Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Külső építkezés - belső építkezés fórum

Külső építkezés - belső építkezés (beszélgetős fórum)


4. c12d5dcd66 (válaszként erre: 1. - Derengő)
2014. nov. 15. 14:32

Szerintem jól nyomon követhető az összefüggés, ha figyelek a környezetem megnyilvánulásaira, mert az tükör.

Ha este úgy fekszem le, hogy átgondolom, mit csináltam jól, mit csináltam rosszul (a magam megítélését összevetve a környezetem reakcióival), akkor tudok előrébb lépni, és megfelelni önmagamnak, a saját elvárásaimnak.

Ha elégedetlen vagyok éppen, akkor is felsejlik a cél, hogy mire törekszem, és drukkolok magamnak, hogy máskor jobban sikerüljön.

3. kristo_f (válaszként erre: 1. - Derengő)
2014. nov. 15. 08:32
Aura homogenizálás kellene!
2014. nov. 15. 08:05
Én még mindig úgy látom, hogy te sosem voltál kommandós, és a meglévő párkapcsolatodban kéne először építkezni, leginkább belül.
2014. nov. 15. 00:12

Jó néhány évvel ezelőtt életem negatív fordulatai miatt az események, a körülmények szerencsétlen egybeesését hibáztattam.

Dühös voltam akkor, agyonra szidtam a környezetemet, azt, hogy hova születtem, hogy mikor születtem, miért ezeket a külső-belső tulajdonságokat örököltem, stb.

Mivel már túl vacakul éreztem magam, elkezdtem körülnézni, hogy ezen lehet-e változtatni?

Rá kellett jönnöm, hogy ahol vagyok, azt én idéztem elő.

Lassan tisztulni kezdett a kép.

Ahogy felfejtettem emlékezetemben az elmúlt 10-20 évem eseményeit, felismertem, hogy gondolati képeimet mindig követte annak megnyilvánulása az életemben. Azért nehéz ezt észrevenni, mert legtöbbször nem látható, található meg a közvetlen összefüggés.

Ti hogyan látjátok ezt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook