Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kutya barátok segítségét kérem! fórum

Kutya barátok segítségét kérem! (beszélgetős fórum)


1 2
38. Náíma (válaszként erre: 37. - Kamillka)
2010. febr. 8. 20:19
Köszi a válaszod.Akkor holnap keresek valami megoldást.Szia
37. Kamillka (válaszként erre: 36. - Náíma)
2010. febr. 8. 20:13
Tuti bolha! 2 hónapos kor?? nem sietik el:) Akkor kétjetek valami cseppet bolha ellen a dokitól, az a leghatékonyabb és meg is védi az újra fertőződéstől.
36. Náíma (válaszként erre: 35. - Kamillka)
2010. febr. 8. 18:23
Biztos,hogy bolha?A bolha az ugrik nem?Ezek futkoznak.Még nem volt oltva,mert én tripoliban élek,és itt két hónapos korától oltanak,és ő ma 1 hónapos és 13 napos
35. Kamillka (válaszként erre: 34. - Náíma)
2010. febr. 8. 18:08

Az bolha.


Oltási könyvet kaptatok a kutyához? Féregtelenítve volt? Dokihoz kellene elvinni és ő rak neked rá bolhaírtó cseppeket, mivel kicsi még, nem kell neki egy egész fiolával. Advantix meg a frontline nagyon jó.

2010. febr. 8. 18:00
Sziasztok!Amint már írtam,most kaptam a kutyust.Tegnap megfürdettük,de a fésülésnél észre vettük,hogy valamilyen bogarak vannak benne.Nem tudom mi lehet.Az alakjuk olyan hosszúkás,és valósággal úgy futkoznak,hogy alig tudom megfogni őket.Írjátok meg légyszi,hogy mi lehet ez,és hogy lehet segíteni rajta?
33. Bubi 54 (válaszként erre: 32. - Kamillka)
2010. febr. 7. 11:47
Azonnal összebarátkoztak,pedig tartottam töle,Mazsi nagyon el lett kényeztetve.De nagyon aranyosan fogadta Lilit.Igaz, 2 hétig féltékeny volt, egyfolytában a lányom ölébe akart ülni,jelezve , ez az ö gazdija.Hatalmas hancurozás van reggelente,sokat birkoznak, játszanak együtt.De ha hazajövünk, mindig Mazsit kell elöször megsimogatni, ehhez ragaszkodik.Tied is biztos joba lesz a barátnöd kutyájával,mert mindkét fajta kedves és játékos.
32. Kamillka (válaszként erre: 31. - Bubi 54)
2010. febr. 7. 11:34

Biztos jókat játszanak eggyütt:)


Barátnőm is most vett egy 3 hónapos havaneset. Remélme jó barátnők lesznek Kamival:))

31. Bubi 54 (válaszként erre: 30. - Kamillka)
2010. febr. 7. 11:03
A yorki a lányomé,ö 3 hönapos volt amikor elhoztuk,addig nem lett gazdája.Lilit 10 hetesen hoztam el,az 5 hetes kép akkor készült, amikor kiválasztottam.
30. Kamillka (válaszként erre: 28. - Bubi 54)
2010. febr. 7. 10:41
A yorkitok már nincs meg? Megnéztema pici képét is, ő nagyon helyes:) 5 hetesen adták oda nektek?
29. Kamillka (válaszként erre: 28. - Bubi 54)
2010. febr. 7. 10:38

Köszi:)


Vele még így is sokat kellett "szenvednem", hogy rendesen egye a tápot, pedig ő azt kapott mielőtt hozzám került volna. A mai napig próbál finnyázni, de egyedül ebben a kaja témában nem engedek neki, mert ismerem, hogy a következő lépés az lenne, hogy ki kellene találnom mikor mit akar enni...


Ha annyira nem eszi a tápot, akkor heti 1x főzzél neki zöldségeket.

28. Bubi 54 (válaszként erre: 27. - Kamillka)
2010. febr. 7. 10:22
Elhiszem neked,de mivel nem szoktatták rá nem is kell neki.Vettem több félét már, de csak nasinak hajlando eszegetni.Nagyon édes a yorkid!
27. Kamillka (válaszként erre: 26. - Bubi 54)
2010. febr. 7. 10:11
Az ok, de az nem fogja a tápot helyettesíteni.
26. Bubi 54 (válaszként erre: 24. - Kamillka)
2010. febr. 7. 09:53
Csonterösitöt és multivitamin tablettát én is adok neki minden nap.
2010. febr. 7. 09:40
Szerintem is havanese!! És nagyon cuki :D:D:D
2010. febr. 7. 08:51

A tej sem jó, inkább probiotikus joghurt, de mindenképpen a táp képezze a gerincét a táplálkozásnak a csontjai miatt (de ne pedigree vagy chappi).


Szerintem napi 3x elég etetni, ha igényli akkor adhatsz még neki 1x.


Szobatisztaság: ahogy bubi is írta. Van olyan kutty aki idegenkedik a pelenkától, nekik tovább tart a szokatás (vagy soha nem is fognak rámenni), amúgy hamar rászokhat.

23. Bubi 54 (válaszként erre: 21. - Náíma)
2010. febr. 6. 21:59
Lemaradt: krumplit ne adj neki,az nem jo.
2010. febr. 6. 21:57

Én nem tenyésztötöl vettem Lilit,hanem egy fiatal nötöl, akinek a saját kutyái voltak a szülök.Ö házi kaját kapott , meg kutyatápot,tejet. Igy kutyakaját nem is eszik meg. Állatboltban vegyel neki tápot, hogy milyet, fogalmam sincs, mert az enyém nem nagyon eszi meg.Pedigre juniort veszek neki, de csak pár szemet rágcsal.Rizst kap mindenfele fött hussal,grill csirke tej,pörkölt, májkrémes kenyér,sajt,meleg szendvics bármi amit fözök,ami nem paradicsomos.tesztafele.Legjobb lenne megtudni, mit kapott eddig, mert nem jo hirtelen váltani.Naponta 5-ször kell neki enni,én nem vesz em el,amit meghagy, bár ez állitolag nem helyes,de rendszeresen eszik,nem összevissza.Vettem neki kutyapelenkát,tedd egy félreesö helyre,mivel ilyenkor még nagyon gyakran pisil,kapd fel,és rakd a pelenkára. Ha érzi a szagot,oda fog pisilni,inkább utöbb, mint elöbb.Nem tudom, hol élsz ,ha kertes házban,akkor ha minden oltása megvan, ki kell vinni.Persze ha nem lesz ilyen hideg.Ha nem marad a sok séta.De mivel téli kutya,ne reménykedj

gyors erdményben.Ebben a hidegben én is csak percekre engedem ki.

21. Náíma (válaszként erre: 20. - Bubi 54)
2010. febr. 6. 20:38
Köszönöm,nagyon aranyos vagy!Azt szeretném még meg kérdezni,hogy ilyen kicsi korban,mivel kell etetni?És hogyan kell szobatiztaságra szoktatni?Előre is köszönöm!
20. Bubi 54 (válaszként erre: 19. - Náíma)
2010. febr. 6. 20:16
Nagyon szép a tietek is,az enyém 4 honapos,nagyon kedves, ragaszkodo fajta,gyorsan tanul,okos.Sokat kell dicsérni, a szidást nagyon a szivére veszi.Hát a szobatisztaságra neveléshez sok türelem kell, az elég nehezen megy.Egy hibája van,ez a fajta imád ugatni,kis korátol tiltani kell, mert mindent megugat.Legyen sok örömötök a kis jövevényben!
19. Náíma (válaszként erre: 18. - Bubi 54)
2010. febr. 6. 19:51
Szia!Néztem a képeid,és tényleg olyan mint a miénk.Nagyon édes,a tiéd is
2010. febr. 6. 17:34

Szia!

Biztos hogy havanese,ök fekete-fehérek, barnák, feketék lehetnek.Nézd meg a képeimet,az enyém fajtiszta.Rövid, tömzsi lábainak kell lenni, de a farka mindig kunkori, mint egy kismalacé,az a fajta jellegzetessége.

17. Bcicus (válaszként erre: 16. - IßyOO7)
2010. febr. 6. 17:15
Mert nem olyan mint egy igazi havanese kölyök.
16. IßyOO7 (válaszként erre: 15. - Bcicus)
2010. febr. 6. 17:10
Miből gondolod,hogy keverék???!
15. Bcicus
2010. febr. 6. 16:59
Valszeg valamilyen Bichon Havannese keverék lehet.
14. IßyOO7 (válaszként erre: 8. - 6c5f346e46)
2010. febr. 6. 15:35
Nem,a bolonese a fehér!A Havanese több színbe is létezik!;o)
13. giga455 (válaszként erre: 12. - Náíma)
2010. febr. 6. 15:21

továbbra is tartom magam a havanese-hez.

Viszont az a cicus se semmi! Gyönyörű széééép :)

2010. febr. 6. 15:18
Köszönöm az eddigi válaszokat!Raktam fel új képet
11. giga455 (válaszként erre: 8. - 6c5f346e46)
2010. febr. 6. 15:17

keresztanyunak pont ilyen fekete-fehér. a szembe szomszédé meg krém-fehér.

a bolonese a hófehér :S

De tényleg nehéz megállapítani csak így a pofija alapján.

2010. febr. 6. 15:00
Talán, ha nagyobb lesz, akkor jobban meg lehet állapitani. Még nagyon sokat fog változni.
2010. febr. 6. 14:55
A shi-tzuknak tömpébb az orruk sokkal. Szerintem is havanese.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook