Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kutyatartás lakásban fórum

Kutyatartás lakásban (beszélgetős fórum)


1 2 3
66. 083bf9bf2f (válaszként erre: 65. - Pasionella)
2020. szept. 20. 14:27

Enyémek is itt vannak, egyik az ágyon, másik meg az apával. :D

Annyira nem izgat, ki és mit gondol. Tök jó nekünk így. :)

65. Pasionella (válaszként erre: 64. - Turodudi)
2020. szept. 19. 21:45

Az ilyen ugy sem fogja megerteni.

Mellettem is epp a kanapen fekszik a tacsim mellettem aki napkozben mig dolgozunk a hazban van, amikor itthon meg udvaron es bent, ki-be, lassan tacskotel van, tehat megfagyna kint :-) valoban iszonyu sorsa van itt mellettem :-)


Nem ertik... kar is veszodni veluk :-)

64. turodudi (válaszként erre: 55. - Cc7a88f96d)
2020. szept. 19. 21:24

Gondolkozz már egy kicsit, ha van mivel.


Attól hogy lakásban van, az kizárja, hogy naponta órákat sétáljon???? És ha idősebb kutya? Akinek már az a jó, hogy melegben lehet??? És ha kisebb testű kutya??? Nem fér el egy panelban??? Nem mindenki állatkínzó, képzeld, vannak emberek, ahol a kutya családtag, nem büdös, sétáltatják, jön-megy a családdal kutyabarát helyekre, kutyasuliba járnak, összebújnak este a kanapén, amit a kertben nem lehet... mi kéne még egy kutyának????

63. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 61. - 346cfad937)
2020. szept. 19. 15:01
8-9 órányi idő az az egész nap... Illetve nagyobb a terasz mint némelyik szoba van lakásban. Tényleg csak az arcoskodás megy. Belátni, hogy jogtalanul megy az ugatás na az már nehéz meló... Nem kell egyetérteni. De ez a műsor... :D
2020. szept. 19. 14:56
Nekünk van kutya, cica, tengerimalac. Dunának vagy a Tiszának menjek? Most annyira elszégyelltem magam a zörnyű felelőtlen attitűdöm miatt
61. 346cfad937 (válaszként erre: 59. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 19. 14:55

Nem kell sok ismeret ahhoz a tényhez, hogy te egész napra egy teraszra zársz egy kiskutyát, mert különben odabent rongál.

A többi probléma csak mellékes ehhez képest.

60. New(l)
2020. szept. 19. 14:31
Biztos voltam benne, hogy balhé lesz a kérdésed körül, mert ebben is elég határozott mindkét oldal.
2020. szept. 19. 14:26

Pont az ilyen típusú emberek hozzáállása miatt gondolkoztam a poszt megírása előtt. Nem az a fórum témája, hogy tartsunk-e kutyát lakásban. Hanem az amilyen érzéseket vonzott magával, és valaki volt járt-e már így. Ha zavar, hogy lakásban vállal valaki kutyát, de nem az poszt témája, akkor görgess tovább...

Illetve neki álltatok itt személyeskedni, hogy ilyen olyan ember az aki bérleménybe visz kutyát. Itt éled ki a nagyszájúskodásod? Az életben nem megy?

Ismered az életkörülményeim? Honnan tudod meddig, és egyáltalán miért bérlek egy lakást? És ha most épül a miénk? Ez meg átmeneti?


Akkor, honnan veszed hogy nem ismertették velünk a kutya szüleinek méreteit? Szted full bizonytalanra idehozom?


Bírom az ilyen 0 ismerettel rendelkező emberek neki állnak oktatni...

58. 346cfad937 (válaszként erre: 57. - Pasionella)
2020. szept. 19. 11:11
Te szatyorban élsz? Bizony, sajnos rengeteg a felelőtlen ember, aki állatot vesz magához vagy szaporodik a semmire, megfelelő körülmények nélkül. Vagy a kettő együtt.
57. Pasionella (válaszként erre: 56. - 346cfad937)
2020. szept. 19. 10:58
Oooo hat ilyen alapon senki se tartson kutyat es ne is szuljon gyereket sem :-) szerintem feleslegesen beszelgetunk :-)
56. 346cfad937 (válaszként erre: 54. - Pasionella)
2020. szept. 19. 10:49

Aki akar, talál? :D Nem ezen múlik. Lehet, hogy neked szerencséd volt, de nem ez a jellemző. És ha nincs megfelelő hely? Akkor jön az, hogy meg kell szabadulni az állattól, sajnos rengeteg példa van erre.


Semmilyen élőlény életét nem kockáztatnám, se állatét, se emberét. Gyereket se vállalnék bérleménybe, mert ott mindig bizonytalan a helyzet, bár hitelért cserébe se.

55. cc7a88f96d (válaszként erre: 44. - 346cfad937)
2020. szept. 19. 10:39

Èn igazat adok ebben...

Egy kutyànak kìnzàs a panel...nem tud mozogni,szaladni stb amire nagyon szüksège van.

54. Pasionella (válaszként erre: 51. - 346cfad937)
2020. szept. 19. 10:37
Tudom, volt bennem resze, aki akar talal, nem mondom hogy nem nehezebb de mi addig kerestunk mig talaltunk olyan alberletet ahova vihetjuk a sajat nagytestu kutyankat. Utana pedig hoztuk magunkkal a sajat hazunkban. Csak akarni kell, ennyi.
53. Pasionella (válaszként erre: 52. - Cc7a88f96d)
2020. szept. 19. 10:36

Ez csak neveles kerdese...

Nekem mindig is benti kutyaim voltam megsem volt sosem azott kutyaszag sem budos sem kosz...

52. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 19. 10:34

Egy keverèk kutya elèggè nagy termetű szokott lenni.Szerintem semmikèpp sem panelban a helye.Egy kutyànak sok sok mozgàsra van szüksège,amit ha nem kap meg,bent a lakàsban fogja kièlni magàt,mindent meg fog ràgni stb.

Meg az ősz-tèl folyamàn nem lesz a legkellemesebb az àzott kutyaszagot szagolni...


Nekünk van egy husky.Litàniàt ìrhatnèk ròla,hogy milyen nehèz karakterű,makacs stb.Na meg amiket eddig megrongàlt.Pedig kertes hàzban lakunk,visszük sètàlni is.Ha esik kint akkor persze a hàzban van,illetve este is,de olyankor vègig aludni szokott.

Szòval egy kutya helye nem bent a lakàsban van,bàr ez csak az èn vèlemènyem..

51. 346cfad937 (válaszként erre: 50. - Pasionella)
2020. szept. 19. 10:19
Keress kiadó lakást kutyával (vagy gyerekkel), majd meglátod, hogy csak elvétve akad olyan hely, ahol ezt megengedik.
50. Pasionella (válaszként erre: 49. - 346cfad937)
2020. szept. 19. 10:08
Nem, az ostobasag az en ertelmezesem szerint jelen esetben az hogy buta dolgokat nyilatkozol es olyan dolgokat amikrol te gondolod azt hogy ugy fognak tortenni. Hol hallottal ilyet hogy alberletbe tilos kutyat tartani vagy hogy aki tart az a kovetkezo otthonaba nem fogja vinni majd? Ostabasag az amikor valaki ugy nyilatkozik valamirol hogy fogalma sincs mit beszel csak beszel mert eppen nincs jobb dolga.
49. 346cfad937 (válaszként erre: 48. - Pasionella)
2020. szept. 19. 09:45

Ostoba vagyok azért, mert más a véleményem, máshogy gondolom a dolgokat?

Ez rólad sokat elárul, de nem süllyedek a szintedre és inkább nem illetlek jelzőkkel.

48. Pasionella (válaszként erre: 47. - 346cfad937)
2020. szept. 19. 09:28
Miert ne vihetnek magukkal? Mirol beszelsz? Milyen vilagban elsz? :-) de ostobaval biztosan nem vitetkozom :-)
47. 346cfad937 (válaszként erre: 46. - Pasionella)
2020. szept. 19. 00:15
Buta? Szerintem meg egy önző pöcs az, aki egész nap egyedül, bezárva tart egy kutyát. Nem gondol arra, hogy az állatnak mekkora trauma lesz az, amikor távozniuk kell a bérleményből és a következő helyre nem vihetik őt magukkal.
46. Pasionella (válaszként erre: 44. - 346cfad937)
2020. szept. 18. 22:36
Ez volt az egyeduli buta velemeny az osszes kozul! Gratulalok hozza!
45. katus3 (válaszként erre: 43. - Pasionella)
2020. szept. 18. 20:37
Facen gondoltam. 😊 Annyi édes kis virslit látni ott is. 😁
44. 346cfad937 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 18. 20:23
A gond ott kezdődik, hogy aki állatbarát, az nem visz kutyát egy sorházi bérleménybe.
43. Pasionella (válaszként erre: 42. - Katus3)
2020. szept. 18. 17:53
Itt nem,van itt is? Facen vagyok csak :-)
42. katus3 (válaszként erre: 37. - Pasionella)
2020. szept. 18. 17:52

A legcukibb kis lények a világon. Én nem is értem, ekkora kis testben hogy fér el ekkora ego. 😂

Tacsis csoportokban bent vagy?

41. Pasionella (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 18. 08:40
Teljesen normális hogy sokat iszik és pisil, ezen szerintem nem kell aggódni de persze figyeljétek. Most még abból áll hogy állandóan pisil és annyit kakál hogy csak nézed hogy hol van ennyi bele? :-D
40. Pasionella (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 18. 08:38

Igeeeeeeeeeen, én is azért adtam neki mikor hazaértem és túltengett benne az energy hogy kicsit hagyjon békén mert minden nap meló után legalább 1.5 óra nagyon intenzív játékra vágyott, a csont "felszabadított" :-)


Visszatérve: a pelust nem ajánlom állandóra, szépen el kell majd hagyni mikor szobatisztává válik, megtanulják hogy nincs pisi bent hidd el :-) és kibírják a 8 órát is és nem, nem kínzás mert éjszaka is kibírnak többet is és ha már csitul kicsit napközben míg dolgoztok Ő csak alszik :-) és egyébként is, nálunk tudtunkra adta, hogy ne szórakozzunk már a pelussal, szobatiszta lett és úgy tudatta velünk, hogy kétszer arra értünk haza hogy icipici apró cafatokra szedte :-D és persze full száraz volt már.

39. katus3 (válaszként erre: 38. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 18. 06:26
Adj időt magatoknak. Eltelik pár hét és alig várod majd hogy hazaérj hozzá.
38. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 35. - Turodudi)
2020. szept. 18. 06:04

De azért, ha nem olyan nyomasztó a tartása már. Tudjátok, ez a van fény az alagút végén feeling :D Akkor minden baba. Egyébként, sokat segített, hogy itt kiírtam magamból, és ilyen jó visszajelzéseket kaptam.

Leginkább arra gondoltam, hogy majd megérkeznek a nagy megmondó emberek, akik, azonnnal vidd vissza, nem neked való stb. stílusú emberek...

37. Pasionella (válaszként erre: 36. - Katus3)
2020. szept. 17. 23:02
Vilageletemben tacsi orult voltam, Süti a harmadik tacsim :-) elotte egy keverek nagytestu kutyam volt akit megorokoltem mikor mar kb 8eves volt es anyuek kimentek Angliaba, ot is imadtam, a legtobb kutyat valoszinuleg imadnam csak valahogy ez a kis virsli test :-) ez teljesen szerelemesse tesz :-)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook