Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kutya és albérlet fórum

Kutya és albérlet (beszélgetős fórum)


2014. okt. 27. 17:19

Barátnőm lakása - kutyáknak, cicáknak (is):

Újpesten, az Izzó utcában (Megyeri temető mellett) gyönyörű, parkos környezetben, erdő mellett, bútorozott, nagyon jó állapotú, hangulatos, csendes, első emeleti, egyedi fűtésű 53 nm-es, két szobás lakás kiadó. Kutyák, cicák, nyuszik jöhetnek! Újpest központ busszal 15 perc. Közös költség: 9.000 forint. A lakásban minden van, ami szükséges egy háztartáshoz, mosógép, porszívó, mikró, stb.

Bérleti díj: 80.000 Ft, két havi kaució.

Ingatlanközvetítők semmiképpen ne keressenek!

Lehetőség szerint - első körben - e-mail-ben keressenek meg! Köszönöm!

E-mail: bebida.opel@gmail.com

Telefon: 30/266-1903

2014. máj. 7. 21:09
Kiadnám 47 nm-es 1,5 szobás lakásomat, Zuglóban, a Herminamezőn (Thököly út, Róna utca-Bosnyák tér között. Kutyák, cicák jöhetnek! :) Link: [link]
14. ildi89
2013. szept. 7. 18:21
Köszönöm! Már nem látom olyan kilátástalannak... :) Felelős állattartók vagyunk.
13. Arobot
2013. szept. 3. 09:55
Nem akarlak elkeseríteni de 4 hónap alatt intenzív kereséssel nem találtam ilyen albérletet, de azért szorítok Neked! Nem értem miért félnek tőlük ennyire. Én közösségi oldalon találtam végül ismerős ismerősének az ismerősét mint főbérlőt. A lakás közel sem olyan mint amire vágytam de legalább nem para hogy gazdi vagyok.
12. bd55e3f068 (válaszként erre: 4. - Ildi89)
2013. szept. 3. 09:14

Mert pl. nem akar a tulaj más kutyája ürüléke, vizelete miatt a szomszédokkal vitatkozni.


Amúgy nem lehetetlen ilyen bérleményt találni.

11. tixtina (válaszként erre: 1. - Ildi89)
2013. szept. 3. 09:11
Bárhol-a mi bérlőinknek is van kutyája.Semmi probléma nincs ezzel,ha állatbarát a tulaj,és beleegyezik.
10. szabóné erzsi (válaszként erre: 9. - Kamillka)
2013. szept. 3. 09:10
én a városi panel lakásoknál értem azt hogy nehezen talál albérletet ugye itt még a szomszéd is ki fejezheti nem tetszését a kutyák véget ami elég kellemetlen külömben falu helyen lakom 3 kutyával 2 cicával kertes családi házba és szeretem az állatokat
9. Kamillka (válaszként erre: 3. - Szabóné erzsi)
2013. szept. 2. 23:10
Barmily meglepo, de akad kertes haz Budapesten is;) Masfelol a kutya jol tud alkalmazkodni a varosi elethez. Nem pisilnek a kertben tartott kutyak sem minden fel oraban...
8. Kamillka (válaszként erre: 7. - Ildi89)
2013. szept. 2. 23:07
Lehet talalni kutyakkal is lakast, sokan kiadjak ugy is:)
2013. szept. 2. 18:08
Budapesten :)
2013. szept. 2. 17:48

Lehet találni ilyen albérletet. A neten beírod, hogy állatbarát albérlet és kihoz neked címeket.

Merre keresel, Budapesten, vagy vidéken, kertes házba?

5. michelle.r (válaszként erre: 4. - Ildi89)
2013. szept. 2. 17:36
A barátnőm most adja ki a lakását, őt speciel nem zavarja a kutya. Nyugi, találsz ilyet, ne add fel ;)
2013. szept. 2. 17:26
köszönöm a válaszokat de ha szobatiszták és jól neveltek és itt ebben a házban sem roncsolnak semmit akkor miért nem? :)
2013. szept. 2. 17:16
faluhelyen még csak csak eltudnám oly módon képzelni hogy a kutyáid ki be járkálnak és kint végzik a dolgukat de városba társas házba nemigen tudnék olyan tulajt elképzelni aki a kutyáidat jó szivvel fogadná ami érthetö is
2013. szept. 2. 17:06
Barmennyire is allatbarat vagyok, csak kutya nelkul adnam ki a lakasom!
2013. szept. 2. 17:00
Sziasztok Olvasók! Szeretnék segítséget kérni vagy tanácsot, tippeket. Én és a barátom elköltöznénk két jól nevelt, szobatiszta kutyánkkal albérletbe. Hol találok állatbarát tulajdonost? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook