Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Külföldi munkalehetőség diákoknak fórum

Külföldi munkalehetőség diákoknak (beszélgetős fórum)

10. sercegnő (válaszként erre: 9. - Jérce-forma)
2011. júl. 27. 23:19

minel hamarabb annal jobbb, meg attol is fugg, hogy mennyi ver van a pucadban. pl amerikaba van aupair program, 13 honapra szol, azota asszem, lehet maradni meg egy evet.

mindent meger!!!



oda a jelenkesei hatarido 26 ev.

es nagyon egyszeruek. naluk volt a legjobb aupairkent dolgozni, ok voltak minden teren a legjobbak.

9. jérce-forma (válaszként erre: 8. - Sercegnő)
2011. júl. 27. 20:56
Ez igazán jól hangzik. És hogy kerültél bele ebbe az egészbe? Mert mindig elkezdeni a legnehezebb, nem tudom hogy induljak neki.
8. sercegnő (válaszként erre: 7. - Ami.)
2011. júl. 27. 17:23

mint bebiszitter. egyedul.


csaladdal soha nem mentem sehova, mert az nekem tul kotott volt. de jo par orszagban (tengeren tulon) is eltem eveket. elejen csaladnal laktam, aztan alberletben, es ugy jartam ki csaladokhoz dolgozni. legjobb eveim voltak!! :)

7. Ami. (válaszként erre: 6. - Sercegnő)
2011. júl. 27. 16:40
Mint bébiszitter utaztad be a a világot? Vagy a családdal jártál sok helyen,akiknél dolgoztál?
2011. júl. 27. 15:21

hat ha stresszmentes evet akarsz, akkor aupair a legjobb. Tobbi nehez, galya munka, idegeskedhetsz, hogy meddig, hol, mikor talasz munkat, hol fogsz lakni, kikkel....


gyerekekhez nem kell erteni, en is ugy metnem, sot beutaztam a vilagot, es soha nem akartam gyerekekkel foglakozni.

5. andi6020 (válaszként erre: 4. - Ami.)
2011. júl. 27. 13:38
Ez tényleg tök jó lehetőség...volt :)
4. Ami. (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2011. júl. 27. 13:35
Barátnőmék Londonba vannak párban,ugyanannál a családnál,a lány bébiszitter,a fiú a kertben van,a ház körüli munkákat csinálja.Most fognak hazajönni,mert szakítottak :) De nagyon normális kedves családnál voltak,közvetítőn keresztül.És ide pl csak párokat várnak..azért nem tud ottmaradni a bnőm,mivel a pasija jön haza.
3. Ami.
2011. júl. 27. 13:33
Igazából bele lehet jönni...nem nehéz foglalkozni a gyerekekkel.Kérdés hogy miért mész ki?Nyelvet tanulni,vagy pénzt keresni.Mert a bébiszitterkedéssel,csak zsebpénzed lesz,viszont az angolodon javítani fog. Szerintem próbálkozz éttermekbe,mosogató,felszolgáló...de egyáltalán mihez lenne kedved?
2011. júl. 27. 13:27
Na ez engem is érdekelne. Főleg, ha fiúról van szó. Az ugye nem megy au pair munkára.
2011. júl. 27. 13:02

Sziasztok!

Tudtok abban segíteni, hogy milyen külföldi munkalehetőségek vannak jelenleg diákok számára (érettségi után)? Szeretnék egy évet kint tölteni valami egyszerűbb munkával, lehetőleg angol ajkú tájon (csak angolul beszélek, középfokú nyelvvizsgám van). Tudom, népszerű ez az au pair dolog, viszont én abszolút nem értek a gyerekekhez, nem nagyon tudok mit kezdeni velük és a háztartásban sem vagyok otthon. Ezért esetleg valami ehhez hasonló "szintű" munkát tudna valaki ajánlani? Vagy olyan közvetítőt, aki ebben segíthetne?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook