Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kutya gazdik, tippeket kérnék! fórum

Kutya gazdik, tippeket kérnék! (beszélgetős fórum)


2011. aug. 6. 21:46
Bórvizet kipróbáltuk már a nagy kutyuson, arra nem hatott, se kamilla, mondjuk, neki nem begyulladva volt a szeme, hanem volt egy belső szempillája, és attól könnyezett folyton. Most lesznek új kutyik, majd kiderül. Keresgélek akkor, de akkor ti se tudtok túl sok jó tanácsot, tippet. Azért köszönöm az eddigieket is nektek. Remélem a kutyusoknak nem lesz bajuk, láttam én már hófehér szamojédet:)
2011. aug. 6. 20:05

Lehet kapni erre fehérítőt,d e nagyjából semmit nem használ.

Sajnos ezek a kicsi fehér kutyák, már mind betegek és elvannak záródva a könynelvezető csatornáik ezért folyika könnyük és szinezi el a szőrt.

5. fridoka (válaszként erre: 2. - 1a4d7b3262)
2011. aug. 6. 14:01
A gyógyszertárban veszem a bórvizet,és reggel este meg törlöm neki.
2011. aug. 6. 12:27

Szerintem nem szemgyulladás kezelésére gondol, hanem arra, hogy a természetes könnyezés beszínezi a fehér kutyusok szőrét. Kamilla erre nagyon nem jó.

Állatpatikában tudsz venni olyan szemkörnyékápolót, amelyet direkt fehér szőrű kutyusoknak fejlesztettek ki, a szőrszín védésére. Hérynek van ilyen terméke, de hogy pont az mennyire hatásos, nem tudom, én pl nem szeretem a Héry termékeket. Nézz körül, nyilván más cég is gyárt ilyeneket.

3. dombi82 (válaszként erre: 2. - 1a4d7b3262)
2011. aug. 6. 04:19
Szia!A legjobb a kamilla tea!Csak főzz 1 picit(fölösleges sokat),a vattát itatsd át vele és azzal törölgesd finoman naponta 1-2 alkalommal! Én biztos nem cseppentenék a kutya szemébe szemcseppet! Egyébként ez természetes! Nem piszkálnám...csak a kamillával! :) 23 éve folyamatosan nevelek kutyákat.Talán ennyi idő után már nem beszélek hülyeségeket velük kapcs.,szóval próbáld ki!
2011. aug. 6. 02:33
Sziasztok! Szüleimnek nemsokára hazahozhatom a kutyusokat, amik fehérek. Sok kutyánál látom, hogy folyik a könnyük, és beszínezi a bundájukat a szem alatt. Mivel lehet eltüntetni? Tudnátok valami jó gyógymódot, praktikát erre?
2011. aug. 6. 02:31
Kutya gazdig, tippeket kérnék!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook