Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Külföldi hívás: ha engem hív a párom Angliából, nekem kiszámláznak valamit? fórum

Külföldi hívás: ha engem hív a párom Angliából, nekem kiszámláznak valamit? (tudásbázis kérdés)

2009. aug. 15. 08:02

Sziasztok ismét!


A kérdésem a következő.

Jön haza vasárnap, s ha arról a külföldi kártyáról felhív engem Magyarországon, a hívásfogadásért akkor sem kell fizetnem?

válaszoljatok légyszi!


Nagyon fontos!

2009. júl. 13. 18:32
Ő mobilról hív, és aránylag olcsón, persze engem is mobilon. Maga a telefon is nagyon olcsó volt. Mindenkinek nagyon köszike a hasznos infokat.
14. lufo
2009. júl. 13. 18:29

Helló.

Én is kint élek,és neked semmibe sem kerül,ha ő hív.

De van egy társaság,(kinti) amivel a magyar vezetékes telefont baromi olcsón lehet hívni.Ez pedig a Talk Mobile. És tényleg,ez a legolcsóbb,legalábbis amivel eddig találkoztam itt kint,de amúgy én is inkább Skype-olok a családdal,mert úgy látom is őket.

2009. júl. 13. 17:58

Azért ajánlottam a SYkpe-ot, mert ha te a gépről hívod, teljesen ingyen lenne. Unokatesóm van kint Londonban, onnan tudom, hogy ott lehet venni valami Skype-os csomagot, és azzal ezek a lehetőségek vannak.

De hát sajnos nektek ez az idő miatt nem megoldható. Pedig ez lenne a legolcsóbb... :(

12. Sylvia81 (válaszként erre: 11. - Rita1983)
2009. júl. 13. 17:53

Pont Pannonnál dolgoztam! :D

Amúgy az én párom napközben Bécsben dolgozik, én otthon vagyok Sopronban a babónkkal. Mindig az van, hogy én megcsörgetem, ő meg visszahív. Ha nekem is fizetnem kéne, már a gyatyánkat is eltelefonáltuk volna, szóval 100%-ig biztos az info!!! :D

2009. júl. 13. 17:35

Nos!

+44es a száma, hogy melyik szolgáltató fogalmam sincs. Skype meg azért nem, mert ez vmi kedvezményes, elég olcsó. És sajna én napközben vagyok csak neten, mikor ő dolgozik vagy éppen alszik.Mikor tudnánk netezni, akkor én nem vagyok netközelben. Ezért ez most jó, egyik külföldi munkatársa is ilyen csomagggal tartja a telcsit. Én Pannonos vagyok. Hát remélem, igazatok van.

2009. júl. 13. 17:32
Szia,Te nem fizetsz semmit,ne aggodj:)
2009. júl. 13. 17:32
Amúgy, ha a párod kint dolgozik, miért nem Skype-oztok? Igaz, hogy neked a gép előtt kell ülnöd, de ő meg vehet Skype-telefont, és akkor, ha te hívod a számítógépről, ingyen van... Mind2töknek!!!
2009. júl. 13. 17:31

Ha magyar kártyán fogadod a hívást, és magyar hálózatra van bejelentkezve a mobilod, tutira nem kell fizetned semmit. Nem terhelhet téged plusz költség azért, mert valaki valahonnan hív...

És ez tuti, mobilszolgáltatónál dolgoztam 2,5 évig...

2009. júl. 13. 17:28
Bocsi.Ha magyar kártyáról hív és te is külföldön vagy. Így semmiképen.
6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - Rita1983)
2009. júl. 13. 17:27
Hívd fel a szolgáltatót ahol az előfizetésed van, és érdeklődj. Tudd meg addig a barátod milyen szolgáltatóról keres téged. Akkor tudnak pontos információt adni. EgyszerŰbb . A hívás előtt lekérdezed az egyenleged és a hívás után azonnal tudni fogod mi a helyzet.
2009. júl. 13. 17:26
Csak akkor kell fizetned ha magyar kártyáról hiv. Ha külföldiről akkor az összes költség őt terheli.
2009. júl. 13. 17:24

Mivel te a szolgáltató országán belül vagy, akárhonnan is hívnak, a teljes költség a hívó felet terheli, a hívott nem fizet.

Csak akkor kell neked is fizetned, ha pl. elmész Horvátországba nyaralni és ott fogadod a hívást.

3. Rita1983 (válaszként erre: 2. - Sylvia81)
2009. júl. 13. 17:24
Ezt biztosan tudod? Most hívott először, de beszéltünk vagy 7 percet!
2009. júl. 13. 17:23
NEM!!!
2009. júl. 13. 17:20

Légyszi segítsen valaki!


A jövőbeli párom kinn él és dolgozik Angliába. Van egy olcsó telefonálási lehetősége kintről mobilról.

Azért mert ő hív, nekem számláznak valamit?

Sürgős lenne, mert előfizetéses a telóm, és szüleim fizetik.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook