Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kültéri programok ismerkedéshez, randizáshoz fórum

Kültéri programok ismerkedéshez, randizáshoz (beszélgetős fórum)


15. Epresturmix (válaszként erre: 8. - Massalhangzo)
2017. szept. 26. 10:17

Aranyom! Én pasinak elvből nem fizetek! Ilyen modern nő vagyok! ;)

Sétálni meg vigye a kutyáját!

14. bc681dac13 (válaszként erre: 10. - Guruljka)
2017. szept. 2. 00:36
A nem olyan régi gasztro fesztiválok előtt utoljára az ingyenes Apocalyptica koncert mozgatott meg 16 évesen :D De Guruljkával simán beülnék sörözni ;)
13. bc681dac13 (válaszként erre: 4. - Massalhangzo)
2017. szept. 2. 00:33
Kb. ennyi a lényeg. Itt nagyon szép a belváros, soha nem unom meg, és első körben oda vinném, mert az olyan program, amit magam is szeretek. Közben jönnek fel emlékek, és akkor annyira adja magát, hogy mesél az ember magáról. Kedvenc helyekre be lehet ülni. És jó esetben: basszus, elment az egész este?! :D
12. Guruljka (válaszként erre: 11. - Érdekes73)
2017. szept. 2. 00:20
Én könnyű eset vagyok, velem be lehet ülni egy sörözőbe is és beszélgetni. Vannak kellemes kerthelyiségek is.
11. Érdekes73 (válaszként erre: 10. - Guruljka)
2017. szept. 1. 23:47
Nem ez a lényeg hanem hogy mindenütt vannak ingyenes programok is csak kicsit kell keresni a neten :)
10. Guruljka (válaszként erre: 9. - Érdekes73)
2017. szept. 1. 23:43

Nem jelölte meg Színeslufi, csak hogy város vs falu.


Akár Mohács is lehet az adott város, vagy mittudomén Mosonmagyaróvár, és akkor már nem is annyira kézenfekvő a Vajdahunyadvár.

9. Érdekes73 (válaszként erre: 3. - Szineslufi)
2017. szept. 1. 23:09

2017. szeptember 2-3.

Kun hagyományok kulturális fesztiválja - Kun Ünnep a Vajdahunyadvárban

--------------

ingyenes

8. massalhangzo (válaszként erre: 6. - Epresturmix)
2017. szept. 1. 19:22
miert, te egy alig ismert palinak varoskorutat szervezel lovaskocsin, elviszed a gundelbe, aztan kaszinozni, es fizetsz neki egy otcsillagos szallodat, es adsz egy kis zsebpenzt hazautra, mert te olyan modern no vagy?
7. massalhangzo (válaszként erre: 5. - Szineslufi)
2017. szept. 1. 19:21
este elmehettek szinhazba, moziba, kiallitasra, ami programot te szeretsz, utana meg beulhettek szinten egy kedvelt helyre, nem? egy este nem kivan akkora szervezkedest, es ez arrol szol, hogy megismerjetek egymast, nem arrol, hogy speci programok legyenek
6. Epresturmix (válaszként erre: 2. - Massalhangzo)
2017. szept. 1. 19:06
Melyik században élsz?
5. Szineslufi (válaszként erre: 4. - Massalhangzo)
2017. szept. 1. 18:58
Általában este szoktunk találkozni, mert ő dolgozik, és akkor van ideje.
4. massalhangzo (válaszként erre: 3. - Szineslufi)
2017. szept. 1. 18:44

hat vidd el azokra a helyekre, amiket szeretsz. valoszinuleg nem azert randizik veled, mert idegenvezetot keres a varos nevezetessegeihez :D


mindenki mas egyeniseg, masmilyen dolgok erdeklik, nem kell extrakban gondolkodni, vagy mas agya utan menni. te is ott fogod magad jol erezni vele, ahova egyedul is elmennel. persze attol is fugg, mikor talalkoztok, es milyen az idojaras peldaul

3. Szineslufi (válaszként erre: 2. - Massalhangzo)
2017. szept. 1. 18:36
Első randi meg volt, voltunk parkban, sétáltunk, várost néztünk. Ő ugye falun lakik, és annyira nem ismeri a várost, ezért kérte, hogy én tervezzek.
2. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Szineslufi)
2017. szept. 1. 18:27
szerintem ha ismerkedsz, nem neked kell szervezned a programokat. elso randin eleg egy seta vagy kavezas, utana ugyis kiderul a kozos erdeklodesekbol, hogy mit szeretnetek csinalni, nem?
2017. szept. 1. 18:20
Kültéri programok ismerkedéshez, randizáshoz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook