Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Krumplis tészta receptjavaslatokat várnék, kezdő háziasszony vagyok fórum

Krumplis tészta receptjavaslatokat várnék, kezdő háziasszony vagyok (beszélgetős fórum)


2011. márc. 23. 19:50
Én is tejföllel eszem és még savanyúsággal is ... :)
2011. márc. 23. 19:00
Igenis megy hozza a tejfol foleg ,fokhagyas,fuszeres tejfol!
22. eb2a9af90b (válaszként erre: 20. - Lujzaa)
2011. márc. 23. 17:45
Én lekvárral csak a bors és paprika olyan furcsa ízt okoz,de azért nem rossz:)))))
21. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 1. - Szilvásgombóc)
2011. márc. 23. 17:39
Hogy sikerült a krumplis tészta? Hogy ízlett a párocskádnak?
20. lujzaa (válaszként erre: 12. - Alkeszosz)
2011. márc. 23. 15:28
Mi is tejföllel esszük a krumplistésztát:)
2011. márc. 23. 15:00
Volt egy idő héjéban főtt krumpit hámozás után a pirított piros paprikás hagymára reszeltem, sóztam borsozta, és rá a fött kocka tésztát, ahogy az apám csinálta, és az isteni volt! Nekem sose sikerűlt olyan finomra. Tegnap viszont nemvolt szivem kidobni a maradék fött tört krumlit, aszt dobtam a hagymára, fűszerezte és ősszekevertem tésztával, na így lett a leg jobb amit eddig csináltam. :-)
18. anyucika3 (válaszként erre: 17. - Szilvásgombóc)
2011. márc. 23. 11:56
Én amikor beleteszem a megpirított vöröshagymába a piros paprikát,nem öntöm fel vízzel,hanem a krumplit teszem bele csak,ahogy kiveszem a vízből.Kevergetem,a zsírján pirítom,fűszerezem,ízesítem,és ha kell alá víz,akkor öntök mindig keveset.Így nem lesz nagyon leves.Ha sokat teszel alá,nem főli el,maszatos lesz akkor is amikor a tésztát bele teszed.
2011. márc. 23. 10:47
igazán köszönöm a segítséget mindenkinek. paprikás krumplit már főztem, nem is lett olyan rossz, viszont mindig kicsit levesesre sikerült. ezek szerint akkor az a titka, hogy hagyom kicsit tovább főni. Egyébként én szoktam alá egy kis füstölt szalonnát is vágni, amit a hagymával együtt pirítok meg, és meghintem még egy kis majorannával. És még zúzott fokhagymát is teszek bele én is.
16. Szilvamama (válaszként erre: 4. - Bulgary)
2011. márc. 23. 09:23
Én is így csinálom, a paprikás lében főzöm szinte puliszkásra a krumplit. Nagyon nagy kedvencem!!!
15. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 12. - Alkeszosz)
2011. márc. 23. 09:18
mármint sóval fűszerezzem a tejfölt?
14. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 11. - A14deb9047)
2011. márc. 23. 09:18
Szerintem jobb, ha a krumplit nem külön főzzük meg.
13. anyucika3 (válaszként erre: 11. - A14deb9047)
2011. márc. 23. 09:18
Én is szoktam így is készíteni,de mi sokkal jobban szeretjük,ha úgy készül a krumpli,mint a paprikás krumpli.
2011. márc. 23. 09:16

Én férfi vagyok, és a fogyasztói oldalról írnék!:)


A végén a tányérba pakolás után, bolondítsd meg egy kis sós-fűszeres tejföllel.


Nagyon finom az íze. :)

2011. márc. 23. 09:14

A krumplit sós vízben megfőzöm,bele 1-2 babérlevél, közben a tésztát is (ha lehet, akkor inkább gyúrok, mert a két marok liszt egy tojással lényegesebben olcsóbb). A nagyfej vöröshagymát jól megpirítom, rá egy evőkanálnyi törött paprika. Amikor mindegyik kész, a tésztát összekeverem a darabosra összetört krumplival, utána az egészet belekeverni a vöröshagymás edénybe. Ezután jöhet a törött borsos ízesítés, mellé a savanyúság. Jobb ízű lesz a krumplis tészta, ha a sültkolbász zsírját használjuk, pikánsabb lesz az összhatás.


(Van, aki a paprikáskrumplit töri össze és ezt teszi a tésztára, de annak is más az íze...A változatosságba belefér ez a megoldás is).

2011. márc. 23. 08:53

Próbáld ki. Nagyon egyszerű. Nem is kell tésztát gyúrnod. Tényleg jó a bolti is.

Nekem egy fél éve mutatta meg a szomszédasszonyom. Én is mindig azt csinálok, mikor nincs kedvem főzőcskézni.

9. szilvásgombóc (válaszként erre: 4. - Bulgary)
2011. márc. 23. 08:49
köszönöm a tippet, lehet, hogy tésztát gyúrni nem lesz időm, mert van egy 6 hónapos kislányom, de mindenképpen kipróbálom.
8. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 5. - Szilvásgombóc)
2011. márc. 23. 08:39
bulgary jól írta. Én is ugyanígy csinálom.
7. anyucika3 (válaszként erre: 4. - Bulgary)
2011. márc. 23. 08:38
Én is így készítem,csak teszek a krumpliba zúzott fokhagymát,ugyan úgy csinálom mint a paprikás krumplit.A tésztát ritkán gyúrom,inkább megveszem a jobb minőségű boltit.
6. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 4. - Bulgary)
2011. márc. 23. 08:38

Én is ezt írtam volna le. Amivel még kiegészíteném, hogy fűszerezd sóval borssal. És figyelj arra, hogy a krumpli azért főjjön meg rendesen, ne maradjon benne kemény.

Én bolti tésztát szoktam bele rakni, azzal is finom.

5. szilvásgombóc (válaszként erre: 3. - Kisszsuzska83)
2011. márc. 23. 08:37
megköszönném :)
2011. márc. 23. 08:30

Szia!

En szivessen segitek neked:

Gyurj tesztat lisztbol,egesz tojasbol,keves vizzel.

Sodord ki vekonyra,majd vagd fel apro kockakra.

Forrasban levo vizben par perc alatt fozd ki.

Masik edenyben vagj apro kockara hagymat,piritsd uvegesre majd pirospaprikaval es vizzel enged fel mintha porkolt lenne.Pakold bele az aprora vagott krumplit,tegyel ra fedot es kb 30percig fozd.Amikor mar nincs rajta viz akkor jo.Osszetorheted krumplinyomoval az egeszet de hagyhatod kockakra is a krumplit mielott oszekevered a tesztaval.Salataval nagyon finom.Csinalhatod bolti tesztabol is de az nem olyan jo.

3. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 2. - Szilvásgombóc)
2011. márc. 23. 08:27
Én sem vagyok egy házitündér, de krumplistésztát tudok csinálni, szerintem finomat. Nagyon egyszerű, az én férjecském is imádja. Ha gondolod leírom privibe.
2011. márc. 23. 08:24
Sziasztok! Lehet, hogy kicsit kínos, de szeretném tapasztalt háziasszonyok segítségét kérni. Az "uram" krumplis tésztát parancsolt mára, és fogalmam sincs, hogyan kezdjek neki. A neten találtam egy csomó receptet, de nem tudom, melyiket próbáljam ki. Anyukám is máshogy készíti. Ti hogyan csináljátok? Előre is köszönöm.
2011. márc. 23. 08:22
Krumplis tészta receptjavaslatokat várnék, kezdő háziasszony vagyok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook