Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Külföldre menni dolgozni 3 gyerekkel... fórum

Külföldre menni dolgozni 3 gyerekkel... (beszélgetős fórum)


16. e27d5a6391 (válaszként erre: 15. - Ágica...)
2010. jún. 3. 08:28
meg semmi vesziteni valód!!!!!!!!!!
2010. jún. 3. 08:20

Még nem beszéltem a barátnőmmel! Ők családostól kint élnek már évek óta! Most haza jöttek, mert apukája nagyon beteg, de mennek ki vissza! Nekem ez tegnap jutott eszembe, h megkérdezem, h lenne-e nekem kint meló!

Igen! A legnehezebb! De mindeig ez van! Gondolok hirtelen egy nagyott és véghez viszem!

Így volt ez akkor isa, mikor 16 évesen elköltöztem a szüleimtől, otthagytam a sulit és a munkám! Ezt mind 2 hét leforgása alatt!

Vagy mikor elhagytam a gyerekek apját és albérletbe költöztem a gyerekekkel!

Most ez nagy gombóc! De meg kell tennem!Legalább is meg kell próbálnom!

Nincs semmi amit itt tartana!

14. e27d5a6391 (válaszként erre: 1. - Ágica...)
2010. jún. 3. 07:53
ha van hova menned,úgy értem biztos hely és lesz aki segitsen mindent bele,ennél nehezebb nem lehet,sok szerencsét :)
2010. jún. 3. 00:05
Köszönöm! :)
12. 9f786d032a (válaszként erre: 11. - Ágica...)
2010. jún. 2. 23:58

Ok!

Sok sikert nektek!

KITARTÁS!!!!!

2010. jún. 2. 23:55

Rendes vagy, de meg van, h hova szeretnék menni!

Fülöp- szigetek, és ide ha kellene a francia lenne a legjobb, de abból még csak számolni sem tudok, de nem is kellene! :)

10. Crystall (válaszként erre: 8. - Ágica...)
2010. jún. 2. 23:54
Nagyon sajnálom biztos nagyon nehéz lehet:( Szerencsére én anyagilag nem panaszkodhatom viszont ez jelenleg nem a saját erömböl van igy hanem a szüleim segitenek cserébe én vagyok a taxis és aki ügyeket intéz+ idös nagyszüleimnek segitek a mindennapokban természetesen elsö helyen nevelem a fiamat de ez nem az a munka ami régen volt (nagyvárosban) rengeteg minden van bennem de ebben a kisvárosban majdnem lehetetlen karriert épiteni a napi 16 órás munkán még minimálbérért sem már túlvagyok és annak nem sok értelme volt:(
9. 9f786d032a (válaszként erre: 5. - Ágica...)
2010. jún. 2. 23:51
Hollandiában a német nyelvvel jó vagy.Ha gondolod tudunk segiteni nneked abban,hogy megkérdezzük a jogi feltételeket,és a munkát.Most nem akarok belemenni részletekbe,mert sokáig tartana.Ha érdekel légyszi jelezz nekem.
2010. jún. 2. 23:47

Igen!

Utálom ezt a megélhetetlenséget! Nem tudom őket sehova elvinni se egy mozi sem egy étterem, kirándulások még csak csak, de se táborozás. se nyaralás..szerintem strandra sem fogunk tudni nagyon kijutni! Annyira elegem van ebből!

2010. jún. 2. 23:44
Én is gondolkodom egy ideje ezen. Ha mennék én a barátnömmel, gyerekeink egyidösek, szerintem igy valamennyivel könnyebb lenne, vagy nem?:)
2010. jún. 2. 23:42
vagyok... bár készülök aludni! :)
2010. jún. 2. 23:41

Német társalgási és viszonylag értem az angolt! De magyar közösségbe mennék! Itthon sincs senki akire számítsak! Nem hiszem, h sok különbség lenne!

Csak ma gondolkodtam ezen, csak a gyerekeim már nem olyan kicsik!

14 évesek az ikrek és 6 a kicsi! Kemény lenne mindannyiunknak! De így is az! Utálom, h meg kell gondolnom, h mit veszek! Nem iszom és nem dohányzom, de annyira utálom, h az anyagiakon kell aggódnom!

4. 9f786d032a (válaszként erre: 1. - Ágica...)
2010. jún. 2. 23:40
Itt vagy még?
2010. jún. 2. 23:33
Nekem nem sikerült még, mert nem is próbáltam; de nem tartom őrültségnek, bár szerintem mint nő nehezen kap állást az ember még itthon is 3 gyerekkel, de ha elég jól beszéled az adott ország nyelvét, meglehet próbálni és ha jó a fizu, mert ott biztos nincs rokon, akire rábízhatod a gyereket,ha beteg és te dolgozol.
2010. jún. 2. 23:32

Szia!

Milyen nyelven beszélsz?

2010. jún. 2. 23:28

Örültségnek hangzik, de ma eszembe jutott! Mi lenne, h külföldre mennék dolgozni a három gyerekemmel!

Egyedül nevelem őket, de annyira elegem van, hogy albérletben tengődve éljek és állandóan attól rettegje, h elég lesz-e a hónap végéig a pénzem....

Van olyan akinek sikerült kimennie dolgozni gyerekekkel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook