt cica is jött a lakásba, és azt sem bántotta. Eleinte lehet nem árt figyelni, lássa a családhoz tartozik mindkettővel együtt lenni, de nem gondolom, hogy bántaná. Az evésnél figyelj rájuk, mert a falkavezér nem szívesen osztja meg a kajáját :), jobb ha külön adsz a kicsinek enni.

2011. jún. 23. 20:09
Az öreg fiu a kis tacsi is az és nem ivartalanitott, aszomszéd lány kutyával sokat van együtt és jól kijönnek egymással
5. komoly (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2011. jún. 23. 20:06
Azt mondták,mert féltékeny lesz az öreg a kicsire
2011. jún. 23. 19:53
A szomszédnak van egy német juhásza ő lány és jól megvannak együtt,nincs ivartalanitva,és a tacsi is fiu
2011. jún. 23. 18:58

Más kutyákkal hogyan viselkedik a boxered? Gyakran van kutyatársaságban? Fiú, vagy lány, ivartalanított, és a tacsi milyen nemű?

Szerintem inkább az lehet gond, hogy a kicsi nagyon nyüzsgő, és ha piszkálja a nagyot, a boxer esetleg nehezen tűri, és fárasztó is neki.

2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Komoly)
2011. jún. 23. 18:58
Miért ölné meg? a kutya is tudja ki tartozik a családhoz. A kutyák nem kedvelik a macskákat, de a gazdi kedvencét nem tépik szét...sőt. Hidd el intelligensebbek, mint sok kétlábú :DDDD
2011. jún. 23. 18:51
Van egy kilenc éves boxer kutyám aki nagyon nyugodt és emberszeretőde szeretnék hozzá egy pici törpetacskót,aki kimondott szoba kutya lenne,de van aki azt mondja,ne tegyem mert a nagy megöli a kicsit,Mi a véleményetek mit tegyek,még van egy hónapom mire elhozhatom a kicsit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook