Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Külföldi munkavégzésről érdeklődöm. Tapasztalatok, tanácsok, hogy kezdjem? Van olyan, aki az egész családjával kiköltözött külföldre? fórum

Külföldi munkavégzésről érdeklődöm. Tapasztalatok, tanácsok, hogy kezdjem? Van olyan, aki az egész családjával kiköltözött külföldre? (tudásbázis kérdés)

2012. aug. 4. 22:08
Sziasztok! Anglián agyalok egy pár hónapja, mivel jól beszélem a nyelvet. Megköszönném a tapasztalatokat, tanácsokat.
2012. aug. 4. 21:59

Hello mindenkinek!

En Crawley-ban elek egy rovid ideje a parommal es itt szeretnek munkaba allni.

Erdemes-e munkakozvetito irodan keresztul munkat keresni vagy probaljak meg egyedul munkat keresni?

Tud valaki tanacsot adni?

Elore is koszi :)

11. Szuzan
2011. márc. 12. 15:28

Sziasztok!

Esetleg biztos Németországi kőműves munka.Ahol tuti fizetnek is!


Tud valaki segíteni ebben?

10. 07c4794583 (válaszként erre: 7. - 4482db3c48)
2011. márc. 12. 01:35

"Keresem azt személyt aki Kalocsa környékéről biztosítja az oda-vissza utazást és a munkát."


te mégis hol élsz??

9. magicmag25 (válaszként erre: 8. - Szuzan)
2011. márc. 11. 23:29

Szia,én itt élek Írországban, ugyan nem kőművesként dolgozom, de itt nagyon nagy a válság, főleg a mentőcsomag óta. Nem érdemes ide csak úgy kijönni,ha van biztos helyed, viszonlylag érted a nyelvet és elvállalsz mindenféle munkát.Pang az ingatlanipar, pont ebbe buktak bele a bankok itt,az ingatlaniparba,szóval ma már milliárdos az aki építkezik itt, vagy felújít.

sok szerencsét amúgy!

2010. júl. 19. 12:04
Sziasztok.Engem írországi munka érdekelne.Kőműves szakmában.Tud nekem valaki segíteni?megköszönném.
2009. szept. 25. 10:37

sziasztok!


külföldi munkát keresek!

Kalocsa környékén lakom!

Németországban idősgondozást, takarítást vállanék hónapos váltással.

Keresem azt személyt aki Kalocsa környékéről biztosítja az oda-vissza utazást és a munkát. aki tud kérem segítsen.

email cím: napsugár4070@freemail. hu


itt a neten hirdetnek ingyenesen feladható apróhirdetést. tudnátok nekem ebben segíteni hogy kell feladni? mert az egyik oldalon beregizést kérnek amit persze nem lehet, a másikon az üres mezőbe írjuk be a kódot ahol persze nincs üres mező. vagy csak én nem találom meg ezeket?

előre is köszönöm annak aki segít!

6. reguska1 (válaszként erre: 5. - Krizsieva)
2009. júl. 8. 18:32
Ezt sajnos nem tudom, nekem a párom itt egyéni vállalkozó, németországi székhellyel. nincs köze Magyarországhoz.
2009. júl. 8. 18:10

Köszönöm a tanácsokat. Az a szomorú, hogy az ember eljut addig a gondolatig, hogy el kell innen menni.

Konkrétan az érdekelne, hogy van-e itthon olyan megbízható cég, aki segítene munkát találni és a munkajogi útvesztőkben eligazodni ?

2009. júl. 8. 13:04
Szia! Nekem a párom dolgozik Németországban 2008 júniusa óta és 2009 januárban költöztünk ki hozzá. Még GYESEN vagyok a kislányom 2,5 éves múlt. Szerintem először be kell dolgoznia magát és csak utána mehet a család. Itt is érződik a válság és nehéz, de otthon még nehezebb lenne. Bizonytalan minden. Ha van még kérdésed írj nekem nyugodtan, akár priviben is.
2009. júl. 8. 12:55
Ha van bejelentett munkahely, akkor a munkáltató is tud segíteni akár a kitelepülésben! Mármint fontos a legális munkavállalás, mert anélkül semmi papírt nem tudsz intézni, mert nem úgy van, hogy elköltözöl egy másik városba, mint az országon belül.
2009. júl. 8. 12:47
A családod csak akkor vidd ki, mikor már te magad kellően "bedolgoztad" magad az új helyen. Nem szabad családostul a bizonytalanba kiutazni.
2009. júl. 8. 12:39
Külföldi munkavégzésről érdeklődöm. Tapasztalatok, tanácsok, hogy kezdjem? Van olyan, aki az egész családjával kiköltözött külföldre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook