Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kuktasztori fórum

Kuktasztori (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Kuktasztori

19. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Andilaci)
2020. júl. 22. 11:19
Én nem voltam ilyen szerencsés a narancsfacsaró kicsi, de nélkülözhetetlen alkatrészével. De ahogy megvettem az újat, előkerült a réginek az kis bigyója. D
2020. júl. 11. 07:37

Agykontroll.Nem véletlenül mondjak hogy aludj rá 1et..

Nekem az volt hogy nem talaltam a válási papirjaimat.Bejelentkeztem a név valtoztatásra .Keresem a papirt sehol (ez nalam nem ritka) Meg szerencse hogy nem aznap reggel volt.

Tudtam valamibe benne volt egy átlátszó tartóban.Semmi mindent feltúrtam.....Ejjel a cicámmal álmodtam aki a napokban halt meg.Felidézve utolsó napjait ...mikor mentem válni és beleült a táskámba mintha meg akarná akadályozni.Gondoltam megnézem a képet amit csináltam róla akkor.És ott volt a mappa a táskám mellett az asztalon.Szép fényes sárga barna mintás,amit kb 10x tovabbraktam mert nem átlátszó!Szóval az en esetem.így törtent .🤗🤗🤗🤗

17. syria (válaszként erre: 15. - Radica947)
2020. júl. 6. 09:33
Elképzelem a konyhát, ahol felrobbant a kukta... Na, többek közt ezért kell megtartani a jó öreg cuccokat. Azokba beletették a megfelelő mennyiségű, minőségű anyagokat és rendesen megcsinálták. Nem véletlenül szolgál a MINIMAT mosógépem 42. éve.
2020. jún. 27. 11:46
Nekunk is ilyen kuktank van. Retrokukta. :D Meg mindig hasznaljuk, bar mar a teteje nem zar tokeletesen, a gumit cserelni kellene rajta. En sose szoktam levenni a szelepet, miert kell levenni?
2020. jún. 23. 19:41
Én elvégeztem az agykontrollt, néha használom is /többet kellene/ de egy tanács, a szelepet sose teszem a gépbe, hanem elmosom, és amikor összerakom, ráteszem a fedőre, és azt pedig az edényre, de nem bezárva, csak beletéve. Majd' 50 éve használok kuktát, a mai napig is, a kicsitől a 8 literesig mindegyik megvan, nagyon szeretem, a lányomnak, menyemnek "modernet" vettem, mind a kettőé felrobbant, az enyém még egyik se!
14. fincsi5 (válaszként erre: 10. - Dd2f6e7976)
2020. jún. 21. 13:36
Mindennek van előnye. D
13. syria (válaszként erre: 1. - Andilaci)
2020. jún. 21. 07:19
Nekem is az agykontroll ugrott be. Működik! Számtalanszor volt olyan fogós szakmai problémám, amit a munkahelyemen nem tudtam megoldani, viszont nagyon izgatott a dolog. Másnap arra ébredtem, hogy van ötletem. Alig vártam, hogy beérjek az irodába és kipróbálhassam. Az esetek kb. 98%-ában jó volt amit „megálmodtam”, pedig nem is végeztem agykontroll tanfolyamot.
12. Napsugár8 (válaszként erre: 7. - Csicsi25)
2020. jún. 20. 14:33
Igen, meg hogy gondoljunk vissza arra, mikor, hol használtuk utoljára, milyen mozdulatokkal, mit csináltunk vele... az agy "veszi a lapot"! :)
11. Epresturmix (válaszként erre: 10. - Dd2f6e7976)
2020. jún. 20. 12:16
Hát nem. :D
10. dd2f6e7976 (válaszként erre: 8. - Epresturmix)
2020. jún. 20. 12:00
Nem sűrűn takaríthatták a buszt.:-)))
9. ejmi
2020. jún. 20. 11:06
Ez lehetne agykontrollos történet is, mert sok mindent meg lehet találni így ! Ügyes voltál !
2020. jún. 20. 10:58

Kicsi mini postaláda kulcsom van. Szeretem a tãskâimat váltogatni, mikor mit veszek fel, szinte minden szettemhez van egy, a benne lévő kulcsot is mindig raktam abba, amelyiket hordtam. Na ez okozta nemrég a dilemmât is. Céges busszal jártam dolgozni. Egyszer amikor lenyitottam a táskám fedelêt, éreztem, hogy valami a lábamra esett. Egy toll. Fel is vettem. Napok múlva keresem a kulcsot, de nem volt meg. Felkutattam a lakást is de eredménytelenül. Hetek teltek el. Egyszer elkezdtem gondolkodni, hogy merre lehet. Aztán eszembe jutott, hogy a buszon lehet a 4. ülés alatt. Aznap nagyon vártam, hogy mehessek dolgozni. :D

Ott volt ahol gondoltam. :D

2020. jún. 20. 10:43

Én anyósomtól kaptam egy ilyen kuktát. Sokáig használtam, de aztán lecseréltük újabbra.


Valamikor jártam agykontroll tanfolyamra. Ott tanították a módszert, hogy ha valamit nem találunk, hogyan keríthetjük elő. Pont ez a lényege, amit Te is írtál, hogy vagy bevillan vagy megálmodjuk a megoldást :)

6. papája (válaszként erre: 1. - Andilaci)
2020. jún. 20. 10:37

Így álmodd meg a lottószámokat is !


Imádom a kuktát, ez a legfontosabb edényem. Szinte mindent ebben főzök, lassan 46 éve.

2020. jún. 20. 10:19

Pontosan ugyanilyen kuktám volt. Anyutól kaptam, amikor férjhez mentem, kb. 15 évig nem használtam, fent porosodott a konyhaszekrény tetején. Kidobtam...

Újat, másmilyent azóta sem vettem, pedig vannak már űberszuper digitálisok, egyszerűen rettegek az ilyen túlnyomásos dolgoktól :) Még a kávéfőzőtől is frászt kapok, ha hangosabban főz le.

4. semleges (válaszként erre: 1. - Andilaci)
2020. jún. 20. 10:09

Egészségetekre:)


(először kukasztorit olvastam):)

2020. jún. 20. 10:08
Ha ilyesmi történik velem, akkor mondom: szeretnek engem az égiek! :))
2020. jún. 20. 09:47
😀👍 további kellemes kuktázást! 🌷
2020. jún. 20. 09:35
Amíg velem nem történt meg, én sem hittem benne, hogy meg lehet ilyen módon álmodni dolgokat.

Ugrás a teljes írásra: Kuktasztori

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook