Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Külföldi munkák! fórum

Külföldi munkák! (beszélgetős fórum)

14. baby3 (válaszként erre: 9. - Krisztinika)
2010. febr. 5. 16:29
Szia! dolgoztál londonba vagy dolgozol? segítséget szeretnék kérni munkával kapcsolatba!
13. 8ee31e318f (válaszként erre: 12. - F674d22444)
2010. jan. 27. 21:35
Teny hogy jobban lehet elni kint. nyugisabb, es kevesebb a stressz. bar ez az angolok mentalitasatol van fokent. a magyar szeret idegeskedni. na es nincs osszetartas. kint emberibbek az ez emberek. tobb mindenre jut. nem feltetlenul kesz az ember milliomos amint kimegy. de aki kijut, az annak hamar szemebe otlik, hogy a magyar mennyire nagyigenyu. sokkal szebb hazaink vannak mint nekik. tagasabbak a mi hazaink. igenyesebbek vagyunk a hazainkra.ok inkabb a muszaki cikkeikre igenyesebbek.
2010. jan. 27. 13:30
nekem egy ismerősöm 2 évig volt kint az Egyesült Királyságban, volt, hogy 3-4 helyen is melózott, és nem mondanám, hogy rémsokat tudott hazahozni, pedig nyilván ennyi munka mellett olyan sok bulira sem ideje sem ereje nem volt.
2010. jan. 27. 07:17
Sziasztok. Én most áprilisba 12 napra utazom ki, addig ahova csak lehet küldöm az önéletrajzomat. Nyáron költözöm. van tartalékom, ha nem is sok. Muszáj valami melót találnom, mert itthon éhen fogok halni. Minden segitséget én is nagyon szivesen fogadok.
2010. jan. 27. 06:59

Sziasztok!


Én angoltanár vagyok, de a suli, ahol dolgozom, inkább leépít nyelvileg, semmint fejlődnék közben...


Szóval arra gondoltam, nyáron kimennék 1-2 hónapra Angliába ilyen nyári gyerektáborba... Eddig csak egy ügynökséget találtam, de nem tudom, mennyire megbízhatók...

Nincs valakinek ilyen jellegű személyes tapasztalata?

9. Krisztinika (válaszként erre: 1. - Andee5)
2010. jan. 27. 06:40
Szia! A legkedvesebb barátnőm több éve külföldön él. Sor embernek szerzett már munkát ha érdekel megadhatom a számát!
8. 8ee31e318f (válaszként erre: 7. - Weekinga)
2010. jan. 27. 05:04

mire feladod a home office-t nem annyi. lesz az 100-105 font is. s lehet iden mar emeltek. hol bereltel szallast? ha kozvetito kuldi ki a szallas stimmel kb, de tomegszallas. 50 enberre jut egy mosogep stb.

de ha kiberelnek kisebb nagyobb lakast, akkor is kb ennyi 50 fontbol megall hetente, es mindenkinek van kulon szobaja, es 4- 5 emberrel kell osztozkodni a furdon egyebekkel azert nem mindegy. ehhez kell sokszor full time-s melo, ha hivatalosan berlik a hazat

2010. jan. 27. 01:38

A Home Office regisztráció 90 fontba kerül, a munkába állást követően 30 napon belül be kell adni. A szállás az elég drága, de ha van szobatársad, fejenként kb. 200-220 fontba kerül beköltözéskor (50-60 font egy hétre, és két hetet előre ki kell fizetni, ill. két hét depozitot.)

Ha az iwiweden a várost átállítod Londonra (vagy más városra, ahol nézelődni szeretnél ajánlatok után), akkor böngészhetsz az ottani lakás- és munkahirdetések között (bár az állást ajánl rovatot egyre gyakrabban anyázásra használják egyesek, sajnos). A neten tudsz jó állásokat találni, pl. gumtree.com De majd, ha előkotrom, tudok neked küldeni pár ügynökségcímet is. Azért arra ne számíts, hogy nagyon meg fogsz gazdagodni :) És nagyon sokat kell dolgozni, ez tény.

2010. jan. 27. 01:05
a national insurance kartya ingyenes. de erdemes elintezni ha akarsz orvosi ellatast angliaban
2010. jan. 27. 01:02
megbizhato ugynokseg? van akivel kijuthatsz. kell hozza nehany szazezer, de ha talaljt er a repulogep elengedik a kezed, es sosem hallasz roluk tobbet. a tobbit old meg ha valami nem ugy alakul ahogy a szerzodesben le van irva. rosszabb szallas mint igerik, munkaba alsz masnap, de kiderul alkalmi munka, es 2 honap utan nem hivnak dolgozni, es lehet keresni mas munkat. kozben angliaban is hogy tudj boldogulni, el kel intezni a home office-t, amit szinte evente a duplajara emelnek. nekem meg 100 fontba kerult anno. ha elheto szallast akarsz, nem pedig 30 50 romannal es egyeb nacioval osszezarva , lehet, de tobb szaz fontos kauciot, es egyeb dolgokat kell biztositani. par honapra kimenni nem sok ertelme van. az elso egy ev nehez, utana mar elboldogul az ember. bar most kint is eleg nehez munkat talalni a valsag miatt, mivel kint a valsagot a kulfoldi munkavallalok erzik meg eloszor. nekik nem adnak annyi munkat.
4. Linaaa (válaszként erre: 1. - Andee5)
2010. jan. 26. 22:04

Szia!


Olyan ügynökséget nem tudok mondani, amelyik megbízható, de priviben küldöm, hogy melyik nem az. Öcsémet és még másik hét embert jól átvertek.

3. 7717d911a9 (válaszként erre: 1. - Andee5)
2010. jan. 26. 21:35

Ahogy nekem mondták:



- Legalább 3 hónap kell hogy talpra állj kint.


- Bizalom kell.


- Nyelvtudás kell.


- Kitartás és akarat kell.



Többet ér ha vannak kint ismerőseid, mert úgy könnyebb.


Ráadásul a jó munkaerő alapkövetelmény.


A legtöbb ismerősöm fél-egy év után visszajött.


Ezenkívül figyelembe kell venni a természetrajzi adottságokat mert a tenger vagy óceánközeli helyek katasztrófaügyileg igencsak veszélyeztetettek manapság.



Ez nem azt jelenti hogy neked nem sikerülhet.


Csak óriási felelősség kell hozzá, ahogy látom.

2010. jan. 26. 21:30
mondanám, hogy menj au pairnek, én voltam, a nyelvet tényleg jól meg lehet tanulni, de meggazdagodni abból nem lehet... a zsebpénzből kb minden elmegy napi kiadásokra, elég kizsákmányolós tud lenni.
2010. jan. 26. 21:24

Egyetemista vagyok, de nagyon nehéz anyagi helyzetben vagyok, illetve nagyon jó lenne egy kis nyelvtanulás. Az egyetemen halasztanék 1 vagy 2 félévet annak érdekében, hogy megtanuljak jól angolul, illetve összeszedjem magam anyagilag. Jelenleg győzködöm a párom, hogy menjünk együtt, de ő még nagyon bizonytalan és nemigazán szeretne kimenni külföldre. Az interneten néztem már munkákat, de a mai világban már nem nagyon lehet bízni az interneten meghirdetett állásoknak.

Ezért, ha valaki tud megbízható külföldi munkaközvetítő cégeket, amiben ténylegesen meg lehet bízni, az kérem írja meg akár itt a fórumba, akár priviben.

Elsősorban Angliába mennék, az angol miatt. A párom csőszerelő (víz, gáz, fűtés) és pedig bármit megcsinálok, persze a jóerkölcs határain belül. Akár gyermekfelügyelet, vagy konyhai kisegítő, vagy bármilyen munka.

Előre is köszönöm a segítségeteket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook