Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kultúráltan lerázni valakit. De hogyan?! fórum

Kultúráltan lerázni valakit. De hogyan?! (beszélgetős fórum)


26. zsófyc (válaszként erre: 25. - Arcansas)
2011. febr. 23. 16:16

Persze h vannak:)

Gondoltam rá h szervezek vmi sokcsajos progit, és akkor úgy finoman éreztetjük vele h nem odavaló. Csak az olyan genyó lenne nem? Bár már az is h megfordult a fejemben:D:D

2011. febr. 23. 15:54

"Természetesen! De azzal h S a szerelmem, B is az életem részét képezi."

Neked egyébként vannak lány barátaid?Ha vannak akkor egy közös proginál hívd el őket is,hátha többen kikészítítek a nőcit:D:DDD

24. zsófyc (válaszként erre: 22. - Vica009)
2011. febr. 23. 15:39

Nem tudom, hogy milyen barátság lehetett ott a fiúk között, de biztos nagyon különleges, ha náluk belefért az h elvegye a másik a volt barátnőt...(?)

Nem leszólni akarom, mert nyilván ez az ő dolguk, és ha boldogok is akkor csak örülök neki, de tudom, h itt nem férne bele egyikőjüknek sem, hogy akár csak flörtöljenek egyet komolyan a másik exével. Pedig nem egy alkalom vt, amikor vmelyikőjük barátnője rámozdult a másikra.

23. zsófyc (válaszként erre: 21. - Df2a740c00)
2011. febr. 23. 15:36

Az a baj h soxor megkerül... De elhatároztam h kész, ne fogom ezt tovább így csinálni. Ha bedurcizik, az sem érdekel.

Szépen megfogom neki mondani h ha akar jöjjön oda edzeni ahova én megyek, de én külön bkv-val megyek, nem kell h fuvarozzon, és max majd ott találkozunk. Az ottaniakkal jóban vagyok, majd lebeszélem a csajszival h vééééletlenül se adjon közeli kulcsokat:D

Keresztanyum lány is jönni fog elvileg, megbeszéltük h direkt olyanokról fogunk beszélni, amihez ne tud hozzászólni, hátha előbb-utóbb észreveszi h felesleges oda. Körmözni meg jön amikor én ráérek. ha nem tetszik neki, keressen mást. :)

22. vica009 (válaszként erre: 20. - Zsófyc)
2011. febr. 23. 15:23
Egyre jobban hasonlít a lányom történetére!:)
2011. febr. 23. 15:18
Szerintem semmi különöset nem kell tenned, A. egy tipikus energiavámpírnak tűnik. Egyszerűen ne fogadd körmözni, csak akkor ha neked tényleg jó, nem kell, hogy minden hétem ingyen csiszolgasd össze a karmait. Nem is értem, eddig miért engedtél neki, ha amúgy sem kedveled.
20. zsófyc (válaszként erre: 19. - Vica009)
2011. febr. 23. 15:11

Természetesen! De azzal h S a szerelmem, B is az életem részét képezi. A fiúk még kicsi korukban lettel jóbarátok, és ez azóta is tart. Különleges barátság az övék, olyan amilyet mindenki szeretne. Olyan, mikor tudod, h bármi is történik az életben, ők mindig jóban lesznek, és mindig egymás részei lesznek. És senki nem állhat közéjük! Sem nő, se más!

Nálunk kb tavaly nyáron jött el az a pont, amikor S listáján megelőztem B-t. Majd 3 év kellett ehhez. De én ezt elfogadtam, sőt, megbarátkoztam a dologgal. :)

Tehát az nem megoldható h Á miatt kiiktatjuk B-t is, és pont S miatt nem.

2011. febr. 23. 15:05
Elég,ha Á bezavar!Szüntesd meg!Meséld el B-nek,hogy Á miatt jobb lesz egy kicsit szüneteltetni a kapcsolatotat,mert így lesz a legjobb mindenkinek.Te meg ne ragaszkodj annyira B-hez,hisz S a te szerelmed,ugye?
18. zsófyc (válaszként erre: 17. - Vica009)
2011. febr. 23. 14:59

Félreérted, nem lóg a nyakunkon! Kb heti 1 közös progi van szervezve. S-el természetesen sokat beszél, naponta többször, de mi csak ha van vmi. Szóval nem ezzel van a probléma. Á önállóan járogat hozzám, nem Bvel...

Amikor pedig nem vt bnője, nem vt baj abból sem ha többet vtunk 1ütt, pl nyáron együtt nyaraltunk 3an. És soha ilyen jó nyarunk nem volt:)

Szóval szerintem félreérted a dolgokat, itt nincs semmi, nem zavar be B a mi kapcsolatunkba S-el.

17. vica009 (válaszként erre: 16. - Zsófyc)
2011. febr. 23. 14:54
Akkor mondd meg B-nek,hogy az ő és a te érdekedben kicsit maradjon le rólatok,és foglalkozzon többet magával és a saját barátnőjével.
16. zsófyc (válaszként erre: 15. - Vica009)
2011. febr. 23. 14:49
Nah ez nem vicces. Természetesen mindkettőjüket szeretem, de teljesen máshogy. S a szerelmem, akit mindennél és mindenkinél jobban szeretek. És amint írtam, B olyan mintha S öccse lenne. Nem pasiként nézek rá, hiszen abszolut nem is az esetem. Szimplán barátilag szeretem. Mert barátnak tényleg nagyon jó, lehet rá számítani. De köze nincs ahhoz, amit S iránt érzek!!!!
15. vica009 (válaszként erre: 11. - Zsófyc)
2011. febr. 23. 14:44
Egyáltalán tudod,hogy B-t vagy S-t "csíped" jobban?
14. 9e32886f4a (válaszként erre: 12. - Zsófyc)
2011. febr. 23. 14:27
szerintem ha szakítanak semmi oka nincs kapcsolatot ápolni veled/veletek
2011. febr. 23. 14:26

Ezek a műproblémák...


Ha nem szimpatikus mondd el neki, vagy hívd el egy közös vásárlásra, és beszélgess el vele, hogy mi a baja konkrétan. A tánccal kapcsolatban valószínűleg féltékeny volt rád, ennyi.


Nem hiszem, hogy az oltogatással több leszel tőle (Tudom, azt írtad, nem oltogatod, de szerintem felesleges is.), de ha beszélsz kulturáltan vele többre mész.

12. zsófyc (válaszként erre: 8. - 9e32886f4a)
2011. febr. 23. 14:21

Úúúúúristen. Ez durva. Azon agyaltam, h vajon ha szakítanának akkor is tapadna?:D Mondjuk akkor tuti h kitörtne belőlem a szó, és ha nem húzna el, lehajítanám a gangról:D

Amúgy neki is tanári diplomája van, és ennek ellenére ilyen nyomi. Hihetetlen.

11. zsófyc (válaszként erre: 9. - Vica009)
2011. febr. 23. 14:19

Mmint mintha én "Zs" (:D) hozzámennék majd B-hez?:D

Mert ezt nem tartom vszínűnek:D Régebben mikor még nem is ismertem S-t bepróbálkozott nálam, de az rég volt, és én le is szereltem akkor:)

Imádjuk egymást, de már jó soxor megállapítottuk h mi túl egyformák és túl temperamentumosak vagyunk egymáshoz:D Sztem 1 hát alatt kinyírnánk egymást:D Ezért jó S, mert ő higgadtabb, nem lehet vele még egy rendeset ordibálni sem, mert tudja h kell kezelni minket:D

2011. febr. 23. 14:13
36 éves na :D
9. vica009 (válaszként erre: 1. - Zsófyc)
2011. febr. 23. 14:12
Az helyzet,hogy valamikor rég a nagylányom (31)is hasonló cipőbe járt mint te!"B"-nek lett a felesége,van egy csodaszép kisunokám,és nagyon boldogok.A lányom is belátja,hogy ez volt élete egyik legjobb döntése.
2011. febr. 23. 14:11
Van egy ismerősőm 3 éves kb. A csaj tanár ráadásul gyógypedagogus de annak ellenére hogy "müvelt" attól még egy tudatlan liba a szó szoros értelemben, aki olyan sügér hogy ha azt mondod neki hogy húzz a jó büdös p*ba akkor is mosolyog és néz bambán.. egy kullancs aki nagyon sokáig nem értett a szóból mondhattad neki burkoltan mondhattad neki egyenesen semmi...mint akinek nem jut el az agyáig.Nagyon nehéz volt leszoktatnunk arról hogy átjárkáljon hozzánk, mert inkább csavargott házról házra mint nevelje a fiát vagy csináljon otthon valamit is. A fia most 6 éves beszédhibás hiperaktiv és a végtelenségig neveletlen. Aztán azon nevetgél hogy a tanárnak majd mennyi baja lesz a kicsi fiával és majd az iskolában megtanul rendesen beszélni.Olyanokat megcsinált a vége felé ha anyám éemondta telefonon hogy a végén már nem telefonált elöre hanem amikor a kapuban állt már hogy itt van. A szomszéd családnál ha délután lepihentek bezárkoztak addig ült a verandán cigizve amig fel nem ébredtek.Kitartóan kell ezekkel "harcolni"
7. zsófyc (válaszként erre: 4. - Arcansas)
2011. febr. 23. 14:10

Mondtam neki már előtte, h jobb is így egyedül járni, mert nem kell senkihez alkalmazkodni, akkor megyek amikor akarok, addig maradok ameddig akarok, ha órára megyek oda állok ahol jól esik. Edzés után meg a saját tempómban szeretek elkészülni. Ha csigázhatnékom van akkor lassan, ha meg sietek akkor 2 perc alatt.

Amúgy keresztanyu lánya is jönne velem, és nincs is ezzel baj, óra alatt úgysem dumálunk, én attól tartok h én pofámról fog lesülni a bőr mikor az öltözőben elkezd nyávogni.

Meg olyan jól esik, h elBKV-zok oda meg haza, közben üvölt a fülembe a zene...:D

6. zsófyc (válaszként erre: 4. - Arcansas)
2011. febr. 23. 14:08

Az a baj h ha vhova hívjuk B-t, jön Á is. A múltkor 1ik ismerősünk áthívott minket. B-nek direkt úgy szólt, h gyere át. Szóval csak ő. Mert aki meghívott minket még kevésbé tudja tartani a száját mint én, és mégjobban utálja Á-t. :D

Erre Á ráakaszkodott Bre, h jujj de jó, buli lesz jön is. Végül szerencsére elmaradt a dolog.

Szóval ha vhova megy B jönne Á is. Ha meg B mondja h ne akkor állati nagy a balhé. De B-t nem akarjuk "elhanyagolni", mert jó nekünk vele, annyira össze vagyunk hangolódva így 3an, annyira ugyanaz jut eszünkbe mindenről. Szar is volt, hiányzott nekünk mikor augusztustól januárig alig láttuk...:S

2011. febr. 23. 13:50
Egyébként arra,h nem akarjátok elmondani B-nek a véleményetek egyetértek:S sajna hasonló szituban vagyok (mármint véleményben),egy kedves bnőm nagyon félreismeri a barátját,még sem merném neki elmondani h micsoda undorító alak:s majd rájön magától...tanulópénz...
2011. febr. 23. 13:49

szia!


Hú ez nagyon gáz.Már ott rontottad el,mikor az edzéseidre nem mondtad azt,hogy te egyedül szeretsz járni,mert nem trécselni akarsz menni a terembe!

Valszeg ennek a nőcinek nincsenek barátnői,és nagyon próbál beléd kapaszkodni:S

Ha B nem szerelmes belé,és a párod sem kedveli Á-t,akkor szerintem még 1-2x megmondhatnád neki a dolgokat,határozottan!

A táncolás dolog:hiába te ismered régebb óta a pároddal B-t,azért a nőnek eléggé b.6-ja a csőrét,h veled táncizik a pasija(gondolom a 35 éve miatt is hátrányban van veled szemben).

Próbáljatok meg ritkábban találkozni 4esben!

2011. febr. 23. 13:46

Így is tök olcsón csináltam meg neki. Normális ember minimum a dupláját kérte volna. De nem tudom, nekem eszembe sem jutna h ingyen, min. az anyagköltséget kifizetném...:S

Jah és nem csóringer h ne telljen rá neki...-.-"

Az a baj h B-t nem akarom belevonni, nem mondjuk neki S-el h ki vagyunk a nőtől, mert nem akarunk gázt. Eddig ez rendben is volt, m augusztustól januárig összvissz 2X láttuk a nőt. De most ez így jahjjj:S

2. 9e32886f4a (válaszként erre: 1. - Zsófyc)
2011. febr. 23. 13:40
Sajnos vannak ilyen nők akik se a finom célzést se köritett burkolt üzenetet nem értik meg van aki még azt sem ha nyíltan kerek perec elküldi sunyiba. Szerintem ez a nő egy élösködő. Az rendben ha adsz talán valami kis kedvezményt neki ami még egyáltalán nem kötelező hisz te sem a jó szivedből élsz meg gondolom. Az ilyennél nem kell finomkodni. Ha B azt mondja nem szereti biztos ami biztos elöbb vele ülj le megbeszélni, aztán hajrá igazítsd ki Á-nak hol a határ.
2011. febr. 23. 13:33

Sziasztok!


A párommal (S.) több mint 3 és féle vagyunk együtt. A kezdetektől fogva nagyon jóban vagyok a legjobb barátjával (B.), igazából előbb is ismertem, mert anyum munkatársa. Sokszor jártunk hárman együtt ide-oda, mert B-nek pont akkor ért véget egy hosszú kapcsolata, mikor mi S-el összejöttünk. Így sokáig nem volt barátnője, vagy ha volt is, csak 1-2 hónapig. Jól elvoltunk mindigis így hárman, jókat buliztunk. B igazából nekem nem is pasi, hanem S hülye kisöccse, akit imádok, mert annyira lökött ő is, meg S is, h lehetetlenség őket nem szeretni. :)

Augusztusban összejött nagy hirtelen B. egy nővel (Á.). B 25 éves, a nő 34 vagy 35 (ezt nem tudjuk pontosan, mivel Á titkolja, B-t nem piszkáljuk ezzel, csak azt tudjuk, h szülinapja volt szeptemberben, és mikor megismertük úgy tudtuk h 34. Nem tudjuk h előre öregítette magát, vagy még öregebb lett azóta:D)

a 10(11) évvel nem is lenne baj, de nagyon mások. B még az a komolytalan 25 éves, aki imád bulizni, csajozni, élvezni az életet. Szóba sem jöhetne nála még egy házasság, vagy gyerek az elkövetkezendő jópár évben. Ő még élni akar, élvezni az életet. Á azonban már igencsak benne van a korban, lassan nagyon aktuálissá válik számára mindez. És ő mindezt szeretné is. Amúgy B nem szereti Á-t, csak elvan vele. (Egy hete kicsit becsiccsentve egy régi bnőjéről áradozott nekem, h milyen finom puha bőre volt, és mennyire jó volt azt csókolgatni, stb...) Nem értjük S-el, hogy miért van vele. (Nincs ló, jó a szamár is? De ha egyszer lenne csodás paripa is?!)

Á állítja h ő sem szerelmes, de szerintünk igencsak oda van. Sok veszekedés van köztük sokszor hülyeségek miatt, és ennek rendszeresen részei vagyunk mi is. Á szerint természetes, ha az összes lánybaráttal, exxel minden kapcsolatot megszakít az ember ha bnője van. Se S, se B, sem én nem gondolom így. Mindnyájunknak vannak ellenkező nemű barátai, és ezek közül némelyik pont h ex. Szóval bizalom nulla. És tök ciki, mert mindig engem kérdezget mindenkiről. Én meg nem akarok ennek része lenni.

Á-nak vannak jó tulajdonságai is persze, h figyelmes, gondoskodó, olyan anyáskodó típus. S-el nem igazán szeretjük őt. Az oka, h rendszeresen megöli a hangulatot, és zavar minket h nem illenek össze B-vel. Nyávog, gügyög, előre bocsánat, de igen sokszor úgy viselkedik, mint egy értelmi fogyatékos. Tuti h nem 100-as a csaj.


A bulikban mindig táncoltam B-vel is, nem csak S-el, de ebből soha nem is volt probléma. Kívülálló számára kicsit talán erős lehet az amit mi néha B-vel csinálunk természetesen S jelenlétében, de ez nálunk csak poén, megszokott, semmi olyan alapja (szívjuk egymás vérét, eljátsszuk h flörtölünk, erre S berág, vagy valami hasonló kis ökörködés megy sokszor, stb.) Emiatt Á totál kivan, pedig az ő jelenlétében semmi ilyen nem is volt. A múltkor egy buliban nem engedett táncolni B-vel. Totál védi tőlem, de még S-től is. Magához húzta és kb gogorúdnak használta. Pedig én nem úgy szoktam táncolni Bvel:D

A probléma engem érintő nagyobb része most jön. Annak ellenére h nem csípem Á-t, nem oltom szét, kedves vagyok vele amennyire tudok, mert nem akarok ebből feszkót B-vel, nem ér annyit. (Amúgy jellemző rám, h ami a szívemen az a számon, és ha vki nem szimpi, hát elég bunkó tudok lenni, nah:$ :D). Nem nyalizok vagy ilyesmi, egyszerűen csak normális vagyok vele. Nah most 1 hónapja kitalálta Á h jajj járna hozzám körmözni. Már emlegette régebben is, h körmöst keres, de én direkt nem mondtam h gyere persze, hátha veszi a lapot. Erre mikor mondta h huuuu hétfőn ráérek h megcsináljam, a fiúk beleszóltak, és lebeszélték nekem (S: persze, úgyis ráér, stb.) Jött, megcsináltam neki. Felrakatott valamit, leszedette h inkább mégse, szóval eljátszadoztam vele (-.-") majd a végén 50 db követ rakatott fel. Mikor végeztünk megköszönte, adott 2 puszit és ment volna. Azt hitte ingyen volt!!!! :O

Aztán természetesen mondtam neki, h majd mennyi lesz:) Nézett bután...

Aztán jött h ja ő úgy szokta h minden héten összecsiszoltatja a tövét h ne legyen lenövés. Úgyh jött midnen héten. Jófej voltam nem kértem tőle pénzt érte. Mellesleg 1 hét után lereszeltette a gyönyörű drága swarovsky köveket, és rakatott helyette másik 50-et :@

Annyit azért elvárnék h ha én azt mondom h nekem a héten ez meg az a nap szabad, akkor jöjjön. Nem tartom állapotnak, hogy minden héten kihagyjam pl az edzést mert őfelsége akkor ér rá. És nem az van h megkér h akkor jöhetne-e, és 1-1 alkalom, hanem minden héten, és KIJELENTI h Ő JÖN. Elvárná hogy vasárnap jöjjek vissza Pestre megcsinálni a töltését, ahelyett h otthon ebédelek a családommal, mikor 2 hete nem tudtam már hazamenni és nem láttam őket.

Kicsit már sok nekem ilyen dózisban a nő. És teljesen azt hiszi h mekkora nagy barinők vagyunk. Most kitalálta, h jövőhéttől minden nap jön velem edzeni is. A vicc h nincs is neki jó helyen a terem, mert csepeli, de ő jönni akar velem. Nem akarom!!!! Kb az az egy hely maradt Á mentes...Nem akarom h elvegye tőlem ezt az örömöt, hogy még ott is a nyávogását kelljen hallgatnom, és totál ki vagyok emiatt.

Hogyan rázzam őt le úgy, hogy ne legyek bunkó, és ne sértsem meg se őt, se B-t?!

A csaj nem veszi a finom célzásokat sem. 7végén mikor activityztünk 4en ő fáradt meg nyűgös volt. Nem vt hajlandó egy csomó mindennek nekikezdeni sem, mert h ő ne tudjaaaa. Meg le lettünk cseszve, h ne röhögjünk. Tettem erősebb célzásokat is, h jajj bocsánat majd cseppentünk is mindjárt eukaliptuszt a szemünkbe h sírhassunk, meg párszor már benyögtem h ha ennyire szar itt, miért nem mész haza?! De nem veszi a lapot...


Kérlek segítsetek, mert nem bírom sokáig, és ha egyszer kinyitom a szám, nehéz elhallgattatni:$


Előre is köszi, és bocsi h ilyne hosszú lett.:$ :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook