Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Külföldön miért veszik százasával a WC papírt? fórum

Külföldön miért veszik százasával a WC papírt? (beszélgetős fórum)


1 2 3
22. Guruljka (válaszként erre: 19. - Candytuft)
2020. márc. 15. 16:15
Mi bajod a csapvízzel?
2020. márc. 15. 16:11
Én sose vettem semmiből túl sokat egyszerre. Épp tegnap vásárolunk be a párommal és meg is jegyezte, mikor 2 kicsi májkonzervet tettem a kocsiba, hogy én aztán tényleg nem csináltam még nagybevásárlást :)) erre még bedobott 6-ot. :))
2020. márc. 15. 16:02
Sajnos nekem van egy eléggé pazarlós rossz szokásom,de minden wc-zés után fertőtlenítem a wc-deszkát.Fújás,wc papírral letörlés. Na ezt most csináltam utoljára,fújás és ronggyal törlést alkalmazok ezután. :) Kb.15 éve használok kézfertőtlenítőt plusz melóhelyen nedves általános tisztítókendőt a klaviatúrát és asztalt törölgettem(törölgetem) és mindig hülyének néztek. :( viszont pár éve már senki sem veszi észre ha bárki is fertőtleníti magát. Megszokott lett.
19. Candytuft (válaszként erre: 15. - Michelle.r)
2020. márc. 15. 15:56
Országunkban meg a konzervek talán. Én vízből is feltankolok,mert mást nem iszok. Eddig csapvizet ittam,de most nagyon nem jó,persze,van az az élethelyzet nyilván,mikor a mostanitól rosszabb is jó lenne. Ezért kissé lelki ismeretfurdalásom is van. (lehet a régen sokat nézett apocalipsis filmek hatása kezd hatni,pláne most.Lehet nem véletlenül készültek ezek a filmek,ha egyszer beköszönt a földön a - mi lesz majd ha ez is az is megtörténik-akkor felkészüljünk lelkileg? :O ) hát szerintem semmire sem lehet felkészülni.
2020. márc. 15. 15:53
Nekünk kettőnknek továbbra is csak két hátsónk van. :D
17. semleges (válaszként erre: 3. - Epresturmix)
2020. márc. 15. 15:48
96? Húh, 20 db van itthon, holnap feltankolok:)
16. Candytuft (válaszként erre: 13. - Guruljka)
2020. márc. 15. 15:47
Attól nem tartok,mert a boltokba is feltölti valaki a polcokat.. közvetlen kontaktust próbálom kerülni,de nehéz. Gyógyszertárba nem szívesen mennék,vitamin viszont kell,mert naná,hogy most fogytak ki. Még van pár dolog amiért muszáj elugranom a boltba,mert félek 2 hét múlva az is bezár.:(
15. michelle.r (válaszként erre: 12. - Candytuft)
2020. márc. 15. 15:43
Egy londoni barátnőm az Amazonról rendelt, mert a környékén sehol sem volt. És épp most fecsegtem egy kanadai ismerősömmel, ott az wc papír, és az ásványvíz a legnagyobb tétel, amit vesznek.
14. michelle.r (válaszként erre: 4. - Bless the child)
2020. márc. 15. 15:41
Uramisten, hogy lehetsz ennyire felelőtlen? Nem olvasol te újságot, nem nézel tévét? Legalább 20 kiló legyen otthon ;p
13. Guruljka (válaszként erre: 12. - Candytuft)
2020. márc. 15. 15:35

... és a csomagolás?

Én meg tudom tenni, hogy egyből eltüzelem a csomagolóanyagot.

Teljesen így se lehet kivédeni semmit, mert a dobozba is beletette valaki azt az árut.

12. Candytuft (válaszként erre: 2. - Guruljka)
2020. márc. 15. 15:15
Én is gondolkodtam,hogy vitamint meg ezt-azt netről rendelek,no de a futárok is le lesznek terhelve.. plusz ők is rengeteg emberrel találkoznak.Majd kesztyűben,maszkban veszem át a csomagot.
11. unom
2020. márc. 15. 15:11

Mert ha egy ember köhint 10 betojik.

(Facebook)

2020. márc. 15. 14:42

Mi bidé pártiak vagyunk. Kis és nagydolog után is.


Talán ha 6 tekercs van itthon. Egy darabig elég lesz.

9. simple (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
2020. márc. 15. 14:23
Wc papírra minden háztartásban mindig szükség van. Nekem mindig van itthon több csomaggal, minden vásárláskor veszek egyet, ha van akkor 20 tekercseset.
2020. márc. 15. 13:59
Mert attól félnek kifogy a boltokból és nem kapnak majd sehol. Wc-papír nélkül meg lássuk be eléggé kellemetlen tud lenni...😜
7. Amaunet (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
2020. márc. 15. 13:53

Mert be vannak tojva.


Eddig a hét napból ötöt általában távol töltött a csalás az otthonától. Sokszor a dolgukat máshol végezték.

Most minden otthon zajlik majd. Otthon étkezünk, emésztünk és ürítjük a salakot. ez már a szokásos papír fogyasztást akár 3x-ra is növelheti. Ha egy hasmenéses dolog is elkapja a családot 5x-ös.

Ha kifogynának belőle más papírt használni nem lehet, mert az dugulást okozna.

6. Bless the child (válaszként erre: 5. - Epresturmix)
2020. márc. 15. 13:27

Már ágyban fekve tolom a Hoxát😂

Találtam a fagyóban rántottsajtot, meg azt is megcsináltam. Holnaptól az összes kölyköm itthon lesz és mindig éhesek

5. Epresturmix (válaszként erre: 4. - Bless the child)
2020. márc. 15. 13:22

Kölcsön. :D

Készen lett a rántotthús?

4. Bless the child (válaszként erre: 3. - Epresturmix)
2020. márc. 15. 13:17
Nálam is halomban állt eddig is. Szeretem, ha vannak tartalékjaim. Egyedül lisztem nem volt itthon, egy maréknyi se. Rokontól kértem ma kölcsön
2020. márc. 15. 13:15
Pár napja a dm-ben mindenki vásárolta. A városban mindenki wc-papîrral futkosott. Köztük én is, de nekünk tényleg elfogyott a szokásos 96 tekercsünk. Nekünk mindig halomban áll, szóval tőlünk nem szokatlan. :)
2020. márc. 15. 13:10

Bocs, de csak rossz vicc jut eszembe erről: jobban be vannak tojva, mint mi.


Énm ha tartalékolnék, fehérjeport vennék, de ezt egyébként is kell rendelnem hamarosan.

A webboltok nyilván nem zárnak be.

2020. márc. 15. 13:02
És itthon miért nem?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook