Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kutya - fogkő fórum

Kutya - fogkő (beszélgetős fórum)


11. Bless the child (válaszként erre: 7. - Andita1)
2020. júl. 29. 11:13
8 éves, a kozmetikusa beruhazott egy ilyen gépre, eddig egyszer voltunk. Rendszeresen jár hozzá, a fogaira is ránéz, fog szólni, ha esedékes újra leszedni
10. Lávli* (válaszként erre: 9. - Havanesekutyus)
2020. júl. 29. 11:12
Nálunk is volt vérvétel az altatás miatt is, még akkor már egyebeket is ellenőrzött az orvos. Rendben volt minden.
2020. júl. 29. 10:49
Mi most megyünk másodszor fogkő leszedésre. Előtte vérképet érdemes csináltatni altatás miatt. Otthoni módszerekkel sztem nem jön le.
8. andita1 (válaszként erre: 5. - Lávli*)
2020. júl. 29. 10:46
Tudom, én sem értem a rációt benne.
7. andita1 (válaszként erre: 6. - Bless the child)
2020. júl. 29. 10:45
Hány éves a kutyád? Illetve ezt pár évente meg kell ismételni?
6. Bless the child (válaszként erre: 2. - Andita1)
2020. júl. 29. 09:55
Ultrahangos eltávolításra vittem el még a tavasszal, nem altatták, kozmetikus csinálta meg. Ragyogó szép lett a fogsora
5. Lávli* (válaszként erre: 4. - Andita1)
2020. júl. 29. 09:43

Dehát a mi fogkövünk se jön le dörzsöléssel 😳

Igen, műtét miatt altatva lett, és akkor már leszedettük a fogkövet is.

De egyéb beavatkozás nélkül is altatásban csinálja a mi dokink.

4. andita1 (válaszként erre: 3. - Lávli*)
2020. júl. 29. 09:26

Ezt én is észrevettem, mármint hogy nem érnek semmit. Nekünk az állatorvos azt mondja hogy dörzsöljük neki ronggyal. De nem nagyon megy, mert azt hiszi játszok. Lefogni meg nem akarom.

Nálatok altatásban volt a fogkő leszedés?

2020. júl. 29. 08:42

Én egyszer megmostam, mikor kakit evett, a fogkefét kidobtam, nem evett soha többet kakit .. Viszont a fogkövet nemrég egy kisebb műtéti beavatkozzál egybekötve leszedettük, gyönyörű hófehérek lettek a fogai, egészséges a fogínye.

Azt mondta a doki, hogy úgy van, mint az embernél: ha hajlamos rá, mert olyan a nyálának az összetétele, akkor moshatnám bármennyit, akkor is lenne fogkő.

Még ezek a denta-akármilyen rágó rudacskák is hasonlóan nem érnek semmit.

2020. júl. 29. 07:37
Bár ez a fórum meghalt anno, de én kíváncsi vagyok. Van aki mossa kedvence fogát?
2012. okt. 14. 18:14
Mi a kérdésed?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook