Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Külföldön élő, átlagemberek fóruma fórum

Külföldön élő, átlagemberek fóruma (beszélgetős fórum)


1 2
2019. máj. 24. 17:09
Erre egy klub alkalmasabb lemne mint egy nyílt fórum, mert aki nincs/nem volt hasonló hekyzetben az nem fogja érteni. Amúgy lehet hogy nem volt szerencsés az indító hsz megfogalmazása de van abban igazság amit ír.
8. Sanne (válaszként erre: 7. - 9b10f3d7ff)
2019. máj. 24. 16:43
Köszi 😉
7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 6. - Sanne)
2019. máj. 24. 16:30
Helyes, hogy így látod! Remélem találsz megfelelő embereket, akikkel segítitek egymást! Sok sikert!
6. Sanne (válaszként erre: 4. - 9b10f3d7ff)
2019. máj. 24. 16:27
Valószínűleg igazad van Enissa és (még most) negatív vagyok. Mentségemre legyen mondva igyekszem legyőzni ezt az átkos érzést 😁És természetesen igazad van messze nem csak a két szélsőség létezik sem otthon, sem külföldön....
5. Sanne (válaszként erre: 2. - Tüsszy)
2019. máj. 24. 16:22

Kedves Tüsszy!


Természetesen bárkivel szóba állok, és természetesen kiinduláshoz, elinduláshoz is szívesen adok tanácsot, persze én csak a holland helyzetet ismerem, hisz itt élek. Viszont hiszem azt, hogy millió olyan oldal és fórum létezik, ami ezekre a tanácsadásokra szakosodott, míg egyetlen olyat sem találtam, ahol mindenféle megbélyegzés és személyeskedés nélkül ki lehetne beszélni, ki hogy éli meg a külföldi életét, az újrakezdést, a beilleszkedést. Ez utóbbi volt az elsődleges cél ezzel a fórummal.


A másik kérdésedre, hogy mi vezetett a kiköltözéshez: Egy válás - vagyonvesztés - depresszió kombó után úgy éreztem az egyetlen újrakezdési esélyem akkor van, ha jó messze szaladok onnan ahol minden a múltamra emlékeztet. Kicsit több, mint 1600 km lett a vége.

4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - Pasionella)
2019. máj. 24. 16:14

Szerintem meg a fórumindító a negatív. Tüsszy beszélgetni, érdeklődni szeretett volna.


Ne mondja már nekem senki, hogy nincs csak a 2 szélsőséges embertípus külföldön. Ugyan már!!!

Egyiktől tart, a másikat meg lenézi.

3. Pasionella (válaszként erre: 2. - Tüsszy)
2019. máj. 24. 13:59
Tipikus magyar mentalitas hogy egybol negativan, piszkalodva szolsz hozza...
2019. máj. 24. 13:32

Csak külföldön élő magyarokkal állsz szóba? Mo-on élővel már nem?

Én pl. Még nem mentem külfölre, de kíváncsi lennék téged mi vezetett e döntéshez?

2019. máj. 24. 11:48
Sziasztok. Immár 3.éve dolgozom külföldön, lassan fél éve életvitelszerűen is itt élek. Van ebben az új életben nagyon sok szépség és nagyon sok fájdalom is. Szívesen beszélgetnék hasonló helyzetben élő emberekkel, szerintem sok mindenben tudnánk ötletelni, tanácsot adni, támogatni vagy csak "névtelenül" barátkozni. Sajnos a környezetemben élő magyarok vagy olyan szinten sikeresek és kiegyensúlyozottak, hogy nem alacsonyodnak le holmi kezdő kitelepülő banális kis hétköznapjaihoz, vagy olyan szinten siratják idekint is magukat, amiből köszönöm nem kérek. Szóval, ha külföldön élsz és ismered az "arany középutat" gyere beszélgessünk. 😊
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook