Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Külföldön élő magyarok fogyokúrázási lehetőségei fórum

Külföldön élő magyarok fogyokúrázási lehetőségei (beszélgetős fórum)


2008. nov. 8. 04:10
A fogyókúra nem világrész függő. A legfontosabb szabályok betartásával az összes felkapott módszer kizárható. Itt az alapszabály: húsféleségekben egyél halat, szárnyashúst, sok gyümölcsaöt. Igyál sok természetes gyümölcslevet, ásványvizet. Ne egyél gabonafélékből készült ételeket, kerüld a zsírt, a cukrot. Fontos a bő folyadékbevitel. Csak tengeri sót használj, de az is keveset.
2007. dec. 11. 09:03
mokusvirag, a soraidat olvasva elhataroztam hogy en is belefogok!!! jol hangzik a dietad!!!
5. viktoria101 (válaszként erre: 4. - Loni)
2007. aug. 7. 16:24
:) De talán lenne,de az sok idő, és pénz, ha itt van tudod egyszerűbb!!!
4. Loni (válaszként erre: 1. - Viktoria101)
2007. aug. 7. 15:35

Milyen termékekre gondolsz?

Nincs ismerős/barát/családtag, aki itt él, és esetleg el tudja neked küldeni? Na jó, nem a tejtermékekr gondolok... :)

2007. aug. 7. 15:25

Szia!


Gratulálok,szerintem az dicséretes eredmény! Én is hasonló dolgokkal próbálkozom,nincs is más választásom :) De hallottam egy gyógyszerről ami jó lehet,de nem tudom itt beszerezhető-e. És ha ez még pluszba segít miért ne ! :) Neked pedig kitartást!

2007. aug. 6. 17:58

Szia!

En USA-ben elek. Hat itt aztan vannak kover emberek es hizlalo kajak. En megis belevagtam a dietamba es egy het alatt mar 4 lbs ment le. Nem sok, de kezdetnek jo.

En egyszeruen nem eszem kenyeret, semmi lisztet, semmi cukrot es nem eszem krumplit es rizst. Viszont rengeteg gyumolcsot es zoldseget eszek, foleg felvagottal, parizsival es csirkehussal. Mellette minden hetkoznap egy orat biciklizek es hetente haromszor egy orat kondizok. Ez a titkom. Egyenlore mukodik es nem kell csodaszereket venni.

2007. aug. 5. 19:22

Én Londonban élek,és az a baj, hogy azokat a termékeket itt nem biztos, hogy be lehet szerezni amiket otthon ismernek,dícsérnek. Sok gyógyszerről és teáról beszéltek amik külföldön nincsenek! Az itteni ismeretlen termékektől pedig félek!

De aki tud valami jó kis fogyit az írja ide! Köszike :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook