Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kudarcok és bűnözések fórum

Kudarcok és bűnözések (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
466. 497f15547f (válaszként erre: 465. - Rika)
2005. okt. 10. 08:49
Semmit se csinálj. Ha nem vagy éhes, ne erőltesd.Csak annyit egyél, hogy ne mardosson az éhség. Viszont amikor eszel, akkor abban legyen benne minden.Tehát ne csak húsika, hanem egy kevés zöldség is, mindig más és más.
465. rika
2005. okt. 10. 08:41

Sziasztok!

Megint ugyanaz a problémám ami mindig is volt. Egyszerűen nem tudok minimum 3szor enni. Nem vagyok éhes és elfelejtek enni.

Reggeli program: beérek a melohelyre, beveszem a gyógyszeremet egy pohár itallal (tök mind1 mivel: vízzel, teával, boleroval) és úgy érzem tele vagyok. Itt vigyorog a reggeli az asztalomom és nem vagyok képes enni.

Ilyen régen nem volt...:) Nem tudom, hogy mit csináljak.

464. dc0fa14c7a (válaszként erre: 458. - Ekka)
2005. okt. 7. 11:21

Ha anyagcsere problémád, akkor azon segítened kell, mert ez a diéta sokaknál a "beleköt, mint a cement" effektust hozza elő.

A szűztea alkalmas erre pl, akár tea, akár kapszula formában, én rákerestem a hazai anyagok közt, nem írnak káros mellékhatásokról.

463. 497f15547f (válaszként erre: 458. - Ekka)
2005. okt. 7. 10:55

EKKA!

Megnéztem a naplődat. - 8 kilót irányoztál elő.

Nos, neked a 2 hét beveztő szakasz után már a második fázisba kellene lépned!

Lécci nézzd meg az ott leírt szabályokat!


:)))

2005. okt. 7. 10:51

Gyerekek!

nem kell elkenődni!

Függ attól is,hogy mekkora súlyról indulsz.Akinek több a súlyfeleslege, az elég hamar megszabadul a CH fogta víztől.


A másik amivel tisztában kell lennetek.Ez nem egy sikerdiéta, hanem egy életforma!!!

Tehát, ha abbahagyod és nem járod végig ezt a 4 szakaszt, amely alatt megtanulod,hogy mennyi az a CH mennyiség amit naponta elfogyaszthatsz,akkor hamar visszahízhatod a leadott súlyodat.


Heti 1 kiló fogyás a legegészségesebbnek számít.És minden diétában, étrendben eljön az a bizonyos mumus a stagnálás, ekkor pihen a szervezet.

Türelem, és újra beindul.

461. Angela
2005. okt. 7. 10:44
Jövő kedden leszek öt hetes atkinszes, 4-5 kg között ingadozom, de több egy deka se megy le. Elég lekeserítő. Már ahhoz képest, hogy sokan egy hónap altt 8-10 kg-okról beszélnek. Nekem sincs meg a napi 20 ch. Úgyhogy nem értem.
2005. okt. 7. 08:46

Sziasztok,

Ekka akkor valahol most Te is kicsit panaszkodtál. :))))))

Persze, csak viccelek.

Én 3 hónapja csinálom, ugyan nem Atkins-t, hanem SBD-t, és 2 kg-t fogytam!!!! Ugyanannyit, mint Te 3 hét alatt.

Ezt csak azért mondom, hogy motiváljalak egy kicsit. :)

459. 497f15547f (válaszként erre: 458. - Ekka)
2005. okt. 7. 08:39

EKKA drágám!

mennyi zsírt veszel magadhoz? Csak azért,hogy jobban csússzon :P

458. Ekka
2005. okt. 6. 18:52

Ha valaki veszi a bátorságot és elkezd panaszkodni, hogy csak X-kg-ot fogyott, azt saját kezűleg fojtom meg:)))))))

Én szept.21. óta nyomom a diétát, két nap alatt -2kg, de szept. 27-óta (minden szabály betartva(sőt) ) még egy 1/2dkg sem ment le rólam... Na, erre mit léptek?:)))

Ennek örömére ma bezabáltam zöldekből, de még így sem értem el a 20g ch-t.

Amúgy jó pofa, hogy én osztom az észt, és én nem fogyok:))))))

Ez azért ennyire nem vicces.... Én és az én anyagcserém:((((

457. Ekka
2005. okt. 4. 11:54
Úgy látom Ti imádtok szenvedni:))))
456. 497f15547f (válaszként erre: 455. - Hoxa)
2005. okt. 4. 09:26

Őszintén?

melyikünk nem? :))))

455. Hoxa
2005. okt. 4. 08:55
De ez a kokettálás olyan jó :) Én is csináltam!!!
454. 497f15547f (válaszként erre: 453. - Angela)
2005. okt. 4. 08:49

Drágám!

Ne kínozd magad, és ne kokkettálj! :)))

Micsoda dolog ez? Inkább kerül el őket egy darabig.

453. Angela
2005. okt. 3. 15:08

Bevallom, hogy néha szipuzok a sütis zacsiból és csak azért megyek el a kenyeres pult mellett a boltban, hogy érezzem az illatát. Megsímogatok egy-egy körtét, almát, visszakacsintok a szőlőszemekre.

Úr isten! Szombaton szüretelni megyek!

452. izmiri
2004. jún. 13. 18:51

sziasztok

egy hónapja vagyok a társatok a fogyókúrában

és most először beléptem a bűnösök sorába én is, kicsit szándékosan


legyen mentségem az, hogy csütörtökön szülinapom volt, és ezzel (is) ünnepeltem :)


aznap még teljesen jó kislány voltam. este az ünneplésen csak cézársalit ettem, pirítós nélkül:) egy kis bűn a kicsi kis Cosmopolitan koktél volt


pénteken egy partira mentem. a svédasztalról csak húsokat, kis sajtsalit szedtem. ez sem gond még. viszont sok-sok bort ittam. és végül a szülinapi tortát is meg kellett kóstolnom :( anynira különleges volt, hogy két-két villányit ettem az epresből, és a csokis marcipánosból is. de bevallom arra büszke vagyok, hogy tényleg csak kóstolgattam és nem vágtam be egy nagy szeletet. de azért ez mégiscsak bűn. de az enyhébbikből :)


pénteken megjött a férjem egy hét külföldi útról. hazaértem a fenti partiról. meglátott és eltiltott a fogyiról :) szerinte már elég. szerintem nem.


viszont jött a szombat. délben jó atkinses módon pulykahusit és tojást ebédeltünk. viszont délután grillparti barátokkal. ott is a húsok rendben voltak. még a karfiolpüré is, amit én csináltam. de azért ettem egy kis kukorica salit is, meg sajtos sütit. és még ez sem akkora gond, mert csak picurkát. viszont a nem tudtam ellenállni a friss, török baklavának, ami bevallhatom őszintén nem a cukormentes étkezés mintapéldánya :) kettőt megettem. és ismét sok bor folyt.


ma családi szülinapi ebéd. a húsleves még okés, de anyu tésztát is főzött bele, az nem annyira. majd direkt miattam karfiolos csirkemell, tojással, tejföllel összesütve. remek :) két kockányi újkrumpli, háááát még megbocsátom. de a meggyeslepény (ami nagy kedvencem) utána, az már bűn kategória ismét.


na hát ennyi.

igyekeztem is megtartóztatni magam, de azért volt bűn is. bár nagyon nagyon vigyáztam, hogy ne végtelen mennyiségben.


de majd holnap ! megszorítom a szénhidrát adagomat :)

keddtől külföldre megyünk egy hétre, nem is jelentkezem, és szerintem nem is lesz az az igazi atkins túra, de nagyon fogok vigyázni.

2004. jún. 12. 11:27

Ma SZÁNDÉKOSAN megeszek majd 1 db 30 g-os túró rudit!

Felmondta a szervezetem a diétát, nem áll meg a fogyás, és az evés alig megy, úgyhogy ez ma befigyel!


1.bűnözésem !

450. Nici
2004. jún. 11. 11:23
Két hete folyamatos bűnben élek, besokalltam valószínűleg. Nem sorolom fel, miket ettem, ahhoz kevés lenne a hely :-) de elhihetitek, volt ott minden A, mint alkoholtól a P, mint pizzáig... :-( De hétfőtől ismét jó kislány leszek! Remélem!
449. Asoka (válaszként erre: 438. - 189e7a0266)
2004. jún. 11. 11:19

Ha nagyon hiányzott az édesség az elején,akkor mindig Mascarpone sajtot ettem.

Keverd össze egy kevés vanília aromával, koffeinmentes (elkészített) kávéval, kevés édesítővel. Néhány kiskanálnyi már "kielégít" és nem sokat ártasz vele a diétádnak.

448. 4726e582cf (válaszként erre: 446. - Hoxa)
2004. jún. 10. 12:45

Megvaaaaaaaaaaaan!

Megtaláltam

1087 Bp., Százados út 18.

Telefon: 1/210-55-45

Fax: 1/210-52-58


:-))

447. 4726e582cf (válaszként erre: 446. - Hoxa)
2004. jún. 10. 12:44

Oks, de hol van a Herbaház?

Most itt értetlenkedek ám 1000-rel. De tényleg nem tudom.

Köszcsi előre is :-))

446. Hoxa (válaszként erre: 445. - 4726e582cf)
2004. jún. 10. 12:37
Én a Herbaházban vettem.
445. 4726e582cf (válaszként erre: 444. - Zazuka)
2004. jún. 10. 12:29
Hol lehet kapni szójatejport? Még csak ezen az oldalon hallottam róla. :-)
444. zazuka (válaszként erre: 443. - Tacsi)
2004. jún. 10. 10:03
Javaslom vegyetek szójatejport. Hétvégén borsófőzeléket csináltam vele, kicsit bizar színe lett, de legalább nem bűnöztem. Szójatejporból nem kell rántást csinálni, csak belehinted a főzelékbe, már ettől is besűrűsödik.
443. Tacsi (válaszként erre: 442. - Ani68)
2004. jún. 10. 10:00
Az este elkészült főzelékeknek én sem tudok soha, annyira szeretem! Sok tejföllel, kaprosan,, hmmmm. Habard keményítővel, az egészségesebb. Valaki nem tudná megnézni melyik keményítő a legkevésbé bűnöző?
442. ani68
2004. jún. 10. 09:07
Tegnap nem tudtam ellenállni a tökfőzeléknek így megettem egy nagy tányérral,nagyon finom volt.Mencségemre nem rántottam hanem tejfölel habartam
441. molntak
2004. jún. 8. 04:55
Jah és pörkölt tejföllel tésztával este 1/2 11 kor. Kész fertő....
440. molntak
2004. jún. 8. 04:28

Tegnap:

-3 pogácsa

-4 diós kakaós krémmeltöltött csoda

- 4 ananászkrémes csokibevonatú süti

-2 dl fanta

Nem tudom de mintha megszállt volna a kisördög.


439. Tacsi (válaszként erre: 438. - 189e7a0266)
2004. jún. 7. 14:41

Szójaprotein turmixot a leginkább. Ha nem sajnálod a lóvét akkor 4 ezerért A Sitech Protein Delight-ja. Második fázisban ha jól tudom jöhet a túró, édesítővel, tejszínnel, egyébként nézz be a édességes topicba, van minden dögivel. Pannacotta, rétes, túrós cuccok. Szerintem az első két hét kibírható krómmal, mert az elején erősebben hat, később szokik hozzá a szervezeted.

A bűnözést meg ki kell próbálni, kinek-mi. Minden komoly testépítő azt mondja: kell. Becsapod a szervezeted vele...olvass utána.

2004. jún. 7. 12:52

Sziasztok!

Én még új vagyok itt. Egy hete csinálom, és észrevettem, hogy már centikben mutatkozik az eredmény. Mérlegre még nem mertem ráállni, mivel félek, hogy az esetleges sikertelenség miatt feladnám.


Lenne pár kérdésem:

Sokan arra esküsznek, hogy a diéta alatt igenis KELL néha bűnözni, mert akkor könnyebben megy. Míg mások azt valják, hogy aki egyszer bűnbe esett, csak kínlódni fog.


Most akkor mi az igazság???????


Még egy kérdés: az eslő fázisban nem szabad tejet inni(pl. madártej), se gyümölcsöt enni. Milyen édességekkel csillapítható az ember "cukor" iránti vágya?


437. zazuka (válaszként erre: 436. - Hoxa)
2004. jún. 7. 12:21
Skacok, én mától szent szűzi életet élek (az Atkins terén). Azt hiszem ezt a lapot többet nem nézem, mert csak az ötletet adjátok:)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook