Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Külön szoba fórum

Külön szoba (beszélgetős fórum)


19. bowie
2012. okt. 25. 17:41
Biztos lesznek nemszeretem napok, akkor kell majd következetesnek lenni.:) Ha meg nem bírsz, ismerek olyan családot, ahol úgy van, hogy minden pénteken a gyerekekkel alszanak, és akkor nem nyafognak.:) De nem hiszem, hogy nálatok szükség lesz ilyesmire.
2012. okt. 25. 17:12
Kíváncsi leszek a folytatásra!Érdekes módon nyugodtabban is aludtak,mint velünk!Pedig én a kicsi fiuval,apa pedig a kicsi lánnyal aludt tehát nem szoroskodtunk..
17. bowie (válaszként erre: 16. - 2ac8ed4feb)
2012. okt. 25. 17:06
Na de látod, megelégedett apukával is.:)) Te meg legalább pihentél egy jót.:) Örülök, hogy jól alakul!
2012. okt. 25. 17:02
Hát nem kellett volna annnyira izgulnom!Nagyon ügyesek voltak!:)Befeküdtem közéjük,míg el nem aludtak...és csoda,hogy egész jól szundikáltam én is,sőt sajna meg sem hallottam,hogy Bogi felsírt,apuka ment hozzá megnyugtatni:(
15. bowie
2012. okt. 25. 16:17

Nincs mit.:)

Hogy ment?:))

14. 2ac8ed4feb (válaszként erre: 13. - Bowie)
2012. okt. 24. 16:01
Bowie köszönöm a megnyugtató szavaidat!:)
13. bowie
2012. okt. 24. 11:39

Szerintem egyébként a kicsik nagyon fognak neki örülni..főleg, hogy a nagylányhoz kerülnek, ők ezt majd bulinak fogják föl.:))

Ráadásul így külön jó, hogy nem egy gyerekről van szó, hanem ketten mennek.


Ha egyébként hányós, vagy nagyon lázas beteg, az teljesen más nálunk is, pedig 6 és fél éves. Akkor vagy én alszom nála, vagy ő a mi szobánkban, szóval ezen se aggódj. Azt a helyzetet is megoldjátok majd, amikor úgy hozza a szükség.:)

2012. okt. 24. 11:24
Csak átmenetileg illetve télen lesznek vele,mert nem akarom őket betenni oda ahol a kandalló van,és míg nem lesz egy hőszigetelt ajtó..albérletbe lakunk,egy szép kis falusi házikó:)
2012. okt. 24. 11:19

külön szóba szerintem is bőven itt az ideje sőt...

Szerintem csak rajtad fog múlni a dolog de tényleg sokan hárítanak a gyerekre hogy hát nem megy mindig át jön sír..stb..amúgy szerintem nem egészséges ekkora gyerekkel együtt aludni.

Rugdosás,hát külön ágy kéne neki is!

Ha sír átmegy nem akar aludni mindig vissza kell vinni előbb utóbb megfogja fogják unni és belátják hogy anya a főnök.

Pár nap biztos kelleni fog hogy megszokják.


Én itt már csak a nagy lányt sajnálom hogy megszűnik az ő kis magán kuckója!Azért be kell látni hogy ő viszont már nem kicsi!Én mindenképp törekednek arra hogy azért neki is maradjon olyan rész ami csak az övé.


Kitartás!

2012. okt. 24. 10:33
Köszönöm szépen!A másik véglet ,hogy a pici fiam úgy alszik,hogy minden irányba forgolódik,rugdos,és lehet,hogy ezzel fel fogja ébreszteni a lánykát!
2012. okt. 24. 10:31

:))

Szerintem tuti nyugtalan leszel, de hamar rá fogsz jönni, hogy mindenkinek jobb így!! Pár napig biztos vissza akarnak majd menni (vagy pár nap múlva, amikor elmúlik az újdonség varázsa), de szerintem meg fogják szoknin hamar. A gyerekek sokkal rugalmasabbak, mint a felnőttek!:)

Sok sikert!:)

2012. okt. 24. 10:27
Szafaripók:teljes mértékben igazad van és nem alszom együtt a párommal 3 éve:(mondja is sokszor és nagyon is zavarja Őt!Végülis úgy döntöttünk,hogy ma átköltözik a csipet csapat:)Remélem minden oké lesz és nem leszek nyugtalan ..
2012. okt. 24. 10:22

Én úgy érzem, és szerintem Te is belátod, hogy nem a gyerekeknek van erre szüksége, hanem Neked!!

Attól, hogy másik szobában alszanak, ugyanolyan fontos leszel nekik, és ugyanúgy fognak szeretni is.

A párod mit gondol? Egy kicsit foglalkozz most csak vele, és magaddal!!

Szerintem bőven megérett az idő, hogy külön költözzenek!:))

2012. okt. 24. 10:05
Itt filozok hogy pakoljak ne pakoljak át,pedig nem fűzhetem magam örökre hozzájuk,túl szoros a kötődés ,ami már nem egáészséges.
2012. okt. 24. 10:03
A nagylányom 11 éves lesz!:)Nagyon aggódos vagyok,főleg ha betegek...tuti nem aludnék sosem nyugodtan:)
2012. okt. 24. 09:22

Szerintem elég nagy mindkettő ahhoz, hogy megbeszéld velük a dolgot. Ne csak elmondd, hogy mi lesz, hanem ülj le velük, és beszéljétek meg. Hogy miért, hogy lesz ezután, és hogy Nektek miért van erre szükségetek Apával, és hogy mondjuk reggelente bebújhatnak Hozzátok, mielőtt mennétek az oviba...

Az én fiam 2 évesen már abszolút értette, ha megbeszéltük vele a dolgokat!! Ez persze nem jelenti azt, hogy ne próbálkozott volna, de viszonylag simán vettük az akadályokat.

2012. okt. 24. 09:20
Érdekessé kell számukra tenni ,és esetleg egy darabig te is átköltözhetnél hozzájuk
2012. okt. 24. 09:07
a nagylány mennyi idős?
2012. okt. 24. 08:54
Két kicsi gyermekem 3 illwetve 4 évesek..sajnos az én hobámból,velünk alszanak,szeretném őket a nagylány szobájába át tenni,hogy ott aludjanak.....nem tudom sikeres lenne-e .van aki tudna ebbe tanácsot adni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook