Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Külföldi férfi fórum

Külföldi férfi (beszélgetős fórum)


1 2
39. f758a7200f (válaszként erre: 37. - Cullinan)
2012. aug. 24. 19:30
Hogy vegzodott a randi?:)
38. f758a7200f (válaszként erre: 34. - Odyke)
2012. aug. 24. 19:29
Szep tortenet es leirtad a lenyeget: a nyelvi nehezseg akadaly vagy sem, a szerelemnek vege lesz egyszer vagy sem. Ugyanakkora esellyel indul akkor is ha nem beszelnek egy nyelvet, marmint erzelmileg, meg nem talalkoztak, igy nem tudhatja, hogy lesz-e feeling:)
37. cullinan (válaszként erre: 35. - Snowgirl)
2012. júl. 14. 09:15

Igen, az elég meseszerü történet:)

Teljesen nem vagyok kezdő az angolban, és most intenzivebben tanulom, mint idáig:)

36. cullinan (válaszként erre: 34. - Odyke)
2012. júl. 14. 09:13

Szép történet:)

Természetesen a messengeren látjuk egymást, vakrandiba nem mennék bele:)

Izgalmas és szép is lehet egy ilyen kapcsolat:)

2012. júl. 10. 09:12
Külföldi férfival még hagyján, ha anyanyelvi szinten beszéled a nyelvét. Én pl tökéletesen tudok angolul, de néha így is nehézséget okoz, hogyan fogalmazzam meg neki az érzéseimet. Google fordítóval? Hát kezdj el angolórákat venni, mert hosszútávon nem lesz könnyű. (Colin Firth és a portugál lány esete szép volt az Igazából szerelemben, de nem hinném, hogy reális.)
34. odyke
2012. júl. 10. 06:26

Én egy német társkeresőn szedtem össze a barátom,és úgy mentem az első randira,hogy szinte egy kukkot sem tudtam.Odafelé hatott belém a felismerés,hogy:Te jó Isten!Mit fogok kezdeni én itt?és most?A telefonom a zsebemben volt,amin volt szótár.Nagyon jó ötlet,mert még viccese is fel lehet fogni a nehézségeket,de ehhez is olyan partner kell.

Szerintem egy ilyen találkozásnál nagyon fontos előtte,pl.a skype.Én nélküle biztos nem találkoznék senkivel.

Az első találkozás csodás volt és a következők is.Olyan érzéseket tapasztaltam,amit addig még soha!Szerettek és tiszteltek...Sajnos véget ért a szerelem,mert néhány hónap után haza kellett mennem,de tudtuk,hogy milyen helyzet alakult ki.Nagyon fájt mindkettőnknek,de meg beszéltük,hogy"barátok"maradunk.Ennek lassan már egy éve vége,neki van új barátnő,én megint kint,de nagyon szivesen szóbaállunk a másikkal és tiszteljük a jelenlegi érzelmeit is...(néha :)

33. cullinan (válaszként erre: 31. - Jstefan)
2012. júl. 6. 11:02
Ez amit leirsz, egy nagyon nagy okosság, de sok részletet nem tudsz, általánositani nem szabad.
32. Ágio8405 (válaszként erre: 31. - Jstefan)
2012. júl. 6. 09:42

Nagyon szeretik az európai nőket....Nekik az egzotikus. Az átlag amerikai nők nem túl szépek.... Ja és nem egy amerikai-magyar párost ismerek. Te hány amerikai pasit ismersz aki cselédnek akar magyar csajt?

Itt a hoxán is van olyan lány aki kint él másfél éve az amerikai férjével és képzeld nem mint cseléd....

31. jstefan (válaszként erre: 1. - Cullinan)
2012. júl. 5. 22:38
Amerikai pasi magyar csajt akar????Legfeljebb házvezető nőnek,cselédnek , de azt talál otthon az USA-ban is ezrével, a keleti blokkból nagyon sokan,több tízezren kiköltöztek szerencsétpróbálni!!!! Nagyon óvatosnak kell lenned!!!Mert vagy kamu az egész,és helyből netezik, vagy nagyon csúnya ,vagy öreg a pasi,de az hogy egy amerikai pasi aki normál egzisztenciával rendelkezik az magyar csajt keressen a neten az teljesen kizárt!!!!!!!!Ennyire nem szabad naívnak lenni!!!
30. Derya (válaszként erre: 29. - Cullinan)
2012. júl. 5. 14:00
igen.
29. cullinan (válaszként erre: 26. - Virus2008)
2012. júl. 5. 13:59

Persze én is ezt mondanám, ha kivülállóként olvasnám ezt a fórumot.

Nem vagyok egy buta szöke liba, tudfok reálisan gondolkodni, és nem fogok fejest ugrani egy bizonytalan kapcsolatba, csak csupán egy kérdés volt, hogy szerintetek müködhet e a nyelvi nehézség ellenére egy ilyen kapcsolat!

2012. júl. 5. 13:14
Nem te, hanem a forumindito. :D Csapongok, bocs
27. Zarahell (válaszként erre: 26. - Virus2008)
2012. júl. 5. 13:13

Ebben mondjuk van valami! Bar vannak pasik, akik kifejezetten a keleteuropai (Magyarorszag hatareset) nokre buknak, mert a legendak szerint perverzebbek vagyunk, es simulekonyabbak. Meg aztan sok pasinak az alma a szegeny balkani hamupipoket megmenteni a nyomorbol, hogy aztan egy eletre halas legyen.


A pasik furan mukodnek, ovatosan -ebben igazad van, de en nem szalasztanam el a lehetoseget.

Autoba nem beulni, szigoruan publikus helyen talalkozni, esetleg te talald ki spontan a helyszint!

26. virus2008 (válaszként erre: 1. - Cullinan)
2012. júl. 5. 13:02

Álmodozzál csak, csak éppen nehogy beleérjen a kezed a bilibe :)


Szerintem a pasi-és pasi között nincs különbség abban hogy külföldi e vagy sem.

Távkapcsolat nem tud müködni, főleg nem ekkora távolságnál.


Neked nem fura a dolog visszafele? :) Ha annyira jó pali miért vadászna itt?Főleg ha a nyelvét sem beszéled? Webkamerán láttad, vagy csak fotót küldött?


Azért óvatosan...Kicsit lányregényes a stílusod,könnyen csalódás lehet.

25. Zarahell (válaszként erre: 21. - Cullinan)
2012. júl. 5. 12:51
Privi ment, de amugy nem a ferjem! :)
24. cullinan (válaszként erre: 22. - M0ncsa)
2012. júl. 5. 12:42
:))ez édes! igen, max nem mondok neki Mórickás vicceket:)
23. M0ncsa (válaszként erre: 22. - M0ncsa)
2012. júl. 5. 12:40
*sajatitani*
22. M0ncsa (válaszként erre: 20. - Cullinan)
2012. júl. 5. 12:39
Ez igaz. De egy idegen nyelvet - foleg az angolt, ami konnyu - max. 5 ev alatt szinte anyanyelvi szinten el lehet sajatitano, plane, ha az adott nyelvi kornyezetben elsz, es ra vagy kenyszerulve. Teny, hogy a magyar szoviccek kilove, de van helyette egy csomo mas, amit egy magyar-magyar parkapcsolatban soha nem elsz meg (legutobbi cukisaga a ferjemnek, hogy az ocsem nyulat magyarul, "nyuszi"-nak hivta, ami a szloven mondatokban halalian hangzott :D)
21. cullinan (válaszként erre: 14. - Zarahell)
2012. júl. 5. 12:39

Nálatok mi a felállás?:)

A férjed angolul beszél?

20. cullinan (válaszként erre: 19. - Belladonna3)
2012. júl. 5. 12:33

le tudom forditani, és már azért valamit megértek, pár szót.

az pedig az irásból egy idő után lejön, hgy ki milyen ember, na jó, persze, azért kell az óvatosság.

Pontosan azért irtam ezt a fórumot, mert én is azt gondolom a nyelvi nehézségek egy idő után lehet hogy megmérgezik a kapcsolatot, még ha tudja is az ember, mélységében nem lehet ugy beszélgetni, mint egy anyanyelvet beszélő társsal

2012. júl. 5. 12:28

Majd megszűnik a varázs ha még egy viccen sem tudtok jót nevetni együtt :D

Végtelen kedves?Miben merül ez ki ha egy nyikkot sem értessz? Nagyon kedvesen és aranyosan el lehet mondani nagyon nagy bunkóságot is,ha vki tudja hogy nem érted! :D :D

18. M0ncsa (válaszként erre: 15. - Cullinan)
2012. júl. 5. 12:27

Nalatod. Ez a lenyeg. En is kulfoldon talaltam meg az igazit, igaz, en mar kint eltem egy ideje, es nem online ismerkedtunk.

Mindenesetre legy nagyon ovatos!!! Es angolul tanulj rohamtempoban, sajat erdekedben.

17. M0ncsa (válaszként erre: 14. - Zarahell)
2012. júl. 5. 12:25
Nyilvan nem ugyanaz, de ha egyebkent nagy az egyetertes, a nyelvi felreertesek is altalaban max. rohogesbe fulladnak :)) Jo, teny, hogy a ferjem a "Magyarorszag fele lakatlan... a masik fele Lakatos"-jellegu viccekbol kimarad :D De az effelere ott van a csalad, baratok, akikkel lehet rohogni. Neki sem kell mindent tudnia ;) Ha meg jol beszeled az idegen nyelvet, siman lehet ugy is spontan vicceket gyartani, es mas nyelvekben ugyanugy vannak dolgok, amit magyarul nehez kifejezni, korul kell irni - szoval a vegeredmeny egyenlo.
16. Zarahell (válaszként erre: 13. - Puszitolvaj)
2012. júl. 5. 12:24
Igen, ez akkor szar, ha egy magyar tarsasagban rohogok egy szoviccen, es elmagyarazva mar nem ugyanaz. Hiaba erti nagyjabol, a magyar az magyar. :)
15. cullinan (válaszként erre: 11. - M0ncsa)
2012. júl. 5. 12:23
és nagyon tündér a pasi,, régóta keresgélek, és most érzem azt, hogy ő az, akit el tudnék képzelni.végtelen kedves,ami az itteni férfiakra nem jellemző
2012. júl. 5. 12:21
Nalunk is van neha, hogy meredten nezek, es csak annyira vagyok kepes, hogy "Heee???" Mi angolul beszelunk otthon, bar megvan a varazsa, de azert van olyan, ami magyarul egy szo, angolul pedig korbe kell irnom.
2012. júl. 5. 12:20

Szia, oszinten, en nem tudnam elkepzelni, hogy egy olyan pasival legyek akivel nem ugyan az az anyanyelvunk...vannak dolgok amiket csak ugyan azon a nyelven tudsz elmondani, ilyen peldaul a kenyeztetes es a viccek is...en a paromat Maszko-nak szollitom...most ez angolra leforditva csak egy sima Teddy... O engem Husi-nak (vagy Hufi-nak, de amugy az egesz csaladom igy szollit, nah most probald elmagyarazni angolul a Husi-t...little meat?!?)ahhhh, a komunikacio a legfontosabb, es a kifejezes mod...ezt a legjobban a sajat anyanyelveden tudod elerni...


De hajra, szurkolok neked! sose lehet tudni...

12. cullinan (válaszként erre: 6. - Zarahell)
2012. júl. 5. 12:17

ÁÁ a google forditó az egy vicc:))

annyi baromságot ir, hogy csak szörnyülködöm sokszor, hogy jézusom én nem is ezt irtam:))

amikor bemásolom, akkor mégegyszer leellenőrzöm az angol szöveget, és javitok!

11. M0ncsa (válaszként erre: 4. - Dominós)
2012. júl. 5. 12:16

:D ez jo :)


Egyaltalan nem lehetetlen mas anyanyelvuek kozott a szerelem/hazassag, de a nyelvtudas KOTELEZO!!!

10. Ágio8405 (válaszként erre: 6. - Zarahell)
2012. júl. 5. 12:16
hát igen a google forditó nagyon nem pontos, csoda hogy megértitek egymást azon keresztül....
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook