Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Krups automata kávégép tulajdonosok segítsetek fórum

Krups automata kávégép tulajdonosok segítsetek (beszélgetős fórum)


2011. okt. 15. 09:36

Igen sikerült ,köszi :) Ki kell engedni teljesen a gőzt belőle gőzölés után ,picit várni kell vele amíg a kazán lehül és magától visszaál.

Én ugy tudom , hogy a vízkőtelenítést is ő kéri a kijelzőn lévő ledek segítségével.Remélem a miénk még bírja majd sokáig . :)

2011. okt. 14. 22:44

Ajjaj, az nálunk is gyakran előfordult és sokat szenvedtem vele mire visszaállt az eredeti állapotára

Én úgy szoktam elkezdtem kiengedni belőle a gőzt és a kapcsolót néha kiakapcsoltam néha meg be. Egyszer csak visszaállt aztán az eredeti állapotára és lehetett vele kávét főzni.

Ahogy leírtad neked ugyanaz van, mint nekünk. Sajna a miénk már rég megadta magát. Egyszer így átváltott és soha többé nem tudtam visszaállítani. Azóta a nyárikonyhában pihenget. El kéne vinni szervízbe de még nem jutottunk el oda. Lehet csak vízkőteleníteni kell. Úgy tűnik akkor ez egy általános probléma. Én azt hittem csak mi szenvedünk ezzel. Mi is használtan vettük. Nem új darab az már tény. :)

Remélem időközben sikerült visszaállítanod!!!

5. rizoli (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2011. okt. 14. 09:19
Bekapcsoltam a gözölő részt ugye a forgó gomb alatt és most nem tudom visszaállítani a kávéfőzési funkcióra. Vagy csak villog vagy folyamatosan világít.Ha kikapcsolom a gépet és vissza,akkor is ugyanoda áll vissza.
2011. okt. 14. 09:15
nekünk jó régóta krups kávéfőzőnk van de nem automata. a környezetünkben már mindenkinek tönkre ment, 2 helyen robbant, nekünk még bírja és szeretjük:)
2011. okt. 14. 09:06
Mi a kérdés?
2011. okt. 14. 09:00
Kaptam egy azthiszem régebbi tipusú krups gépet használati utasítás nélkül és a neten sem találok hozzá.Ezzel kapcsolatban kérnék segítséget hozzáértöktől.
2011. okt. 14. 08:58
Krups automata kávégép tulajdonosok segítsetek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook