Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Külföldi a pasid, és azóta megváltozott a véleményed a szerelemről? fórum

Külföldi a pasid, és azóta megváltozott a véleményed a szerelemről? (beszélgetős fórum)


2010. júl. 30. 13:29
sziasztok en svajcban elek egy svajciferfivel ,11eve hazasodtunk össze 3szep gyerekünk van jol elünk, nyugodtan, szeretetben es, nem kellene többe magyar ferfi, ö biztos pont, igazicsaladapa, es imadom, igen amagyarok,csak dugvanyozni szeretnek melegagybolkies be, persze vannak kivetelek... en az otthoni pasikban, regebben csalodtam, de aparom atenyeren hord..ennyiev utan is ugyan ugy szeret, mint amikor megismerkedtünk...szoval nekem jo tapasztalatom van akülföldi ferfival...
2010. júl. 5. 09:54
Bocs, párkapcsolat helyett távkapcsolatot akartam írni:)
2010. júl. 5. 09:53

Sziasztok!

Az én férjem szlovén.

Nagyon tiszteli a nőket és az időseket! Jó, ez nevelés kérdése is, de én ezt nagyon díjazom benne.

Megismerkedésünk után 2 hónapig csak sms-ezni tudtunk, aztán eljött hozzám végre. Amikor oda került a sor, hogy kettesben lehettünk, megkérdezte (!), hogy megcsókolhat-e, sőt utána is mindenben az engedélyem kérte.

Volt pár kapcsolatom előtte... Szerencsére a szexre hajtókat már azelőtt felismertem, hogy kinyitották volna a szájukat:D Viszont így is belefutottam jócskán olyanokba, akiknek büdös volt a munka, vagy lusták voltak utazni (párkapcsolat), meg állandóan nyavalyogtak, hogy milyen szar ez a világ, de tenni nem voltak hajlandóak ellene. Ezt nem szeretem a magyarokban, hogy baromira világfájdalmasak. Nyilván van rá okuk, mert eléggé rossz világ van rájuk, de a nyavalygás egy idő után marhára kiábrándító... Na meg spúrok!

2010. jún. 30. 22:43

Kiráz a hideg még a godalata is a magyar férfinek ...

Alapvetően a mentalitás nem jön be.

Az én hibám is.

Úgy gondoltam próbálkozni sincs értelme.

11. zzzsch
2010. jún. 30. 22:16

Ezt mondom, a magyar pasiknak koppanás kéne, sok és egyöntetű. Ne legyen másnap, másik csaj, aki hajlandó.


Na, ez nem lesz meg, mert az átlag, igénytelen magyar csaj azt hiszi, akkor tetszik, ha megdugják és persze ő tetszeni akar.


Meg mondjuk nevelés. Az mindkét nem átlagos egyedeinek jót tenne.

Önbecsülés, önértékelés...

10. Hajnal89 (válaszként erre: 7. - Petka)
2010. jún. 30. 20:56

"na akkor mikor dugunk?" pont ezt "imádom" a magyar fiúkban.Folyton ilyen srácokkal találkoztam (érthetetlen,mivel egyáltalán nem vagyok 1 ledér típus,se stílusban,öltözködésben semmi jele annak,hogy velem bárki,bárhol,bármikor),de nem csak engem hozott össze a sors ilyenekkel,hanem barátnőimet,tesót..Amin kiakadtam,hogy 30 éves pasi kikönyörögte anyumtól (!) a nővérem telefonszámát,elhívta horgászni a barátaihoz,tesóm elment,jól is érezte magát.A pasi másnap felhívja,hogy következő héten ismét találkozhatnának csak kettesben,és készüljön,mert ő már le akar feküdni vele.A tesóm közölte,hogy képtelenség,erre a férfi azt mondta,jó ,akkor soha többé nem találkoznak,így lett.

A mostani barátom előtt 2 fiúval jártam,mindkettő már első alkalommal le akart velem feküdni,képtelenek voltak feladni,csak "mikor,mikor,mikor????".Egyiküknek sem jött össze,mindkettőnek én mondtam,hogy oké elég volt,ha nincs időtök jobban megismerkedni akkor szevasztok.Hamar végük lett ezeknek a "nagy kapcsolatoknak".

A mostani barátom egyáltalán nem ilyen.Sokáig tartott a megismerkedés,sőt ő volt az,aki minél inkább húzta-halasztotta az első alkalmat,nehogy megbánjuk!Fontosak számára a belső értékek,bármit elmondhatok neki,addig nyúz,amíg el nem mondom,ha bánt valami,folyton bíztat,hogy meséljek neki az érzéseimről,emlékeimről,ami éppen az eszembe jut,soha nem ítélkezik felettem,mindig mellettem áll,megbecsül,tisztel és támogat.Például nem 1 sírós fajta,de legutóbbi alkalommal,amikor Magyarországon voltunk,elsírtam magam utolsó éjszaka otthon,olyan nehéz volt elhagyni a családot.Erre ő is pityergett és azt mondta,hogy az ő hibája,hogy sírok,hiszen miatta kell elválnom tőlük,pedig ő annyira igyekszik,az a legfontosabb neki,hogy boldoggá tegyen.Olyan őszintén mondta,tudom,hogy igaz.Lehet,hogy vannak odahaza is ilyen fiúk,de azokból nagyon kevés van és bújkálnak,vagy már foglaltak.Talán ez 1 sztereotípia,de a nagy többségnek (magyar srácok) csak a dugáson jár az esze,az pedig nem számít,hogy van-e szerelem,vagy nincs.Az tuti,hogy 1000magyarért sem adnám az én 1 franciámat,ő mutatta meg mi az a szerelem.Bocsánat a hosszú hsz-ért.

2010. jún. 30. 00:51

A magyar átlagpasit a magyar átlagnő alakítja ilyenre. Ledér, pénzéhes, felszínes.


Ha a "mikor dugunk?" pasival senki sem dugna, mert ennél többre tartanák magukat a nők (és igényesebbek lennének), akkor hamar koppanna a fickó és rájönne, hogy egy nő ennél talán többet ér.


Szerencsére a világ nem csak az átlagosokból áll. Mi a magyar és emellett normális értékrendű férjemmel kialakítottuk a nekünk megfelelő életünket és a környezetünkben szinte mindenki ufónak néz minket mikor pl tisztelettel beszélünk egymásról/egymással. Ez manapság nem divat.


Viszont van egy nagyon kedves finn srác ismerősöm, aki odavan egy magyar lányért. Már járnak egy ideje, a csaj nem egy nagy durranás, de ahogy ugráltatja, meg kihasználja a srácot, az botrányos. És röhög a barátnőivel, mert nem szereti, de jól jön a gazdag külföldi pasi.


Ennyit a magyar párkapcsolati kultúráról.

2010. jún. 30. 00:31
konkrétumokat nem árultok el, hogy miben viselkednek másként?
2010. jún. 29. 13:49
Az enyem afrikai es tenyleg mas mint a magyar. Nekem elegem lett a "na akkor mikor dugunk?" hozzaallasbol, amivel elotte talalkoztam.
2010. jún. 29. 13:40
Szépen lassan gyűlnek a nemzetiségek :)
2010. jún. 29. 12:47
Sziasztok!Az én barátom francia,kétlem,hogy találtam volna 1 ilyen jó srácot Magyarországon.
2010. jún. 29. 09:52
Sziasztok! Érdekes téma, és pillanatnyilag engem is érint. A kedvesem holland nemzetiségű
2010. jún. 29. 07:52
Nekem Török férjem van már 3 éve. Nagyon másképpen állnak a nőkhöz, pozitív értelemben! :) Nem véletlen,hogy nem Magyar férfit választottam.
2010. jún. 29. 04:15
Én idén megyek férjhez egy amerikaihoz... ha érdekel elmesélhetem:)
2010. jún. 29. 01:10

lehet, hogy ebben a témában fogok utazni hamarosan. érdekelne mindenki véleménye és tapasztalata. néha annyira azt érzem, hogy ebben az országban nincs a nőknek túl nagy értéke a férfiak szemében. másrészt meg azt látom, hogy külföldön a férfiak viszonya más a nőkhöz sokszor, (és általánosságban értve természetesen.)


meséltek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook