Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kutya baj.Segítsetek légyszi! fórum

Kutya baj.Segítsetek légyszi! (beszélgetős fórum)


16. Bcicus (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2012. jún. 24. 21:23
Azonnal orvos, nem holnap.
15. Bucóka20 (válaszként erre: 14. - Katykóca)
2012. jún. 24. 17:41

Mindenképpen írok majd.

Úgy tűnik anyával rászoltunk a dologra,mert mindig azt hangoztaattuk,h a mi kutyunknak még soha semmi baja nem volt.

Most meg egyik napról a másikra meghúzódott az ínszalag a lábába és még az is kiderült h csípő dyslasiaja van.

Ami eddig is gyanús volt,mert tudtuk, h baj van a csíipőjével,de 2-3 hete lett ez is konkrétan kimondva... :'(

2012. jún. 24. 17:37

Örülök ,hogy anyukádék odafigyelnek,és megoldódott:D Majd azért számolj be...:D

Köszönöm :'(

2012. jún. 24. 17:00

Jelenleg nem vagyok otthon,így nem tudok mellette lenni,de folyamatosan beszélek anyáékkal.

Már elvitték a városunkba egy állatorvoshoz és adott neki ijekciót,ami után rögtön kakált és pisilt.

Remélem így is marad.Ha nem akkor visszük tovább.


Katykóca:Nagyon sajnálom!!!:-((

2012. jún. 24. 16:15

Állatorvos ,most!!!!!!!!!!!!!!

Nem normális dolog ,ha eszik -iszik ,hogy nincs produktum....MIvel a hátsó lábát műtötték,lehet hogy nem tud leguggolni a kakiláshoz,és mivel már 2 napja nem volt be is sűrűsödött..szóval szerintem kellene neki egy kis hashajtás...a pisilés az ivás függvénye ..ha keveset iszik,és meleg is van szinte semmit nem tud pisilni,de ez meg káros a veséjére...figyelj oda rá,neked még dobtak egy esélyt...megmentheted!Én kedden veszítettem el a szívem csücskét öt évesen sportosan fitten minden előjel nélkül...Hát figyelj mindenre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. jún. 24. 15:28
Rendesen iszik,eszik...,,csak,, nem pisil,kakál.
2012. jún. 24. 15:18
És igyon minél többet. Ha nem iszik ugye nincs vizelet. Ha nehezen mozog (ami ugye érthető lenne ) akkor adni kell neki vizet (fecskendőből pl ), nehogy kiszáradjon.
9. Bucóka20 (válaszként erre: 8. - Bázis22)
2012. jún. 24. 15:14
Rendben.Köszönöm szépen.
8. bázis22 (válaszként erre: 7. - Bucóka20)
2012. jún. 24. 15:09
Jobbulást a kutyusnak!!!, próbáld ölbe levinni a szokott pisilőhelyére, hátha pisil.
7. Bucóka20 (válaszként erre: 6. - Bázis22)
2012. jún. 24. 15:05
Felhívtuk a dokit.Holnap el kell vinni hozzá.
6. bázis22 (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2012. jún. 24. 15:04
Én aggódnék, és vinném orvoshoz, hiszen lehet valami gubanc van. A hólyagja megrepedhet, ha bőségesen iszik és nem pisil.
2012. jún. 24. 15:01
Mozog,ugrál kicsiket 3 lábon a drágaságom!Persze nem olyan aktív,mint szokott lenni,de a pisit szerintem megtudná oldani,a ,,nagy dolog,, már más kérdés,mert a hátsó lába beteg.
2012. jún. 24. 14:58

Gondolom mivel mozogni nem tud, visszatartja amíg csak bírja. Ez meglepően sok idő tud lenni.

Én először nem vinném, csak felhívnám a dokit.

3. kisj
2012. jún. 24. 14:58

Az én kutyám egyszer több napot volt kórházban. Naponta egyszer meglátogattam és amikor kivittem a ketrecből a szabadba, csak akkor pisilt.

Aggódtam én is ez miatt, de nem lett semmi gond belőle.

2012. jún. 24. 14:56

Szia,


Szerintem hívd fel azt a dokit, aki műtötte és kérdezd meg tőle...te is megnyugodnál. :)

Jobbulást a kutyusnak és ne aggódj!! :)

2012. jún. 24. 14:53

Pénteken műtötték a 4éves spániel kislány kutyámnak a lábát(elég komoly műtét volt).

Azóta már eszik,iszik...de még csak 1x pisilt,tegnap reggel.

Azóta semmi!

Tudom, h nem normális dolog,de nem tudom mit lehetne tenni?

Vagy holnap mindenképpen orvoshoz kell vinni szegénykét?

Légyszi adjatok tanácsot,mert már ettől a műtéttől is teljesen kikészültem,...most meg ez..!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook